'ko je poceo rat ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Icarus

Obećava
Poruka
96
Kako su neki vec zaglibili u politiku odlucio sam pokrenuti ovu temu , posto sam Bosanac koji je "prezivio" rat u Bosni , nevazno koje sam nacionalnosti i religije .
I kako je rat u Bosni bio vjerski rat , sta vi mislite 'ko je taj rat uopste poceo uz to da navedete objektivne argumente .
 
Icarus:
Kako su neki vec zaglibili u politiku odlucio sam pokrenuti ovu temu , posto sam Bosanac koji je "prezivio" rat u Bosni , nevazno koje sam nacionalnosti i religije .
I kako je rat u Bosni bio vjerski rat , sta vi mislite 'ko je taj rat uopste poceo uz to da navedete objektivne argumente .
...Zasto si siguran da je to bio verski rat? Bio sam ucesnik i tog i onog u Hrvatskoj i u svim ostalim j.benim ratovima koji su nas snasli i zadesili,tek sad vidim koliko je ona Borina jaka -za ideale ginu budale-,zao mi je svih stradalih i sto smo dozvolili da nam sude i da nas vode nesposobni politicari,mislim da nam niko drugi nije kriv za sve sto nas je snaslo od 1990 pa na ovamo osim mi sami i jos nesto,pitanje je na mestu ali mislim da nema veze sa religijom! :!: :!:
 
Icarus:
Kako su neki vec zaglibili u politiku odlucio sam pokrenuti ovu temu , posto sam Bosanac koji je "prezivio" rat u Bosni , nevazno koje sam nacionalnosti i religije .
I kako je rat u Bosni bio vjerski rat , sta vi mislite 'ko je taj rat uopste poceo uz to da navedete objektivne argumente .
et vidis ima na ovom svijetu ljudi koje treba uhvatiti i izmuciti al opet drzat ih stalno na zivotu pa nek vide sta je mucenje. ti politicari su vecinom to poceli da bi zaradili na prodaji oruzja i ili ukrali iz "kase" lepu sumu novca za svoje potrebe.Opet ima vrsta politicara koji misle da se ratom moze istrebit neka ljudska rasa ili narod pa zaratuju a nanesu patnje svim narodima koji budu zahvaceni ratom.Rat je jedno obicno s-r-a-nj-e koji nikom od obicnog svijeta nije donjelo dobro.A da smo bili pametni pa mi obican svijet od sve tri religije jednostavno rekli necemo u rat i neuzet u ruke puske mozda bi i izbjegli. kao sto si i ti bosanac i ja sam i mogu ti citav dan govorit sta je sve unistito u ratu pa cak i jedna mozda istorijska zamisao na polju tehnike koju ja znam
 
KO je poceo rat.sva tri naroda su krivi i svi su zeleli rat.SRBI-glupa misaon o velikoj Srbiji i osveta za krv iz proslog rata.HRVATI-velika NDH i nastavak zapocetok uklanjanja Srba a MUSLIMANI kao i uvek da dobiju ono sto im je zavet sveti rat!
 
Мислим, да нико из нас не може тачно казати име човека, коjи је почео рат у Боснии или Косово. Рат jе посао сатани и неговоj мрзњи к људима.
 
mirjana:
pa mladi gospodine ne bas da su Srbi poceli rat!
Mi smo se u ovor ratu kao i u svim drugim samo branili i izvukli deblji kraj.
A ako mislis da nije tako bilo molim te navedi samo jedan dobar argument

Nema ga!!!hihihih
Ma mi smo do bola glup narod!!!Zato nas vise nece biti!!!Bas zato sto smo glupi ja mislim da smo zapoceli rat!!!
 
Anonymous:
Mi smo branili svoje. Sto da nase crkve ruse muslimani ? A svi potrcali protiv cetnika e pa sada kukajte kukali smo i mi
Gore navedeni citat je tipično oglašavanje ptice Srbicus domesticus. Paranoična je i misli da je svi mrze, pa zato ona iz osvete mrzi sve druge ptice. Ona je inače jako plašljiva, ali voli da laje iza leđa i hvali se kako je najjača u šumi. Najveći neprijatelji su joj inače slične ptice Muslimaria verde i Croacia independa, koje su iste vrste - Slovenarie, ali druge dve ptice pevaju različite pesme.
 
Anonymous:
Mi smo branili svoje. Sto da nase crkve ruse muslimani ? A svi potrcali protiv cetnika e pa sada kukajte kukali smo i mi

"Koristi nema,a ni stete,ni od poraza,ni od pobjede.Jer,ko je ikada ostao pametan poslije pobede?
A ko je izvukao iskustvo iz poraza?Niko.Ljudi su zla djeca,zla po cinu,djeca po pameti."
"Dervis i smrt"
.Selimovic
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top