КОАЛИЦИЈА ДС и СНС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А, као да је и било неке суштинске разлике између свих тих партија.

Само, кад би једном стварно сви престали да странчаре, и да најзад почну нешто озбиљно да раде у корист Србије и народа...
:roll:

То ће моћи када не будемо бирали странке него људе ИМЕНОМ и ПРЕЗИМЕНОМ...
 
А СА КОЈОМ ТО СТРАНКОМ ДСС НИЈЕ БИО У КОАЛИЦИЈИ?
Макар и латентној, или на кратко

Ne radi se o tome s kim je, i s kim nije bio u koaliciji, već se radi o tome da ne odustaju od svojih principa zarad koalicija.

Pogledaj Nikolića i Vučića - dvadeset godina pričali o Velikoj Srbiji, protiv EU, za Rusiju, antiglobalistički, da bi preko noći promenili mišljenje i sve preokrenuli. Koštunica je principijelan.
 
Ne radi se o tome s kim je, i s kim nije bio u koaliciji, već se radi o tome da ne odustaju od svojih principa zarad koalicija.

Pogledaj Nikolića i Vučića - dvadeset godina pričali o Velikoj Srbiji, protiv EU, za Rusiju, antiglobalistički, da bi preko noći promenili mišljenje i sve preokrenuli. Koštunica je principijelan.

principijelan jeste-zeli premijersku fotelju!
 
Ne radi se o tome s kim je, i s kim nije bio u koaliciji, već se radi o tome da ne odustaju od svojih principa zarad koalicija.

Pogledaj Nikolića i Vučića - dvadeset godina pričali o Velikoj Srbiji, protiv EU, za Rusiju, antiglobalistički, da bi preko noći promenili mišljenje i sve preokrenuli. Koštunica je principijelan.

Да чим му не дају премијерско место, одмах постаје принципијалан...
Да се разумемо нешто,
одвратни су ми сва тројца поменутих другова,
али стварно немојте се заваравати,
која принципијалност, са свима је био у коалицији,
како то да има такав коалициони дијапазон а има принципе?
Постоје две могућности
а. Све странке су исте
б. нема принципа
ја мислим да су оба одговора тачна.
 
Ne radi se o tome s kim je, i s kim nije bio u koaliciji, već se radi o tome da ne odustaju od svojih principa zarad koalicija.

Pogledaj Nikolića i Vučića - dvadeset godina pričali o Velikoj Srbiji, protiv EU, za Rusiju, antiglobalistički, da bi preko noći promenili mišljenje i sve preokrenuli. Koštunica je principijelan.
Шта их боли, за 2-3 године ће рећи да је њихов концепт Велике Србије подразумевао границу Крушевац-Краљево-Ужице-Мокра Гора...
А за болдирано- ево, сав сам се најежио...
 
Najbolji nacin da DS ostane na vlasti zauvek. Biraci DS-a su vise puta bili u prilici da gutaju gorke pilule tako da... spremnost za kompromis je tu.

Ali zato SNS nece nikada moci 'da izadje na crtu' ni SRS ni DSS, apsolutno nikada vise. Mozda ne nikada, ali najmanje dok Nikolic bude imao bilo sta sa tom strankom (a to moze da bude jos 20 godina bez problema).

I samo da Seselja puste nazad... Ume on da privuce popularnost na svoju stranu.
 
Ne radi se o tome s kim je, i s kim nije bio u koaliciji, već se radi o tome da ne odustaju od svojih principa zarad koalicija.

Pogledaj Nikolića i Vučića - dvadeset godina pričali o Velikoj Srbiji, protiv EU, za Rusiju, antiglobalistički, da bi preko noći promenili mišljenje i sve preokrenuli. Koštunica je principijelan.

Mozda je Kostunica principijelan na prici, ali ja jos uvek nisam zabelezio da je on uradio nesto znacajno. Pa kad bude uradio, onda da merim. Svako moze samo da prica.
Mada mi se cini da on moze samo da gundja. Nema nikakve sanse da postane ni stranka broj 2, a kamoli glavni faktor.
 
On je dodao da smo, kako ga je obavestio predsednik Boris Tadić, rezoluciju morali da predamo pre albanske rezolucije koja je takođe najavljena u UN.

Дакле, Бота и даље САМ вршља.
Сви остали ("коалициони партнери") су само покриће за његова (не)дела.


"Zato mislim da kompromisno rešenje više ne podrazumeva pitanje državnog modela, nego možda neka teritorijalna pitanja, ali mislim zaista da u ovom trenutku niko nema jasnu ideju o tome", kazao je on.

Значи, наши би да иду на поделу Косова, али још увек немају јасну идеју о томе? :roll:

Да ли ће бити јасније ако "заменимо" прешевску долину за север Косова? :dash:


Dačić je podsetio da je najdalje kompromisno rešenje do kojeg smo mi dolazili svih prethodnih godina da Kosovo i Metohija bude u nekim specifičnim odnosima sa ostatkom Srbije, pa možda da ima i neke stolice u međunarodnim telima.

