ko je bio TITO

Tito...
mislim da je o njemu sve rečeno....

jedino možda neki vic o njemu (i od njih se mož podosta naučiti) :mrgreen:

Sastali se prije 30 godina kod Boga Tito, Nixon i Brežnjev.
Dođe Nixon pred Boga i upita ga: "Kada ce Amerikanci sletjeti na Jupiter?"
Bog odgovori: "Za 50 godina." I Nixon se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
Dođe Brežnjev pred Boga i upita ga: "Kada će Sovjetski savez voditi samostalnu vanjsku politiku?"
Bog odgovori: "Za 75 godina." I Brežnjev :oops: se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
Dođe Tito pred Boga i upita ga: "Kada će Jugoslavija imati visoki životni standard?"
I Bog se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
8-)

mislim da hektoriusu baš i neće da bude smešan :sad:
 
a evo jedan koji će svima biti smešan pa i hektoriusu :mrgreen:

Otišli Tito, Jovanka, Kardelj i Pepica kod Karterovih u Bijelu Kuću na večeru.

Poslije aperitiva i priče u salonu, domaćica ih sve pozva u trpezariju da večeraju. Kad tamo - zlatni escajg i zlatni tanjiri. Nisu jos ni sjeli kako treba a Kardelj vec maznuo jedan veliki tanjir i metnuo ga ispod kosulje.

Vidjela to Jovanka pa kaže Titu:
- "Joza, eno ga Kardelj mazn'o zlatni tanjir. Hocu i ja jedan!"
Tito poce da se vadi:
- "Čuj Jovanka, ne mogu ja tako krasti po prijemima zlatne tanjure. Ja sam osnivač pokreta nesvrstanih, najveći sin naših naroda i narodnosti. Gdje ja da kradem tanjure po Bijeloj Kući, molim te?"

Jovanka ni da čuje:
- "Hocu jedan tanjir, poješće mi Pepica živce kad se vratimo u Jugu."
Gleda Tile... Šta će? Nema druge nego da mazne i on jedan tanjir. Ustaje, zamoli prisutne za malo paznje i počne:

- "Cijenjeni prijatelji, vi možda to ne znate, ali ja sam prije no što sam postao revolucionar i vodja komunista bio madjionicar."

Prisutni svi iznenadjeno gledaju, a Tile nastavlja:
- "Sada cu vam izvesti jedan od mojih omiljenih trikova."
Uzima jedan zlatni tanjir sa stola i nonšalantno ga stavlja ispod košulje.

Muk u trpezariji, Joza se mirno zakopčava i nastavlja:
- "A sada molim vas, pogodite gdje je tanjur?"

Svi upere prstom u njega, a Tile će šeretski:
- "Kod Kardelja je."
 
tokyo:
Tito...
mislim da je o njemu sve rečeno....

jedino možda neki vic o njemu (i od njih se mož podosta naučiti) :mrgreen:

Sastali se prije 30 godina kod Boga Tito, Nixon i Brežnjev.
Dođe Nixon pred Boga i upita ga: "Kada ce Amerikanci sletjeti na Jupiter?"
Bog odgovori: "Za 50 godina." I Nixon se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
Dođe Brežnjev pred Boga i upita ga: "Kada će Sovjetski savez voditi samostalnu vanjsku politiku?"
Bog odgovori: "Za 75 godina." I Nixon se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
Dođe Tito pred Boga i upita ga: "Kada će Jugoslavija imati visoki životni standard?"
I Bog se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
8-)

mislim da hektoriusu baš i neće da bude smešan :sad:

Zasto Nixon place zbog Rusa?
 
tokyo:
a evo jedan koji će svima biti smešan pa i hektoriusu :mrgreen:

Otišli Tito, Jovanka, Kardelj i Pepica kod Karterovih u Bijelu Kuću na večeru.

Poslije aperitiva i priče u salonu, domaćica ih sve pozva u trpezariju da večeraju. Kad tamo - zlatni escajg i zlatni tanjiri. Nisu jos ni sjeli kako treba a Kardelj vec maznuo jedan veliki tanjir i metnuo ga ispod kosulje.

Vidjela to Jovanka pa kaže Titu:
- "Joza, eno ga Kardelj mazn'o zlatni tanjir. Hocu i ja jedan!"
Tito poce da se vadi:
- "Čuj Jovanka, ne mogu ja tako krasti po prijemima zlatne tanjure. Ja sam osnivač pokreta nesvrstanih, najveći sin naših naroda i narodnosti. Gdje ja da kradem tanjure po Bijeloj Kući, molim te?"

