Ко руши Несторовића?

Opet lazes na sva usta. Da li mozes da navedes svima kad je to Djilas bio na vlasti i vladao Srbijom? Ako mislis kao gradonačelnik Beograda i tad je vise uradio nego SNS svih ovih godina.
Па он је део те бивше власти ткз досманлије, чија тиранија је лепо описана у овој књизи:

1706459925762.png

;)
 
Па он је део те бивше власти ткз досманлије, чија тиранија је лепо описана у овој књизи:

Pogledajte prilog 1489947
;)
kazem ja da si ti iz crveno-crne koalicije, leglo izdajnika koje su se samo narodu prodavale za patriote, a kruna svih vasih izdajnika je ministar informisanja radikal alek vucic
kako ogaditi srbima patriotizam, eto to ste vi crveno-crni radili ceo vas zivotni vek, a vucic je na tome doktorirao, kada vec svaka susa hvali preletanje, prodaju stranackom oponentu i sl. ako vec ne moze stranom ambasadoru ili agresoru srederu i bleru i klintonu - hej, pa najgoreg ste nam poturili ALJEKA VELEIZDAJNIKA, SEKIJEVA SKOLA, I SLOBINA
 
kazem ja da si ti iz crveno-crne koalicije, leglo izdajnika koje su se samo narodu prodavale za patriote, a kruna svih vasih izdajnika je ministar informisanja radikal alek vucic
kako ogaditi srbima patriotizam, eto to ste vi crveno-crni radili ceo vas zivotni vek, a vucic je na tome doktorirao, kada vec svaka susa hvali preletanje, prodaju stranackom oponentu i sl. ako vec ne moze stranom ambasadoru ili agresoru srederu i bleru i klintonu - hej, pa najgoreg ste nam poturili ALJEKA VELEIZDAJNIKA, SEKIJEVA SKOLA, I SLOBINA
Само немој ти из Америке да нам држиш слово о патриотизму. ;)
 
О томе су причали и Руси. И није нетачно да је било таквих намера од прозапдне опозиције такозване.
Рећи "нећемо пети октобар" и "нећемо мајдан" је димна завеса. Кад се каже "избори су покрадени и краду се већ годинама". То је поента.
Ма Несторовић је пукао кад редовно ажурира твитер а његови кажу да нема Твитер налог. То је комедија од човека.
Нестор има принципијелан став- он је опозиција, али власти а не држави. И неће силом и немирима да руши власт.
Чека апсолутну већину да може сам да сруши власт ?
Ђилас само жели власт, а када би је дочепао био би још гори од ових. Можда ћеш питати како знам? Па знам јер смо га већ имали на власти и њега и ту целу екипу и искуство са њима нам уопште није добро.
Јел Несторовић очекивао 50% гласова на изборима с обзиром да је принципијелан па не жели са Ђиласом у коалицију ?
Неће изгубити бираче, јер његови бирачи уопште не миришу ни Ђикија, ни Маринику, а ни Француза од кад им се придружио.
Играо је само једно лето, видећеш да даље од 5% неће ићи, ајде могу да му дам 6% на то да људи воле нове фаце.
Зато је Нестор и добио.
Нестор је као Двери 2012. Немају инфрастуктуру немају ништа, имају гласове.
Зато што људи гласају за нове људе.
Али Несторовић прави много аутоголова. Неће то ићи тако.
Биће ускоро избора у Београду па видећеш и сам да неће Нестор нешто посебно да оде више и боље него сад.

Nije POKS doneo većinu nego je nakon ponovljenog glasanja na nekim mestima SNS/SPS koalicija došla do 56 odbornika. Taj iz POKS-a je bio 57 ali nije doneo većinu. Inače zbog ovog Jerkovića je sada situacija 55-55. Dakle treba da nadju još jednog Jerkovića i eto im većine.
Неће да може. Нико не воли климаву већину. Видимо се на изборима.
 
Рећи "нећемо пети октобар" и "нећемо мајдан" је димна завеса. Кад се каже "избори су покрадени и краду се већ годинама". То је поента.
Ма Несторовић је пукао кад редовно ажурира твитер а његови кажу да нема Твитер налог. То је комедија од човека.

Чека апсолутну већину да може сам да сруши власт ?

Јел Несторовић очекивао 50% гласова на изборима с обзиром да је принципијелан па не жели са Ђиласом у коалицију ?