Претпостављам да је то оно - "Више од аутономије, мање од независности"...:roll:

И оно - "Никад нећемо признати Косово", али, 'у духу добросуседских односа, и у име уласка у ЕУ које нема алтернативу, нећемо ометати косовску независност'? :roll: :dash:


Па ово је невероватно шта нам се дешава... Е моји Срби - мутаве овце... ј6т, да ли нам то сипају нешто у воду? :dash::dash::dash:
 
Ekstra zakljucak nema sta. :lol:
Dakako treba verovati Dacicu koji je napravio moshu i Kostunici i Nikolicu posle prethodnih izbora.
Kostunica je naravno savrseniji posto je syebo istog Nikolica 2007. i posle dva dana koalicije mu servirao obavestenje da ce ipak sa zutima, jer su evropski partneri to zahtevali.
Kosmet kao vishi cilj??? Mislim ko se jos pali na ovakve moshe :hahaha:



Гледајући са садашње тачке гледишта - и био је у праву што се Николића тиче.

А значи и да је знао од самог почетка куда стреми Николић и СНС, и зато је и одуговлачио са коалицијом с њим.

Питам се само - шта би Вељи? И хоће ли се придружити ДСу и СНСу на власти, или ће остати с Коштуницом? Хоће ли га Коштуница прихватити назад после овог излета у виду давања подршке влади при доношењу резолуције о Косову у Скупштини?

Х6т, каква збрка, овде се не зна ко пије, зна се само ко плаћа...
 
Ма љига љигава... још раније су га прозивали за то "дошколовавање" - а он се вадио да је, ето, био код брата...

Сви ти разни "стипендисти" - зна се... нема на Западу "бесплатног ручка"...

Vise puta sam na krsti napomenuo da se stvara koalicija DS SNS i da ce biti mnogo lose za Srbiju u narednih 10 godina najmanje. Njih niko nece moci oterati posle dzaba demokratije, ima da rade sta hoce sa ovim narodom.
 
Definitivno! Srbiji je potrebna nova stranka, neiskvarena!!!


http://slobodnasrbija.ru/
sve.png
 
И као што смо, неки од нас, ВЕЋ ОДАВНО НАЈАВЉИВАЛИ шта ће да уради двојац проданих душа Николић-Вучић - ЕВО САДА И ОТВОРЕНО О ТОМЕ...
Sacekaj da urade nesto pa ih onda pljuj-sacekaj da naprave koaliciju pa onda trubi o tome da se najavljeno ispunilo.
 
A ja mogu da zamislim lica DSS-ovaca, kada shvate da ih je Nikolic izhebao.:sad2:




:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nije njih Nikolic izyebao, vec oni sami sebe.
Nebi bio prvi put da Nikolic poziva Kostunicu preko medija, a ovaj se oglasava kroz trecu osobu ili ostaje gluv i neobavesten. :roll:
Mislim da bi SNS-DSS koalicija bila najkorisnija za Srbiju, ali narod ce verovatno prepoznati bolje kao i uvek. :mrgreen:
 
" ne isključuje mogućnost" -rekao DACIC!

I, ovo verodostojan dokaz, pa prozivas momka koji - kao sto i ti za sebe rece- nije CLAN nijedne partije (kao i ja, uostalom), a ne znam kako nikako da se prisetiti da je DSS bila sa zutima od petog oktobra, da je stalno s njima bila u vlasti (s malo pauze), ali, kad neko drugi za nekog drugog kaze "da postoji mogucnost", odmah UAAAAAAAAA, mene bi bilo sramota!

Kako vas nije sramota da se pravite da ne znate PROSLOST Vojislava Kostunce? S kim je bio, s kom se dogovarao, kako je tog istog NIkolica izvozao kao nikog, da bi dobio premijersko mesto u zutoj vladi, ne, sve to zaboravite, a sta je u stvari na delu, zasto ovih dana toliko tema o prepodobnom i preuzvisenom Kostunici (koga je i NS napustila)?

Da biste opravdali sto su im stranacki interesi bili iznad drzavnog, pa kad su mogli radikali koji su protiv svega sto zitu kazu, makar da predloze i kisu posle visemesecne suse, kad su oni glasali, znaci... Ne mozete opravdati to sto su se u Skupstini pridruzili Cedi, Haljimiju, ostali su svi glasali za!

I, zasto prozivanje?

Sto ti ne kazes svojima da su usamljeni vrlo, i da ama bas nista nece postici sto ovako rade, ali, ja mogu da prorokujem da oni cekaju da ih zuti pozovu PONOVO u vlast, jer, s njima su navikli!

Toliko, da ne smetam, da se okupljate i pljujete, hvalite, zavisi.
 

Back
Top