Ko vlada svetom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svako svome.

Cool je uličarski izraz, ne koristimo ga. Ništa mi nismo iskopali iz Biblije, mi smo stariji od Biblije; neki naši ljudi su je i napisali.

лепо када приизнаш да си сатаниста..први почетак ка исцељењу...сада само да тражиш помоћ и то је то...има наде за тебе
 
Ко влада светом... Хммм... Нешто су ми познати... Да нису... Илуминати... Масони... Комитет 300... и сл... Тј. ЈЕВРЕЈИ.

Nisu Jevreji iluminati, oni su B Nai B Rith, ili Sinovi zaveta.

Е ***..па није баш да сви Јевреји владају светом

Ne Jevreji, oni imaju svoj nacionalni masonski red B Nai B Rith, u iluminatima ima najviše Nemaca.
 
ма дајте, немојте више постовати на ову тему.............
постављач теме је болестан............или је ретардиран!!!
 
лепо када приизнаш да си сатаниста..први почетак ка исцељењу...сада само да тражиш помоћ и то је то...има наде за тебе

Nemam ja šta da priiznam, nit tražim pomoć, niti tražim nadu od tebe... niti bilo šta... Ajde lepo se vrati na temu. Nisam ja tema, a nisi ni ti. Dozvoli mogućnost da ima raznih ljudi i raznih razmišljanja.
 
Па знам ја илуминат да нису сви Јевреји, јер ја знам да има доста Јевреја Хришћана Православних.
Него сам био ироничан...ето нпр.Чедо, Тадић и Чанак..аутохтони чисти расни Срби..само су масони...
 
Nemam ja šta da priiznam, nit tražim pomoć, niti tražim nadu od tebe... niti bilo šta... Ajde lepo se vrati na temu. Nisam ja tema, a nisi ni ti. Dozvoli mogućnost da ima raznih ljudi i raznih razmišljanja.

Видиш како си ограничен..али не својом вољом, теби треба БОГ да помогне, какв црни ја..једва себе уз 80% Божију помоћ контролишем...
 
Prelistaj moj blog i videđeš da poznajem sve religije, nisam (ne dao bog) ograničen samo na jednu.
Ма ти си баш због тога ограничен сујеверјем и тајним организацијама, али поред тебе нису тајне сигурно, значи да су пропали...чим су кренули епп преко блогова:lol::lol:
 
Ма ти си баш због тога ограничен сујеверјем и тајним организацијама, али поред тебе нису тајне сигурно, значи да су пропали...чим су кренули епп преко блогова:lol::lol:

auuu
ti nekoga nazivas sujevernim a verujes u adama i evu.....
 
to je tvoj problem........niko tebi ne nameće da pripadaš određenoj crkvi (za pravoslavnu sam siguran)........ali smetaš ako odvraćaš vjernike od njihove vjere i promovišeš svoje određene "ideje".....
konkretno: ovo tvoje.........
 
nisam primetio da iko odvraca bilo koga od bilo koje vere?
mene specijalno zabole pedu sto je neko hriscanin musliman ili budista....samo, to ne znaci da treba da bude prvenstveno covek, pa tek onda da se deklarise po veri ili naciji,.
 
upravo tako.
i ne samo to, nego sto svoju religiju postavlja za jedinu ispravnu.
a to rade sekte....

To rade najgore sekte.

to je tvoj problem........niko tebi ne nameće da pripadaš određenoj crkvi (za pravoslavnu sam siguran)........ali smetaš ako odvraćaš vjernike od njihove vjere i promovišeš svoje određene "ideje".....
konkretno: ovo tvoje.........

Ako je neko pravi vernik niko ga ne može odvratiti. Ako on nekome nameće - onda nije vernik nego sektaš.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top