Играо је само једно лето, видећеш да даље од 5% неће ићи, ајде могу да му дам 6% на то да људи воле нове фаце.
Зато је Нестор и добио.
Нестор је као Двери 2012. Немају инфрастуктуру немају ништа, имају гласове.
Зато што људи гласају за нове људе.
Али Несторовић прави много аутоголова. Неће то ићи тако.
Биће ускоро избора у Београду па видећеш и сам да неће Нестор нешто посебно да оде више и боље него сад.
Dveri nikada nisu samostalno prešle cenzus. Zapravo su uvek bile na 2%. Prvi put ušle sa DSS u skupštinu a drugi put uz pomoć Nestorovića. Nije ni nalik Zavetnici koja iako je samostalno ušla u skupštinu 2022 morala je da izgara za to deset godina i imala je ogroman prostor na medijima. Nestorović se pojavio 2020, za kratko vreme okupio ljude pred izbore i prešao cenzus. Neće se on tako brzo izduvati kao Dveri/Zavetnici.
 
Рећи "нећемо пети октобар" и "нећемо мајдан" је димна завеса. Кад се каже "избори су покрадени и краду се већ годинама". То је поента.
Ма Несторовић је пукао кад редовно ажурира твитер а његови кажу да нема Твитер налог. То је комедија од човека.

Чека апсолутну већину да може сам да сруши власт ?

Јел Несторовић очекивао 50% гласова на изборима с обзиром да је принципијелан па не жели са Ђиласом у коалицију ?

Играо је само једно лето, видећеш да даље од 5% неће ићи, ајде могу да му дам 6% на то да људи воле нове фаце.
Зато је Нестор и добио.
Нестор је као Двери 2012. Немају инфрастуктуру немају ништа, имају гласове.
Зато што људи гласају за нове људе.
Али Несторовић прави много аутоголова. Неће то ићи тако.
Биће ускоро избора у Београду па видећеш и сам да неће Нестор нешто посебно да оде више и боље него сад.

Нестровић је један од ретикх људи који је у јеку пандемије, у једној фази страха и зебње, изговорио нешто што нико са Запада није желео да чује , желели су једноумље и да влада страх међу људима како би радили шта желе , значи да затварају , ограничивају , да изведу један глобални експеримент , али Несторовић је то и рекао ..памтим тај видео који се делио мрежама и био у трендингу у свим бившим републикама , чак и титлован у Мађарској , Словачкој итд...

Народ га је доживео као човека из народа који има другачије мишљење од свих , али буквално од свих тада лекара и уопштено људи са јавне сцене ..тиме је стао на страну народа против глобализма и добио поене , ретки су такви људи и веома су настрадали те године када су дрзнули да било шта кажу .
 
Нестровић је један од ретикх људи који је у јеку пандемије, у једној фази страха и зебње, изговорио нешто што нико са Запада није желео да чује , желели су једноумље и да влада страх међу људима како би радили шта желе , значи да затварају , ограничивају , да изведу један глобални експеримент , али Несторовић је то и рекао ..памтим тај видео који се делио мрежама и био у трендингу у свим бившим републикама , чак и титлован у Мађарској , Словачкој итд...
Несторовић је једини човек на свету који је новинарима препоручио да истраже најезду скакаваца уместо да се баве пандемијом.
При томе је рекао да рат између Русије и Украјине када би настао не би дуго трајао и да се рат не води тенковима.
Реално, није за политичара.
Постао је експерт за сваку тему, само га питаш, човек све зна. Не иде то тако рођо, нема од тога ништа. Не може свако бити експерт за све.
 
Нестровић је један од ретикх људи који је у јеку пандемије, у једној фази страха и зебње, изговорио нешто што нико са Запада није желео да чује , желели су једноумље и да влада страх међу људима како би радили шта желе , значи да затварају , ограничивају , да изведу један глобални експеримент , али Несторовић је то и рекао ..памтим тај видео који се делио мрежама и био у трендингу у свим бившим републикама , чак и титлован у Мађарској , Словачкој итд...

Народ га је доживео као човека из народа који има другачије мишљење од свих , али буквално од свих тада лекара и уопштено људи са јавне сцене ..тиме је стао на страну народа против глобализма и добио поене , ретки су такви људи и веома су настрадали те године када су дрзнули да било шта кажу .
Kako se zove njegova organizacija, MI - GLAS IZ UDBE ili MI - GLAS IZ CIRKUSA?
 
Kako se zove njegova organizacija, MI - GLAS IZ UDBE ili MI - GLAS IZ CIRKUSA?

