Ко је Ирена – Вучићева кафе куварица и „мис парламента“!

Ovo vozi buduca gradonacelnica beograda i predsednica opstine Savski Venac

Ustedela od markice i toplog obroka. Nije isla prevozom do posla vec pesaka z:D

5a8703a45228a.jpg


Dok te vozaju ko majmune, oni voze besne limuzine

- - - - - - - - - -



nikad lazes

ali sam hteo da tadic bude unisten . DS sam mrzeo kao sto danas mrzim i SNS jer je sve to ista banda lopova i narodnih krvopija

Nikolic je bio neuporedivo bolji predsednik od Tadica, drzao se ustava, ali je dozvolio da ga Vucicev kartel razvlasti i otme mu stranku....

Zato sada moramo njega da skinemo i razvlastimo ko sto smo onomad tvog ljubljenog Tadica

jer je sve to ista klapa lopova i bandita

Taj Nikolic nije radio nista osim sto je delio ordenje, putovao i izigravao budaletinu. Uz to, ima i kupljenu diplomu.



Gde je sada ambasador? Sta radi?
 
klasican profil beogradske profi drolje je

- 32-38 godina
- razvedena/neudata - obavezno svalerka nekog glavonje/funkcionera ili vise njih
- majka nijednog ili eventualno jednog deteta
- puna ko brod
- nema dana radnog staza
- namontirana uvek u fulu
- olos

I to se nasim devojcicama stavlja kao model uspeha

Umesto da nam je model uspeha maja kovacevic iz Kraljeva majka jedanaestoro dece , mesto takve da nam vode zemlju, zemlju nam vode najgori i muski i zenski olosi....


https://zena.blic.rs/porodica/maja-...a-samo-37-godina-jutro-je-najtezi-deo/gl82fh5

Maja ima jedanaestoro dece, zaposlena je i ima samo 37 godina


Trudnoća, porođaj, dojenje, pa opet sve u krug. Ovako bi se ukratko mogao opisati život hrabre Maje u poslednjih 12 godina. Oduvek je maštala o velikoj porodici, a taj san ostvario joj se sa njenim Rašom. Odgajaju 11 dece, imaju privatnu firmu i ne skidaju osmeh s lica.

KP-ktkqTURBXy9kZGRjOGRjNmU3ODk3ZjczMDBmNWVlZTJkOTFiNzQ2YS5qcGVnkZMCzQKeAA
 
Poslednja izmena:
Све теме које је данас поставио Тихи су врхунске и оцењене са "Одличан". Све то треба на флајере у пар милиона примерака, па у поштанске сандучиће. На вратима СНСовац са паштетом, а у сандучићу СНСовка са Јагуаром.
 
Све је лепше уз лепу жену.
Иако ме заебе, нека је лепа жена !

Али неће - никада Србију нису заебале жене, већ поједине неспособне мудоње !
Е сад дошло : "Ајде мама ти, помагај !"

Који део није јасан ?

.


Свака жена је лепа, осим жене која се продаје.

Ту нема магије.



.
 
Једино нам преостаје да гласамо за Двери у недељу.

Заокружите број 7. Доста је било и Двери, да ови оду а да се они не врате!

Имаш право, како год окренеш, ипак, број 7
 
I za Kolinduru sam navijao zato što je jebozovna, bar da ima šta da se psuje ako ne valja.
Ono kao, iebem ja takvog predsednika...pu, predsednika vam naguzim...i slično.
Ako Ajrin pobedi, psovaću je i kad je dobro i kad nije.
Zamisli samo nedajbože da pobedi Boško Tifusar i Ludi Radule...Boška bi psovao samo onaj njegov zagrebaćki guzeraš Pernar sa kojim se žvalavio onomad.
 
I za Kolinduru sam navijao zato što je jebozovna, bar da ima šta da se psuje ako ne valja.
Ono kao, iebem ja takvog predsednika...pu, predsednika vam naguzim...i slično.
Ako Ajrin pobedi, psovaću je i kad je dobro i kad nije.
Zamisli samo nedajbože da pobedi Boško Tifusar i Ludi Radule...Boška bi psovao samo onaj njegov zagrebaćki guzeraš Pernar sa kojim se žvalavio onomad.


i sta imas ti od toga?

Oni ce da kradu jos vise, a ti ces da imas jos manje....
 

Back
Top