ko je najveci zlocinac [II deo]

ko je najveci zlocinac iz zadnjih ratova?


  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .
Код тебе... прво, па... женско.:)

Из прве си омашио.Младић није злочинац.

Е, сада, једино ако се рачунају нечије потајне жеље.Али Младић, дефинитивно није никакав злочинац.Само осимњичени.

idemo jovo nanovo. osumnjiceni koji se ne odazove bla bla bla bla bal...jel sada jasnije:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Код тебе... прво, па... женско.:)

Из прве си омашио.Младић није злочинац.

Е, сада, једино ако се рачунају нечије потајне жеље.Али Младић, дефинитивно није никакав злочинац.Само осимњичени.

Он то не може да разуме, тј. НЕЋЕ да призна.
Уосталом, стално отвара неке теме где као постави нека успутна имена (мислиш да он стварно верује да је Тачи злочинац?) а онда почне тему са директним усмеравањем тока теме, а то је - пљувачина по Србима. :rtfm:

Из тог разлога, Адеме, тему сам ти пријавила, и то пре него што си успео да "докажеш" моје "слабе аргументе" :roll:
 
Он то не може да разуме, тј. НЕЋЕ да призна.
Уосталом, стално отвара неке теме где као постави нека успутна имена (мислиш да он стварно верује да је Тачи злочинац?) а онда почне тему са директним усмеравањем тока теме, а то је - пљувачина по Србима. :rtfm:

Из тог разлога, Адеме, тему сам ти пријавила, и то пре него што си успео да "докажеш" моје "слабе аргументе" :roll:

prijavljuj sta god hoces. ali nemoj da laskas sebi.
 
Адеме није то тако компликовано.:)

Ево, полако ћу: О С У М Њ И Ч Е Н И
---------------------------------

znaci on ce biti dozivotni osumnjiceni. ili svi ti koji leze po zatvorima srbije, a sudjenje nije jos zavrseno su nevini ili najvise samo osumnjiceni dok se ne zavrsi sudjenje. svi za kojima je srbija izdala poternice se samo sumnjice, ali nisu krivi jer nije zavrseno sudjenje, ili.... idi bre begaj
 
kada se upute vise zamerki, znaci da je tema ili neuspela, ili nije naznaceno sta se u njoj trazi, koja je poenta i sl.
pa idemo sa novom, a u medjuvremenu ce mod verovatno zatvoriti staru temu.
znaci tema se bavi zlocincima iz zadnje decenije proslog veka. 1990-1999.
pre nego postavim anketu, procitat cu svaki predlog, i u anketi ce ucestvovati samo one osobe,njih deset, za koje bude bilo najvise glasova. a glas za ucesce ce se uzeti u obzir samo ako se navede makar jedan jedini zlocin za koji je optuzena konkretna osoba.
mislim da je ovako fer. da li ce u njoj biti osam albanaca i dva srbina, ili ce od svakog naroda sa ovih prostora biti po koji kandidat za ovu "laskavu" titulu, zavisi od toga sta forumasi budu predlozili

Najveci zlocinci su muslimani i hrvati pa zanjima odmah shiptari! Ako cemo iskreno te tri navedene sorte ovaj put zhale shto su Srbi bili spremni da se brane i da vrate mili za drago prema tome nije potrebna anketa jer bi anketa ispala kao "pr*anje u zdrav mozak"
 
znaci on ce biti dozivotni osumnjiceni. ili svi ti koji leze po zatvorima srbije, a sudjenje nije jos zavrseno su nevini ili najvise samo osumnjiceni dok se ne zavrsi sudjenje. svi za kojima je srbija izdala poternice se samo sumnjice, ali nisu krivi jer nije zavrseno sudjenje, ili.... idi bre begaj

Тако је.Све док се не докаже кривица они су само осумњичени по свим правосудним системима у свету.
Може се судити , евентуално у одсуству, али то се не чини, било би неозбиљно и смешно, јер је хашка правда ионако на тапету многих светских стручњака права.
Питање је дана када ће многе њихове пресуде бити поништене.
 
Тако је.Све док се не докаже кривица они су само осумњичени по свим правосудним системима у свету.
Може се судити , евентуално у одсуству, али то се не чини, било би неозбиљно и смешно, јер је хашка правда ионако на тапету многих светских стручњака права.
Питање је дана када ће многе њихове пресуде бити поништене.

dok budem sabirao ko koliko glasova ima, jedno malo pitanje, nadam se da ces odgovoriti. da li su optuzeni nevini, samo ako ih je hag optuzio, ili svaki optuzeni je nevin, makar bio u bilo kojem zatvoru.?
 
Шта питаш,...кад то добро знаш!

zlocini_kosmet3.jpg
0302_ocp_w222_h303.jpg


.
 
ja licno ostajem pri mom kandidatu. ratko mladic. a kao glavni razlog je srebrenica. ostale zlocine za koje ga optuizuju necu navoditi.

Не разумем сврху твоје поруке ,осим да је провокација!

Свако је невин док се не докаже супротно!!!

То би исто било да ја теби кажем да си ти злочинац јер станујеш у Приштини граду који је истребио српски народ.

Ратко Младић није злочинац све док се не докаже супротно а ти ми могао и судски да одговараш за ове твоје изјаве.:rtfm:
 
Не разумем сврху твоје поруке ,осим да је провокација!

Свако је невин док се не докаже супротно!!!

То би исто било да ја теби кажем да си ти злочинац јер станујеш у Приштини граду који је истребио српски народ.

Ратко Младић није злочинац све док се не докаже супротно а ти ми могао и судски да одговараш за ове твоје изјаве.:rtfm:

mislis li na preki sud, ili obican

interesuje me da li mislite da je i gnjilanksa grupa nevina? mislim sudjenje jos nije pocelo, pa po vasoj, ako nije dokazano onda...:rtfm::rtfm:
 
po reziltatu ankete izgleda da je najveci krivac tudjman, za njim sledi alija izetbegovic. jadni ratko mladic ce se morati zadovoljiti tek trecim mesto.

Одкуда вам право да постављате овакве теме?
За оптужбе против Младића можете да одговарате јер га називате злочинцем а он је само оптужен ,мислим да је то велика разлика.Свако је невин док се не докаже супротно а ви се усуђујете да пропагирате независно Косово и оптужујете српског хероја којем није ни суђено.
 
Одкуда вам право да постављате овакве теме?
За оптужбе против Младића можете да одговарате јер га називате злочинцем а он је само оптужен ,мислим да је то велика разлика.Свако је невин док се не докаже супротно а ви се усуђујете да пропагирате независно Косово и оптужујете српског хероја којем није ни суђено.

drugarice komunistkinju, prvo je pitanje postavljeno, a kasnije otvorena anketa sa imenima predlozenih kandidata od strane forumasa.
inace za tvoju informaciju, mladic je optuzen za puno zlocina, sto se ne bi moglo rece za neke iz ove teme, ali tebi to ne smeta.
 

Back
Top