Многи су мислили да је Нестоворић био глас из БИА ,али није јер томе сведоче ови данашњи напади и покушај уцене ,,дрђава , специјално једна институција као што је ДБ не сме да буде део једине партије , нити инструмент у рукама исте
 
Несторовић је једини човек на свету који је новинарима препоручио да истраже најезду скакаваца уместо да се баве пандемијом.
При томе је рекао да рат између Русије и Украјине када би настао не би дуго трајао и да се рат не води тенковима.
Реално, није за политичара.
Постао је експерт за сваку тему, само га питаш, човек све зна. Не иде то тако рођо, нема од тога ништа. Не може свако бити експерт за све.
Slican princip ko Lucic samo sto on nije politicar, kada mu je voditelj Deki Zlatanovic sa Srbin Infa dao opasku u vezi MI da treba da se zna proslost kandidata, Lucic je urlao na voditelja da ne smemo samo da gledamo u proslost i da nema veze ko je kakve greske pravio" to su njegove reci i na kraju se uvek ispostavi da je veoma bitna proslost sto smo i svi videli na primeru preletaca i lazova Jerkovica.
 
... i Francuzom...

Ali najjače je kad naprednjaci ovog Jovanovića nazivaju "Francuzom" u nekom uvredljivom smislu. Kao on je Francuz, izdajnik. A na dan izbora đavolji Arno Gujon prvi stajao pored Vučića. Gerhard Jebbeni Šreder mu sedeo u prvom redu na proslavi naprednjačkoj krvavoj dok ga je ovaj nazivao prijateljem Srba.
 
Ali najjače je kad naprednjaci ovog Jovanovića nazivaju "Francuzom" u nekom uvredljivom smislu. Kao on je Francuz, izdajnik. A na dan izbora đavolji Arno Gujon prvi stajao pored Vučića. Gerhard Jebbeni Šreder mu sedeo u prvom redu na proslavi naprednjačkoj krvavoj dok ga je ovaj nazivao prijateljem Srba.
Sad gledam ove vaucere za banje pokupili za par sati pre nedelju dana, sad ce da se operu pare legalno preko vucicevih tajkuna koji i drze te banje koje su kupili za budzasto.
 
Inače Nestorović najbolje plasira tu antisistemsku agendu - Nećemo sa Vučićem i Đilasom. To su pokušale Dveri onda sa DJB ali nije uspelo pa sad sa Zavetnicom koja je isto takva ali nedovoljno uverljiva baš kao što i Bole nije bio. To je tako jer nisu bili u prilici da od njih nešto zavisi kao sada od Nestorovića što zavisi Beograd.
 
Sad gledam ove vaucere za banje pokupili za par sati pre nedelju dana, sad ce da se operu pare legalno preko vucicevih tajkuna koji i drze te banje koje su kupili za budzasto.

Неминовно је да тајкуна има и да су уско повезани са политиком , специјално на локланом ниву , неком градском оптшином , свака има свог тајкуна који има свог пајташа политичара , који након избора улази у скупштину града и овом омогућава легализацију објекта или неку другу врсту услуге ..то је чињеница .

Постоји проблем што се на тај начин прави лош однос на тржишту , што неки мали човек чека годинама да му се легализије нешто , да му се среди папири а тајкун или ти локлани бизнисмен из помоћ свог пајташ то среди за дан ..корупција и наравно елминише конкуренцију ..то је омогућио ДОС јер је направио место за такве злоупотребе и то је истина , омогућили су после 5 октобра продају за бадава државне имовине и тако су створени данашњи тајкуни .
 
Inače Nestorović najbolje plasira tu antisistemsku agendu - Nećemo sa Vučićem i Đilasom. To su pokušale Dveri onda sa DJB ali nije uspelo pa sad sa Zavetnicom koja je isto takva ali nedovoljno uverljiva baš kao što i Bole nije bio. To je tako jer nisu bili u prilici da od njih nešto zavisi kao sada od Nestorovića što zavisi Beograd.

И не треба да иде са њима , нисам гласала за њега да би ишао са неким од ове двојице , да сам то хтела за њих би гласала .
 
Koliko čovek treba da bude neodgovoran, pa da glasa za Nestorovića ? Ili onomad za Preletačevića !?

Zaebavaju se kao dileri devedesetih kada su rušili dinar na ulici, takmičeći se ko će više da ga obezvredi.

Država je tad pustila da veseli zaebanti Srbije ceo narod dobro iskaraju u grlo, pa se danas kao sav normalan svet plašimo i inflacije od 2 posto. (Mada i danas ima kretena koji bi malo oborili dindžu, recimo Ćulibrk, ona budala teška).

Dakle treba nas prepustiti Nestoroviću, pa da nas onako mator povede na Kosovo da ginemo.

Valjda bi obnovili gradivo iz 1389. ?
 
