Ко руши Несторовића?

Njegovi birači su baš takvi kao i on, neće ni sa vlastima ni sa opozicijom nego maštaju kako će sami do apsolutne većine posle niza izbora. Tako da teško da će izgubiti birače jer neće sa Marinikom i Francuzom. Ono što bi bilo najrealnije je da vlast podrži manjinsku vladu Nestora u Beogradu, možda bi neke birače izgubio ali bi većinu zadržao. Ako vlast to neće onda može i opozicija to da odradi ali pre će vlast na to da pristane pošto bi za Đilasa to bio mnogo veći poraz. Toliko izgara godinama samo da BG uzme a onda mora predati Nestoru sve.
Није ти то лоша идеја Страксе! Па и Абазовић је свашта урадио са минималним процентом гласова. Али и једни и други се плаше преседана, зато што у Беогаду то није превише битно, али на републичком нивоу би прорадили затвори и спречавање продаје КиМ којих се сви они плаше као Нед*мовић од крста.
 
Njegovi birači su baš takvi kao i on, neće ni sa vlastima ni sa opozicijom nego maštaju kako će sami do apsolutne većine posle niza izbora.

Ovo ne verujem da će se desiti. Sva dosadašnja iskustva pokazuju da padobranci na političkoj sceni, nebitno da li dolaze iz političe ili nepolitičke sfere, najbolji uspeh imaju kad se pojave. Posle krene nizbrdo. Nije mi poznat slučaj da je neko rastao na svakim sledećim izborima.
 
ауторска тема

Сведоци смо ових дана учесталих наслова у ботовским медијима о превирањима и неслагањима унутар веома добро пролазне странке Несторовића Ми глас из народа , било је питање времена , питање сата, када ће да се крене у обрачну са овом партијом народа ..Нисмо дуго чекали , наиме након што су завршили са Дверима и Заветницима , нека сила предпостављам се обрусила на Ми глас народа и то веома оштро јер мора да се сарађује , ако се не сарађује онда те нема ...

Држава мора увек да буде испред сваког личног интереса , али та држава не сме да буде репресивна и не сме да гуши ни народ , ни партије , ни медије а специјално не сме да заговара систем у којем ће да постоје само две партије , видимо да се то покушава наметнути ..само две партије , прва је СНС а друга бивши ДОС , односно Србија против насиља а трећа опција се угуши и уништи уз помоћ ове две ..

Ко руши Несторовића , поставља се питање , руше га и једни и други јер није желео са буде са њима , стога мора да се уништи ..штета јер је заиста био глас народа и нека искра наде да постоји нешто мало боље , честитије и светлије ..
Ruse ga komunisti iz Udbe jer je on cetnik
 
Njegovi birači su baš takvi kao i on, neće ni sa vlastima ni sa opozicijom nego maštaju kako će sami do apsolutne većine posle niza izbora.
Управо обрнуто - ево постави анкету, неко мисли да треба ићи на локалу са опозицијом. Неко сматра да не. Несторовић не прича о изборној краћи већ о некаквом мајдану и мајданизацији, што је димна завеса за изборну крађу.
Не вреди, ко високо лети, ниско пада.
Tako da teško da će izgubiti birače jer neće sa Marinikom i Francuzom.
Стрижено или кошено, домети Несторовићеве странке су скромни. Ако је помислио да може да буде кључан фактор и битан политичар преко ноћи, то не иде тек тако.
До јуче је причао да рат између Русије и Украјине би се завршио брзо када би почео и да се ратови не воде тенковима.
Не иде то тако докторе, не иде.
Ono što bi bilo najrealnije je da vlast podrži manjinsku vladu Nestora u Beogradu, možda bi neke birače izgubio ali bi većinu zadržao.
Ово би било политичко самоубиство, али у теорији. У пракси ово нико не би хтео да ради.
Ako vlast to neće onda može i opozicija to da odradi ali pre će vlast na to da pristane pošto bi za Đilasa to bio mnogo veći poraz. Toliko izgara godinama samo da BG uzme a onda mora predati Nestoru sve.
Ђилас ће морати да схвати да неће моћи да ради сам и да није једини у опозицији који хоће промене.

А са којом опозицијом да сарађује? Са оном коју подржава Наташа Кандић:
Прочитај моју поруку још једном. Знам да не иде из прве, и ја тако читам на брзину
:)
 
Niko im nije kriv što se prodaju. Da nisu na prodaju, ne bi im niko mogao ništa. Ali izgleda da jesu i sad se verovatno natežu oko cene.
Несторовић се није продао, него АВ сања пре него понови изборе у Београду.
Покушава да лажима направи раздор, а ако не успе да онда иде на нове изборе.
Вучић је још 2022 пукао на изборима у Београду. Његов пад се наставља. Али он то не може још да схвати.
 
Несторовић не прича о изборној краћи већ о некаквом мајдану и мајданизацији, што је димна завеса за изборну крађу.
О томе су причали и Руси. И није нетачно да је било таквих намера од прозапдне опозиције такозване.

