КО ЈЕ КОГА УБИО?!

Поднето је Зебра моја, поднето али неко стопира,када Симон Визентал центар не може да издејствује његово изручење Србији ,нити суђење у Мађарској шта може један историчар осим да запише имена жртава,њихов број,метод ликвидациј и које учествовао у геноциду

Ma shta ima da ga izruchuju kad je som gotov da rikne? Njega ce Bog da osudi kako dolikuje kad mu dodje na istinu!
 
Zakljucak je jasan: najobicnija gomila gluposti i izmisljotina. Sto je najsmesnije od svega ti uzimas zakljucke tog takozvanog suda kao neki autoritet. Njihovo misljenje nikome sa pola mozga ne znaci nista. Oni su samo jedna strana u ratu.

Vidis kako si glup, licemjeran i koliko pogresno razmisljas. To nije nikakav "takozvani sud", to je sudska institucija ustanovljena od strane Savjeta bezbjednosti UN-a. Onaj isti sud koji je oslobodio Srbiju optuzbe za agresiju i genocid i onaj isti UN-a kojem odobravajuci klicete jer nije primio Kosovo u clanstvo.

Zatim, te tvrdnje koje se iznose u prvom pasusu, cime su potkrepljene? Par hiljada leseva na sirem podrucju u periodu od tri godine? Procitaj presudu Krsticu koju si pre nekako citirao, i sami priznaju da materijalni dokazi koji bi potkrepili suludu brojku od 8 hiljada ne postoje. Govori se o nameri da se istrebe odnosno kako oni kazu uklone svi muslimani sa jednog podrucja. Gde su dokazi za to? Srebrenica je, da te podsetim, padala tri puta. Kad su to Srbi imali nameru da je ociste od bilo cega drugog osim od islamskih kerova rata?
Rekao sam ti na kraju se sve svodi na to da li smatras unistenje dzihadske bande zlocinom. Ti smatras, vecina normalnih ne smatra. Setaj.

Vec sam ranije dao link, evo opet.

Sto se tice materijalnih dokaza, veliki broj sekundarnih masovnih grobnica pokazuje da je ucinjeno sve da se lesevi teskom mehanizacijom prebace na sto vise raznih lokacija i prikriju. Postoje i satelitski snimci grobnica, prije i poslije bager party-ja inzinjerije VRS-a.

Mozes me slobodno i ti staviti na ignore, sitni provokatoru, ako ti se ne svidja istina.
 
Sta ja znam i koliko znam ti ne mozes znati!
A sve drugo je u redu i slazem se. Ignorisemo se. Tako ucinimo uslugu jedno drugom. :ok:

Pojedinci stvarno imaju ugradjene neke filtere u mozgu. :lol:

Nisam rekao "ignorisimo se" nego "ignorisi me". Jednina.

A ja cu tebe citirati kad god to pozelim i kad god smatram da ima potrebe za tim, mada se nadam da ce to biti rijetko. Nekako si mi... trazim pravu rijec...searching, please wait...


Ljigava.
 
Tebi se ne svidja istina, zato i branis dzihadiste.
Pricas gluposti kao i obicno, a tvoji linkovi i 'autoriteti' su beznacajni kao i sam UN koje je su davno izgubile smisao postojanja, ako su ga ikad i imale. Prekinite da tupite o takozvanom genocidu. Srbija jos nije dovoljno zaglupela da oplakuje manji vojni poraz svojih neprijatelja.
Ako hoces da das neki link postavi tekst presude tribunala Krsticu, neka svako procita na osnovu cega je stoka procenila da je to genocid i nevinom coveku dala takvu presudu. Njihove reci same govore protiv njih samih.
 
Poslednja izmena:
Pojedinci stvarno imaju ugradjene neke filtere u mozgu. :lol:

Nisam rekao "ignorisimo se" nego "ignorisi me". Jednina.

A ja cu tebe citirati kad god to pozelim i kad god smatram da ima potrebe za tim, mada se nadam da ce to biti rijetko. Nekako si mi... trazim pravu rijec...searching, please wait...


Ljigava.

Hvala. Uvek me usreci kad sam ljigava takvim kao ti.:super:
Da je drugacije stidela bih se.
 
A zasto ti ne odgovoris na konkretno pitanje? Gde sam pisala lose o zrtvama? Gde nisam imala obzira? Koga od bilo cijih zrtava sam uvredila? I zasto ignorises cinjenicu da sam napisala da nije presudan broj zrtava ali da je uteha ako nekome od dvoje dece prezivi jedno? Da bi ti bilo lakse predstaviti me kao neobjektivnu i sa defektom u razmisljanju?
Toliko o tvojoj objektivnosti.


Glasno govore samo oni ljudi koji su naviknuli da ih niko ne slusa!:p

Ti si me čula, to mi je važno, pokušaj apsolvitrati ono što sam ti kazala i biće sve OK:manikir::heart:
 

Back
Top