Ko placa stan na dan na prvom dejtu?

Strah je dobar ženski afrodizijak i kada ga savladaju radije same plate prostor u kome se osećaju svoje....naravno to je još jedna budalaština, ali kako bez budalaštine navatati muško?
Muškarci obično misle ono što im žene sugerišu, a nikad nisu dobronamerne prema drugim aktuelnim ženama. Dakle ne krivite muškarce za ono što same servirate. poznato je ko se studiozno bavi muško ženskim odnosima, pa je normalno verovati ženama kada govore o drugim ženama.
Lepo je voleti žene i štititi ih, ali ima i drugih pozitivnih osećanja, ako nisi svaštojeb u ženskom žargonu....
 
Ja sam, izgleda, imala iskustva sa finim ljudima. Doduše, imam svoj stan još od moje 18. Ali od kad su deca tu ne pada mi na pamet da osim kad odu na more ili selo pozovem nekoga tu. Dakle, bez stana sam za te potrebe. i ukoliko neko takođe npr živi sa decom ništa prirodnije da se ljudi nađu u lepom stanu. I to nije ponižavajuće, to je lepo.
Alternativa da se nalazim po autima, outdoor, garderobama je zanimljiva kada par voli da eksperimentiše, ali ne i za zrele, ozbiljne ljude za prvi pa i naredne susrete. To muškarac ne bi ni dozvolio. Koje poznajem.

Pitanje ko kome tu služi je potpuno van radara normalnih ljudi.

Dobro..ja generalno nemam poverenja u online poznanstva, nit znam tačno ko je ta osoba, šta je a treba da verujem u sve online rečeno, jednostavno, nema šanse...
Nisam ni ja imala loša iskustva, naprotiv ali sebe nikad nisam izlagala riziku..
Druženje sa online poznanicima može, šetnjica, razgovor, upoznavanje uz piće gde mogu da osetim kako neko diše ali uletanje u tudje a iznajmljene stanove na prvu...hvala lepo ali ne, nikako...
Mislim da to i inače tako funkcioniše u realnom okruženju. Ove forumske lovačke priče mi ponekad liče na izlivanje neke čudne mržnje izmedju muškaraca i žena koju ja ne poznajem..
 
Najcrnje je ako je zaista većina žena ubeđena u to što ti misliš: da mi, muškarci, zaista razmišljamo tako.

Osim ako pod muškarcima podrazumevaš likove poput ovoga, koji ocigledno ima seriju mentalnih problema.

A, sa druge strane, predstavnici nisu svi, već oni koji viču najglasjije i najjadnije (poput ovog lika), tako da nije ni čudo što si stekla takav utisak.

Mnogo je velika razlika izmedju ponašanja muškaraca prema zenama u reali od razmišljanja muškaraca
o zenama online...a svi znamo da je lakše biti iskren ako si udobno sakriven u virtualu..
To mi daje puno pravo da mislim baš onako kako sam napisala..
 
Poslednja izmena:
Najcrnje je ako je zaista većina žena ubeđena u to što ti misliš: da mi, muškarci, zaista razmišljamo tako.

Osim ako pod muškarcima podrazumevaš likove poput ovoga, koji ocigledno ima seriju mentalnih problema.

A, sa druge strane, predstavnici nisu svi, već oni koji viču najglasjije i najjadnije (poput ovog lika), tako da nije ni čudo što si stekla takav utisak.
Ti muškarac?

Zaboravio si staviš, ono "frtalj" ispred....
 
Mnogo je velika razlika izmedju ponašanja muškaraca prema zenama u reali od razmišljanja muškaraca
o zenama online...a svi znamo da je lakše biti iskren ako si udobno sakriven u virtualu..
To mi daje puno pravo da mislim baš onako kako sam napisala..

Ma ne sporim ja tvoje pravo da razmisljas kako hoces, samo ti kazem kako stoje stvari, jer mislim da poznajem mnogo vise muskaraca nego ti i zaista znam kako razmisljamo.
 
ja verujem da takve raspadakuše koje se trpaju na prvom sastanku , odma dakle, su poželjne za autora teme i ostale samce s krste ovde, koji to odobravaju, jer su u nedostatku redovnog seksa ....

pa daj nešto bez muka bez peripetija bez truda daj da se umoci jel de

al ruku na srce kakva je to raspadakuša koja se ebe na prvo sastanku?


a teme....
 
Promenila su se malo vremena od kad ste se upoznavali na igrankama, saborima i vasarima. U vase vreme se vencavalo posle nekoliko dana poznavanja, a sad se satro cudite.

Danas se dvoje dopisuje i cuje neko vreme, dovoljno upozna pa nije cudno ako padne seks na prvom vidjanju.
za normalnu žensku osobu ni u jedno vreme nije normalno da se trpa na prvom sastanku!

za neku sa dna kace raspadakušu jeste

znam ja da tebi ko samcu je stalo do seksa (priroda) i da nedostatak redovnog seksa je ebena stvar, i da gledaš bilo kakvu priliku sa što manje muka jel... a danas gpogotovo im porasli uslovi kad zenske gledaju jel imaš šta .... pa ajde daj neku koja će NA PRVOM SASTANKU DA se kundači ....


moze al samo neka raspadakuša . to nema veze sa vremenom.
 
čuj ti pameti te....

danas se dovje virtuelno napišu jedno sa drugim pa se upoznaju i na taj način?

pa ne čudi da padne sex na prvom sastanku?

pa samo idiot veruje na internet piskaranja


od kad je sveta i veka muskarci su znali da mute i uzivo a kamoli šta ti piskaraš po netu

u doba kada svi upozoravaju na upoznavaanja i zblizavanja po internetu i vrtuali on kaže kako je normalno da posle tog piskaranja online i na netu ona dodje i da mu sebe da je isprangija


pa može to al kod dronfulje
 
Vi u brakovima imate najredovniji seks :mrgreen:
tacno

sto se mene tiće ja sam noćas dva put

u nedelju cetri puta.


dok ti moras da piskaras po netu neces li neku nesretnicu u moazk navatati

al cuj ti pameti ej danas je normalno da se posle pisakanja po netu kao upoznali i padne seks na prvom sastanku?

jeste normalno je za neku fanfulju a za odraslu osobu normalnu pre svega , to je daleko od normalnog
 
tacno

sto se mene tiće ja sam noćas dva put

u nedelju cetri puta.


dok ti moras da piskaras po netu neces li neku nesretnicu u moazk navatati

al cuj ti pameti ej danas je normalno da se posle pisakanja po netu kao upoznali i padne seks na prvom sastanku?

jeste normalno je za neku fanfulju a za odraslu osobu normalnu pre svega , to je daleko od normalnog
Budi srecan sto si se ozenio u vreme kad su vam roditelji ugovarali brakove, sa takvim piskaranjem danas te ni baba sera ne bi pogledala.
 

Back
Top