Ko placa stan na dan na prvom dejtu?

za normalnu žensku osobu ni u jedno vreme nije normalno da se trpa na prvom sastanku!

za neku sa dna kace raspadakušu jeste

znam ja da tebi ko samcu je stalo do seksa (priroda) i da nedostatak redovnog seksa je ebena stvar, i da gledaš bilo kakvu priliku sa što manje muka jel... a danas gpogotovo im porasli uslovi kad zenske gledaju jel imaš šta .... pa ajde daj neku koja će NA PRVOM SASTANKU DA se kundači ....


moze al samo neka raspadakuša . to nema veze sa vremenom.
Ali mi ne ugovaramo prvi dejt za kafu nego za sex:idea:
 
Ako imas cerku verovatno je radila isto samo ne prica tati, sin sigurno, verovatno je i pricao. Pa rodbina na dalje...
Ima jedna prica jedne devojke iz trad porodice, ruralniji kraj etc i ode u nemacku da radi, tamo se smuva s nemcem, spavali, fazon momak i cale cuje za to i zovne je telefonom:
Cerka: halo tata
Cale: e svaka cast, eee svaka cast
I spusti slusalicu.
 
Ako imas cerku verovatno je radila isto samo ne prica tati, sin sigurno, verovatno je i pricao. Pa rodbina na dalje...
Nije ćerka
Ona je profesor udata, prvo imala pet godina vezu od svoje 17te. Puklo joj razočarala se. Dve god joj trebalo da predaje preko toga. Potom se zaljubila i udala. Nije se upoznala preko virtualne no uzivo.

Drugo nemam ja ništa protiv vurtuale i upoznavanja tj početka upoznavanja.

Tek kad se ostvari live kontakti uzivo i protekne vremens ličnim kontaktom da se uvere dal je ono virtualnom iza kompa laprdanje il realnost e tek onda

ZA svakog normalnog stvora a pogotovo ženu je tako.

Nije samo za onu sa dna kace raspadakusu koja ce posle internnetisanja prvi put vide tu osobu i dati mu se...

Razmisli bar malo šta pišeš
 
Nije ćerka
Ona je profesor udata, prvo imala pet godina vezu od svoje 17te. Puklo joj razočarala se. Dve god joj trebalo da predaje preko toga. Potom se zaljubila i udala. Nije se upoznala preko virtualne no uzivo.

Drugo nemam ja ništa protiv vurtuale i upoznavanja tj početka upoznavanja.

Tek kad se ostvari live kontakti uzivo i protekne vremens ličnim kontaktom da se uvere dal je ono virtualnom iza kompa laprdanje il realnost e tek onda

ZA svakog normalnog stvora a pogotovo ženu je tako.

Nije samo za onu sa dna kace raspadakusu koja ce posle internnetisanja prvi put vide tu osobu i dati mu se...

Razmisli bar malo šta pišeš

Sve je to tačno ali nećemo ih nazivati ružnim imenima jer svak neka živi kako misli da mu je najbolje

🤷🏻‍♀️
 
A sta je realnost?
Nisam ukapirala sta je pisac hteo da kaze
Vi ******
A zene su samo materijal?
Iz koje pecine si ti ispao
Balkanski džiber je ograničen i glupošću i jezikom. Na primer u srpskom jeziku je manje uobičajeno da žena kaže "yebala sam tog i tog tipa", dok je u engleskom jeziku to sasvim normalno da devojka kaže.

Plus činjenica da džiber ne zna da u sexu učestvuju i uživaju dve osobe, i eto tako imbecilnog razmišljanja.
 
da zene uzivaju, uzivaju i muskarci, uzivaju i narkomani. Uzmimo sad nekog deliju koji ima zenu od 40 godina i nabacuje mu se sisata od 25 godina i onda e uziva, bez posledica, to sto se razvede zena deca odu, ali uzivao je . Mislim zaista je zalosno da zena u tvojim godinama trosi energiju na trazenje partnera umesto da je tu svoju energiju fokusirala na podizanje unuka. Da trazenje partnera je vremenski bas zahtevno i na svaki drugi nacin.
Pa taj lik moze da bude svako. A sluzis samo za besplatan seks, mozda i smestaj. Ti si atraktivna zena ali za 5-10 godina ziveces potpuno sama. Da ne govorim da tvoja deca imaju bas primer funkcionale porodice. Deci treba stabilno okruzenje.

Govori o njoj da nema pojma o zivotu. Da li si ti zaista srecna, pa bolje da imas nekog debeljka koji je tu svaki momenat i trosis energiju na korisne stvari, a ne na trazenje partnera.
O bože pa svako ima pravo da izabere kako će da živi. Možda se tebi ne dopada tako nešto, ni meni se ne dopada, ali njena stvar. Nije svako za brak i onaj koji nije bolje da ni ne ulazi u isti neka živi kako hoće
 
Balkanski džiber je ograničen i glupošću i jezikom. Na primer u srpskom jeziku je manje uobičajeno da žena kaže "yebala sam tog i tog tipa", dok je u engleskom jeziku to sasvim normalno da devojka kaže.

Plus činjenica da džiber ne zna da u sexu učestvuju i uživaju dve osobe, i eto tako imbecilnog razmišljanja.
u realu je uvek ona ta koja ebe jer od nje zavisi dal ces da se omastis il da drqas masan kolac

dziber je konstanta koja nema tolko veze sa qurzzem vec sa zicom i usima.
 

Back
Top