Ко руши Несторовића?

Служба убацује своје људе, народ је против крађ
Ма немој? А што су онда Парандиловић, Ћута и Зеленовић стајали поред манијака што је заставом разбијао врата скупштине и још му аплаудирали??
Нестор ни не помиње крађу. Велика срамота. Копира изјаве Брнабићке. Катастрофа
Да би се причало о крађи, мора да се изнесу чврсти докази о њој. Ђики и екипа су изнели неке ,,доказе" али они су се показали веома танким.

И да, јеси ли приметио да су најгласнији заговорници тезе да је било крађе на дебати у европском парламенту били управо окорели шиптарски лобисти и србофоби?
Нестору се не смеши лепа будућност, видећеш.
Видећемо,мада моје је мишљење управо обрнуто- мислим да се коалицији Србија за насиље не смеши лепа будућност,а др. Нестору да.
Двери су некада били нови, сад је Несторовић нови. То их спаја а не програм и деловање.
Али Двери чак ни тада нису направили такав бум какав је сада Нестор направио.

ауторска тема

Сведоци смо ових дана учесталих наслова у ботовским медијима о превирањима и неслагањима унутар веома добро пролазне странке Несторовића Ми глас из народа , било је питање времена , питање сата, када ће да се крене у обрачну са овом партијом народа ..Нисмо дуго чекали , наиме након што су завршили са Дверима и Заветницима , нека сила предпостављам се обрусила на Ми глас народа и то веома оштро јер мора да се сарађује , ако се не сарађује онда те нема ...

Држава мора увек да буде испред сваког личног интереса , али та држава не сме да буде репресивна и не сме да гуши ни народ , ни партије , ни медије а специјално не сме да заговара систем у којем ће да постоје само две партије , видимо да се то покушава наметнути ..само две партије , прва је СНС а друга бивши ДОС , односно Србија против насиља а трећа опција се угуши и уништи уз помоћ ове две ..

Ко руши Несторовића , поставља се питање , руше га и једни и други јер није желео са буде са њима , стога мора да се уништи ..штета јер је заиста био глас народа и нека искра наде да постоји нешто мало боље , честитије и светлије ..
zar je iko u Srbiji i pomislio da ce taj psihopata biti neki faktor u srpskoj politici ?
Nemam pojma ko je on , sta je i sta oce, al mi intuicija govori da on nije normalan.

Не зајебавам се. Шешељ је, без обзира на све своје мане које их као сваки човек има,своју жртву за Српство и љубав према истом доказао у Хагу највише.

Он је своје србовање заиста доказао добровољним одласком у Хаг.
Свака му част иако га не волим (раније још и више) јер је рушио моју родну груду - СФРЈ.

И то као Четник. :bljak:

Mene tu brine što Alek Račić nije uz Nestorovića.
Dodatna briga je i ono što se može čuti od Kuzovića, Kalajžića ili Simićevića.
Suviše je tu udbaških pedigrea za moj ukus.
Žao mi je, ali to je što je.
Bio bih presrećan da greši ta moja intuicija
Да. Тако изгледа, али остављам могућност да их нису препознали. А после овога ће сасвим сигурно бити срашно опрезни кога примају. Па ће све то да иде успореније него што је почело. Надам се искрено да ће се полако сви сабрати.

Ђилас само жели власт, а када би је дочепао био би још гори од ових. Можда ћеш питати како знам? Па знам јер смо га већ имали на власти и њега и ту целу екипу и искуство са њима нам уопште није добро.
Јасно да само жели власт, као и сваки други политичар, не треба ту имати никакве идеале.
Занима ме шта конкретно замераш Ђиласу из времена кад је био на власти, односно градоначелник Београда?

МИ сматра про европску опозицију гадном онолио колико је и власт гадна. Сматрају да је једина природна колација она између Вучића иЂиласа. А они не могу ни са једнима, јер се ради о потпуно различтим сситемима вредности. Заправо, једини који је указао на исправан начин на потенцијалан проблем је мој комша, buudala. У праву је мој комша и ја му верујем. Но надам се, ко што се и он нада, да греши.

Јасно да само жели власт, као и сваки други политичар, не треба ту имати никакве идеале.
Занима ме шта конкретно замераш Ђиласу из времена кад је био на власти, односно градоначелник Београда?
Ја му замерам што је идентитетски инвалид, што га Космет не занима, што тесно сарађује са Вучићем, и што хоће да уведе санкције Русији. Дакле, имам политичке замерка.