Čovek koji se busa u grudi Srpstvom i patriotizmom uzima Vojislava Šešelja kao merodavnog za nešto... 'bem ti ironiju ...
А шта фали Шешељу? Само својом одбраном у Хагу учинио је за Српство много више него све вајне досманлијские ,,патриоте".
 
Рећи "нећемо пети октобар" и "нећемо мајдан" је димна завеса. Кад се каже "избори су покрадени и краду се већ годинама". То је поента.
Само што треба доскзати ту крађу, а не рушити град и вршити напад на београдску скупштину.

Ма Несторовић је пукао кад редовно ажурира твитер а његови кажу да нема Твитер налог. То је комедија од човека.
Мислим да је реалност показала да је он Политички Геније, за разлику од полупане опозиције окупљене око коалиције Србија за насиље.
Чека апсолутну већину да може сам да сруши власт ?
Можда и чека. Али како год, са НАТО опорбом, Ђиласом и Мариником он власт рушити неће.
Нестор је као Двери 2012. Немају инфрастуктуру немају ништа, имају гласове.
Зато што људи гласају за нове људе.
Али Несторовић прави много аутоголова. Неће то ићи тако.
Објаснио Стракс, немам шта ту много да додам. Нестор није ни налик Дверима, показао се много политички зрелији од њих.
 
Само што треба доскзати ту крађу, а не рушити град и вршити напад на београдску скупштину.
То је као када би неко написао написао да су протестанти из 2020 хтели да упадну у скупштину.
А ми знамо да нису.
Служба убацује своје људе, народ је против крађе. Нестор ни не помиње крађу. Велика срамота. Копира изјаве Брнабићке. Катастрофа.
Мислим да је реалност показала да је он Политички Геније, за разлику од полупане опозиције окупљене око коалиције Србија за насиље.
Ја и ти волимо различите политичаре. Реалност је колико ће ти политичари добити на изборима. Нестору се не смеши лепа будућност, видећеш.
Можда и чека. Али како год, са НАТО опорбом, Ђиласом и Мариником он власт рушити неће.
Зато ти и кажем. Играће он једно лето. Сам не може ништа - губи гласове. Уђе ли у коалицију - губи. Значи нема му друге него да изгуби гласове.
Објаснио Стракс, немам шта ту много да додам. Нестор није ни налик Дверима, показао се много политички зрелији од њих.
Ниси добро прочитао шта сам написао.
Нисам ни написао да су Двери и Несторовић слични у том смислу, већ да је народ гласао за нове људе.
Двери су некада били нови, сад је Несторовић нови. То их спаја а не програм и деловање.
 
Истина је да народ воли нове људе а исто тако је истина и да тајне службе воле да намештају преко медија ..тј ово што пишу да се руши глас из народа , да долази до унутрашњег распадања, не мора да значи да је истина , сигурно и није ..то је виртуелна реланост, тако раде службе , зависно које су сада заступљене ..вероватно оно које врше протисак да се оформи власт ..

дешава се све и свашта а у принципу се не дешава ништа , не би ме чудило да Нестровић и зна да му се распада партија , тј сазнао из новина .печат службе .
 
ауторска тема

Сведоци смо ових дана учесталих наслова у ботовским медијима о превирањима и неслагањима унутар веома добро пролазне странке Несторовића Ми глас из народа , било је питање времена , питање сата, када ће да се крене у обрачну са овом партијом народа ..Нисмо дуго чекали , наиме након што су завршили са Дверима и Заветницима , нека сила предпостављам се обрусила на Ми глас народа и то веома оштро јер мора да се сарађује , ако се не сарађује онда те нема ...

Држава мора увек да буде испред сваког личног интереса , али та држава не сме да буде репресивна и не сме да гуши ни народ , ни партије , ни медије а специјално не сме да заговара систем у којем ће да постоје само две партије , видимо да се то покушава наметнути ..само две партије , прва је СНС а друга бивши ДОС , односно Србија против насиља а трећа опција се угуши и уништи уз помоћ ове две ..

Ко руши Несторовића , поставља се питање , руше га и једни и други јер није желео са буде са њима , стога мора да се уништи ..штета јер је заиста био глас народа и нека искра наде да постоји нешто мало боље , честитије и светлије ..

A i Vreme.

Priprema preletanja​

Džoker SNS-a u Beogradu: Nestorović kao neće, Jerković kao hoće​

https://vreme.com/vesti/dzoker-sns-a-u-beogradu-nestorovic-kao-nece-jerkovic-kao-hoce/

Duboka drzava

...
 

Back
Top