Jovanka ni da čuje:
- "Hocu jedan tanjir, poješće mi Pepica živce kad se vratimo u Jugu."
Gleda Tile... Šta će? Nema druge nego da mazne i on jedan tanjir. Ustaje, zamoli prisutne za malo paznje i počne:

- "Cijenjeni prijatelji, vi možda to ne znate, ali ja sam prije no što sam postao revolucionar i vodja komunista bio madjionicar."

Prisutni svi iznenadjeno gledaju, a Tile nastavlja:
- "Sada cu vam izvesti jedan od mojih omiljenih trikova."
Uzima jedan zlatni tanjir sa stola i nonšalantno ga stavlja ispod košulje.

Muk u trpezariji, Joza se mirno zakopčava i nastavlja:
- "A sada molim vas, pogodite gdje je tanjur?"

Svi upere prstom u njega, a Tile će šeretski:
- "Kod Kardelja je."
.ko pise 10g.a ko cita 5........naravno na golacu...dobar je...
 
zvao se rex,kakav lux,i taj pas nije doziveo drvar....poginuo je na sutjesci od avionske bombe,navodno je popio geler koji je bio namenjen titu,onako,skocio i bacio se kao telohranitelj

pa bre kakvi ste mi vi to pioniri,kad ni to neznate
 
tokyo:
Tito...
mislim da je o njemu sve rečeno....

jedino možda neki vic o njemu (i od njih se mož podosta naučiti) :mrgreen:

Sastali se prije 30 godina kod Boga Tito, Nixon i Brežnjev.
Dođe Nixon pred Boga i upita ga: "Kada ce Amerikanci sletjeti na Jupiter?"
Bog odgovori: "Za 50 godina." I Nixon se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
Dođe Brežnjev pred Boga i upita ga: "Kada će Sovjetski savez voditi samostalnu vanjsku politiku?"
Bog odgovori: "Za 75 godina." I Brežnjev :oops: se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
Dođe Tito pred Boga i upita ga: "Kada će Jugoslavija imati visoki životni standard?"
I Bog se rasplače: "Ja to neću doživjeti!"
8-)

mislim da hektoriusu baš i neće da bude smešan :sad:
Ja sam čuo verziju gde nije Tito, nego Bosanac pita kad će biti pametan, pa onda Bog plače.

Što se standarda tiče, zapadne zemlje su naravno stajale mnogo bolje, ali za Čehe, Poljake i Mađare smo bili Amerika. A sada?
 
"Jugoslawiens Marschall Tito war der prominenteste Halter eines Sarpla. Der Rüde hieß Lux und begleitete sein Herrchen treu durch die Jahre des Widerstandes. Als besonders wertvoll erwies sich der vierbeinige Kämpfer, als er seinem Herrchen das Leben rettete. Der Hund entdeckte eines Tages ein merkwürdiges Paket im Büro seines Herrchens, nahm es zwischen die Zähne und schleppte es nach draußen. Als man den Inhalt untersuchte, fand man eine Bombe! In diesem Fall war das Mißtrauen des Hundes also durchaus angebracht."

http://www.hundeinfos.de/index.php?status=beschreibung&rassen_nr=173

Zasto uvek ja moram da vas ucim, imaju skole, kursevi, knjige, internet...
 
nesha taxista:
Ja sam čuo verziju gde nije Tito, nego Bosanac pita kad će biti pametan, pa onda Bog plače.

Što se standarda tiče, zapadne zemlje su naravno stajale mnogo bolje, ali za Čehe, Poljake i Mađare smo bili Amerika. A sada?

Zato je Tito najveci zlocinac svih vremena, jer od rusevine nije napravio Kaliforniju sa Monte Karlom u sredini, onako kako bi to, sigurno, onaj smokljo pijandura Petar napravio, ha!
 
ljuta_mamba:
zvao se rex,kakav lux,i taj pas nije doziveo drvar....poginuo je na sutjesci od avionske bombe,navodno je popio geler koji je bio namenjen titu,onako,skocio i bacio se kao telohranitelj

pa bre kakvi ste mi vi to pioniri,kad ni to neznate

Bolje ćuti Švabo, mi još uvek grcamo u mukama zbog tvojih vrljavih sunarodnika.
Gde je ta čuvena nemačka preciznost.
Onolkog glavinju nisu mogli da pogode.
Mada, dovoljna ti je kazna što si morao i ti da nosiš pionorsku maramu. :lol: :lol: :lol:
 
Broz se pred kraj potpisivao sa Alexandar (sa X) !
Sačuvali to Janezi, kao i uzorke tkiva - za DNK analizu !
Dočekaćemo i to da najzad saznamo ko je on !
A kad je zbrisao iz Drvara za Glamoč, pa u Italiju, sa sobom je poveo belog konja, nije bilo džukca !
 

Back
Top