Ko su programeri

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.670
Jedan moj drug programer. Kaze ima 2000 evra platu. Medjutim znam da je glup ko fosna jedva zavrsio srednju skolu i znao sam da nema sanse da je programer. kasnije saznam da je bot. E sad da li svi botovi pricaju da su programeri neznam ali za njega znam. E sad da li prima za botovanje 2000 evra ili i to laze neznam ali ne ponasa se i ne licimi bas da ima 2000 evra platu.

Kao programer, mogu da kazem da su programeri oni koji programiraju.
Ima naravno i 'programera' ali oni ne programiraju nego 'programiraju' nesto drugo - javno mnjenje, politike, decu.... itd.
neznam mozda si ti pravi programer ali znam da toliki programeri u Srbiji nema jer ne programiraju samo Srbi ima na planeti 8000000000 ljudi . A i sta ce toliko da programiraju programi se ne jedu kao hleb svakog dana. To jedno a drugo u danasnje vreme vestacke inteligencije gde vestacka inteligencija moze da ti iskreira milion malih podprograma a svaki program koliko god je veliki moze da se rasclani na mnogo malih podprograma potreba za programere od krvi i mesa su sve manje.

neznam mozda si ti pravi programer ali znam da toliki programeri u Srbiji nema jer ne programiraju samo Srbi ima na planeti 8000000000 ljudi . A i sta ce toliko da programiraju programi se ne jedu kao hleb svakog dana. To jedno a drugo u danasnje vreme vestacke inteligencije gde vestacka inteligencija moze da ti iskreira milion malih podprograma a svaki program koliko god je veliki moze da se rasclani na mnogo malih podprograma potreba za programere od krvi i mesa su sve manje.

Mogu svasta nesto da ti objasnim ovde ako bas zelis, ali za tebe, recimo, imam jedan simpatican primer: ima programera koji programiraju vestacku inteligenciju i to, za neverovati, cak i u Srbiji.

Back