Нестор има принципијелан став- он је опозиција, али власти а не држави. И неће силом и немирима да руши власт.
Ђилас ће морати да схвати да неће моћи да ради сам и да није једини у опозицији који хоће промене.
Ђилас само жели власт, а када би је дочепао био би још гори од ових. Можда ћеш питати како знам? Па знам јер смо га већ имали на власти и њега и ту целу екипу и искуство са њима нам уопште није добро.
Видећеш.
Неће изгубити бираче, јер његови бирачи уопште не миришу ни Ђикија, ни Маринику, а ни Француза од кад им се придружио.
 
Njegovi birači su baš takvi kao i on, neće ni sa vlastima ni sa opozicijom nego maštaju kako će sami do apsolutne većine posle niza izbora. Tako da teško da će izgubiti birače jer neće sa Marinikom i Francuzom. Ono što bi bilo najrealnije je da vlast podrži manjinsku vladu Nestora u Beogradu, možda bi neke birače izgubio ali bi većinu zadržao. Ako vlast to neće onda može i opozicija to da odradi ali pre će vlast na to da pristane pošto bi za Đilasa to bio mnogo veći poraz. Toliko izgara godinama samo da BG uzme a onda mora predati Nestoru sve.

Ja mislim da bi vise glasaca izgubio kada bi usao u neku koaliciju sa naprednjacima nego sa Marinikom ili Francuzom, jer ipak su za njega glasali jer su u njemu videli neku pravu opiziciju (da hoce SNS glasali bi odma za njih) a opet za opoziciju je ipak prirodnije da saradjuje sa ostalom opozicijom (pa makar se i ne slagali po nekim pitanjima) nego sa vlastima.
 
kurir je glasilo službe ako je verovati onome što je Damnjan Knežević na SrbiInfu rekao da je saznao dok je bio u zatvoru od ostalih utamničenih...kad se Kurir ustremi na nekoga posle toga slede hapšenja, pljuvačina po ostalim medijima, podmetanja afera i slično....uzgred kad probam da odem na taj link iz Kurira antivirus mi prijavi da je virus na stranici...
 
Руше га , као што сам већ написала и стари ДОС и СНС јер им не одговара његов одговор за коалицију а велико је изненађење ..могуће и да БИА има удела у томе ..када би се сви из свих партија оволико бавили Косовом , колико се баве једни другима и колико једни другима подмећу , давно би било ослобођено ..штета што је само глад за власт главни мотив а не слобода народа .
 
kurir je glasilo službe ako je verovati onome što je Damnjan Knežević na SrbiInfu rekao da je saznao dok je bio u zatvoru od ostalih utamničenih...kad se Kurir ustremi na nekoga posle toga slede hapšenja, pljuvačina po ostalim medijima, podmetanja afera i slično....uzgred kad probam da odem na taj link iz Kurira antivirus mi prijavi da je virus na stranici...

Тако то иде када служба иде на некога то сам чула , прво иде пратња по граду , прислушкивање , прављење психолошког профила у циљу да се нађе слаба тачка а онда иде напад у новинама и онда уцена , хоћеш или нећеш да сарађујеш ..ако га за то траже ..мада Нестровоић је предпостављам већ одавно у евиденцији службе
 
О томе су причали и Руси. И није нетачно да је било таквих намера од прозапдне опозиције такозване.

Нестор има принципијелан став- он је опозиција, али власти а не држави. И неће силом и немирима да руши власт.

Ђилас само жели власт, а када би је дочепао био би још гори од ових. Можда ћеш питати како знам? Па знам јер смо га већ имали на власти и њега и ту целу екипу и искуство са њима нам уопште није добро.

Неће изгубити бираче, јер његови бирачи уопште не миришу ни Ђикија, ни Маринику, а ни Француза од кад им се придружио.
Opet lazes na sva usta. Da li mozes da navedes svima kad je to Djilas bio na vlasti i vladao Srbijom? Ako mislis kao gradonačelnik Beograda i tad je vise uradio nego SNS svih ovih godina.
 
Доказ са сви дувате у исту тикву, а МИ-Глас из народа вам је свима ноћна мора. Нисте тако вриштали када је ПОКС обезбеђивао градску власт.
Nije POKS doneo većinu nego je nakon ponovljenog glasanja na nekim mestima SNS/SPS koalicija došla do 56 odbornika. Taj iz POKS-a je bio 57 ali nije doneo većinu. Inače zbog ovog Jerkovića je sada situacija 55-55. Dakle treba da nadju još jednog Jerkovića i eto im većine.
 
kurir je glasilo službe ako je verovati onome što je Damnjan Knežević na SrbiInfu rekao da je saznao dok je bio u zatvoru od ostalih utamničenih...kad se Kurir ustremi na nekoga posle toga slede hapšenja, pljuvačina po ostalim medijima, podmetanja afera i slično....uzgred kad probam da odem na taj link iz Kurira antivirus mi prijavi da je virus na stranici...
Није никава тајна да "Курир" и "Информер" годинама добро живе од "тајфуна" који нису дебело интегрисани у власт. Добију "понуду која се не одбија" или плати или си на насловним странама, а убрзо и у затвору.
 

Back
Top