Ко је Џорџ Сорош???

Misliš u konkretnom slučaju?
Ili uopšte?

Sama cinjenica da je Belorusija bila na rubu revolucije pre nego sto je sutnula Fond za otvoreno drustvo iz svoje zemlje, a da se zatim smirila situacija, govori sama za sebe.

Neka on sprovede ideju o otvorenom drustvu u SAD sa kojima je stalno u kooperaciji da mi vidimo da je to dobro, pa ako tamo bude lepo, svi ce se ugledati na njih.

A ne cvrsta ruka i protekcionizam za SAD, a otvorenost i sve kao na tacni za ostatak sveta.

Svrgavanje 45 preostalih diktatora do 2025? Molim?! :eek:
 
Sorosi i ostali olosi. NVO treba tretirati kao sto ih je Putin rasterao iz Rusije nego ovi nasi politicari nemaju 00, to da urade.

Сваки домаћин би такве истерао из своје куће.Нажалост Кандићка,Лихт... и сличне фаце су стални гости на свим нашим медијима са нациоалном фреквенцом.:rtfm::rtfm:
Опет кажем; "Бесплатан сир само и мишоловци".. па видите Србљи и остали који верују хуманитарним организацијама.
 
...jaoooooj kako ste me pogodili:dash:...taj covek je meni enigma velika...elem, ja zaista imam problem, predlozili su mi da konkurisem za neke njegove stipendije, vrloooo privlacne, ali ja se ne usudjujem:sad2:...jel moze neko realno da mi kaze kakve su to organizacije? Nikada nisam bila za radikale, uvek glasala protiv njih ali nisam ni za Natasu Kandic, osecam ih kao dva pola koja su agresivna na isti nacin...iskreno i ne znam bas puno o ratovima i ulogama razlicitih naroda, ne bih se uopste mesala u celu tu pricu a naplasili su me da koga on stipendira da se to manje vise sve svodi kasnije na isto...jel ima neko pozitivno iskustvo sa njim?

Sta je falilo Momi Kaporu sto je odbio Sorosevu stipendiju kad mu je nudjena? :think:
 

Back
Top