Mene tu brine što Alek Račić nije uz Nestorovića.
Dodatna briga je i ono što se može čuti od Kuzovića, Kalajžića ili Simićevića.
Suviše je tu udbaških pedigrea za moj ukus.
Žao mi je, ali to je što je.
Bio bih presrećan da greši ta moja intuicija
Meni je iz Mi glas iz naroda pod znakom pitanja samo Stanojević...ne uklapa se u tu grupu po kapacitetima i prethodnoj karijeri....za ostale je pitanje ne da li će izdati jer neće nego da li su dorasli istorijskom trenutku jer je sada na njima velika odgovornost da iznesu promenu režima po sistemu "da ovi odu a da se oni ne vrate" ... moraju puno da rade na organizaciji u unutrašnjosti a da budu ekstra oprezni da im ne upadne na ključna mesta još likova poput Jerkovića

Пошто су лагано кренули да се цепају, да и ја кажем коју.
https://miglasiznaroda.rs/jerkovic-je-upravo-pojava-protiv-koje-se-mi-glas-iz-naroda-bori/
Овај текст је леп и искрен, и жао ми је што ће изгледа Ми бити још једна од Демокатска Странка из које ће се изгледа рађати још странака, или ће људи одлазити у друге странке.
Баш леп текст, штета што је Нестор завршио пребрзо.
Ипак се надам поновљеним изборима у Београду.

ауторска тема

Сведоци смо ових дана учесталих наслова у ботовским медијима о превирањима и неслагањима унутар веома добро пролазне странке Несторовића Ми глас из народа , било је питање времена , питање сата, када ће да се крене у обрачну са овом партијом народа ..Нисмо дуго чекали , наиме након што су завршили са Дверима и Заветницима , нека сила предпостављам се обрусила на Ми глас народа и то веома оштро јер мора да се сарађује , ако се не сарађује онда те нема ...

Држава мора увек да буде испред сваког личног интереса , али та држава не сме да буде репресивна и не сме да гуши ни народ , ни партије , ни медије а специјално не сме да заговара систем у којем ће да постоје само две партије , видимо да се то покушава наметнути ..само две партије , прва је СНС а друга бивши ДОС , односно Србија против насиља а трећа опција се угуши и уништи уз помоћ ове две ..

Ко руши Несторовића , поставља се питање , руше га и једни и други јер није желео са буде са њима , стога мора да се уништи ..штета јер је заиста био глас народа и нека искра наде да постоји нешто мало боље , честитије и светлије ..
https://grupaoktobar.org/teams_tipars

Не зајебавам се. Шешељ је, без обзира на све своје мане које их као сваки човек има,своју жртву за Српство и љубав према истом доказао у Хагу највише.

Šta je bre on dokazao u Hagu? Na koji način je on pokazao ljubav? Da je pravde i zakona u ovoj raspaloj državi, ta lopovčina, ratni profiter i ratni huškač bi odavno trunuo u našem zatvoru a ne u Hagu

Šta je bre on dokazao u Hagu? Na koji način je on pokazao ljubav? Da je pravde i zakona u ovoj raspaloj državi, ta lopovčina, ratni profiter i ratni huškač bi odavno trunuo u našem zatvoru a ne u Hagu
Сведочењем у процесу Милошевићу, разбуцао је хашку теорију о ,,удруженом злочиначком подухвату" Србије и Срба да ,,изгеноцодишу" све околне народе. У свом процесу маестрално је растурио Хашки трибунал.
Бранио је Истину о Србима у ратовима деведесетих.

Тако да, то су чињенице. Што се овог другог тиче, па хапсили су га титоисти и комунисти више пута, али је он и то преживео. ;)

Cetnik bez brade-lazni cetnik i lazni vojvoda.
Зато имате вашег НАТО ,,четника" који је љубио руке крвницима српског народа:

1706495376017.png

Jedan komentar u vezi Sarovica i emisije

@milenkovicb10

@milenkovicb10

3 hours ago (edited)
@arsocalypso Okej, ne sporim da se pravi posten. U sns-u nikada nije bio, cim je Seselj poceo da mesetari sa Vucicem izasao je iz stranke i javno to izneo. Ja pitam samo sta nije istina iz svega sto je rekao sada u emisiji? Koliko god da je radikal nikad nije menjao stavove, niti je bio preletac, ostao je dosledan svim stacovima od kada je na politickoj sceni. Na prstu jedne ruke mozete da izbrojite takve danas, ja mislim da je to dovoljno da mu se da sansa, a da li je posten ili ne vreme ce pokazati

Back