Ko - je - Antihrist - ?

lucifer je grcki prevod,i nije on pali arhangel,on je sam hrist,ali nije i isus,isus hrist to su tri pojma.
zato i rasprave na temu religije traju hiljadu godina jer ljude nesto kopka da reaguju i bune se a pobunom se otvara diskusija.
podjite prvo od sebe,svaka dusa covekova je povezana sa bogom,a da biste svoj um povezali sa dusom,trebate nesto i da znate.
postoje hiljade primera duse covekove.
ovde se samo vrtite oko toga ko je protivnik isusu.
nema ga a nema ni isusa,nikada nije ni postojao,sva isceljenja cudotvorna koja se vezuju za manastire i mirotocenje ikona i tome slicno jer znam da to niko nije objasnio,to je sve posredstvom izis odnosno ihs.
10 godina sam bio monah video sam neke stvari a da sada ne kazem o cemu je rec kom manastiru,da ne dovodim monastvo u propast,bolje je za njih da vernici znaju da isus postoji,oni znaju kao i ja da ne postoji,ali cujte,bitna je kinta,ljudi idu u manastire da pronadju tog duha,on je svuda van crkve,i da daju neku kintu u prilog.
ono sto jevreji cekaju a to je mesija,koji nije nikada dosao.
kada bi ste malo istrazili ove pojmove koje sam pisao,kada bi bili objavljeni svi kumranski spisi,svih 13 evandjelja,imamo ih danas 4 samo,ima 13 kako za koga.
velika se kinta tu vrti i svima je lepo.
sve sto treba covek da radi a to je malo da gleda u izlazece i zalazece sunce radi sebe,prosto preporodice se.
sve sto sunce ogreje i sve sto se u ime atona osvesta sve postaje sveto na zemlji.
ali receno je da neki nece se spasiti jer tako treba,a da ce se mali broj ljudi spasiti.
do 14 veka u istocnoj srbiji stari vlasi nisu ni znali za hrista,znali su za lucifera.
za pokojne kada palite svece,zrtva paljenica sama po sebi je zrtva helelu za dusu a ne za telo.
mnogi od vas pravite gozbe na grobljima,sto je pravi satanizam.
stavite prst na celo i pogledajte malo sebe i pogledajte oko sebe.

treba ce vam i ogledalo.
na starom aramejskom,odnosno sa aramejskog prevoda na hebrejski Azizos je Helel,a na grckom Lucifere
 
lucifer je grcki prevod,i nije on pali arhangel,on je sam hrist
ma dosta mi je ovo, samo mi jos reci jel te to andrej kesarijski naucio, 6. vek, ili je neko i pre njega isto tvrdio
2; 28 – 29 – и даћу му звезду јутарњу. Ко има ухо нека чује шта Дух говори црквама.

Јутарњом звездом назива се или онај о коме говори пророк Исаија: Како паде с неба, лучоношо (ο εωσφορος), звездо јутарња (Ис. 14; 12) уз обећање да ће, уништен, бити положен под ноге верних (Лк. 10; 18-19), или пак даница (лучоноша, грч. φωσφορον) споменута код блаженог Петра, која јасно блиста у срцима верних (2. Петр. 1:19). односно просветљење Христово. Лучоношама (звездама даницама) се називају и Јован Крститељ и Илија Тесвићанин – један као један као Претеча првог изласка (истока, освита, ανατολη) Сунца правде, а други као претходник Његовог Другог доласка. Ми верујемо да ће њихови заједничари бити и победници над ђаволом. Нема ничега изненађујућег у томе што се истим називом означавају појмови толико супротни један другом, јер из Писма знамо да, на пример, реч „лав“ тумачена на различите начине, означава и Христа као лава из племена Јудиног (Отк. 5:5), али и антихриста као лава који ће искакати из Вавилона(5 Мојс. 33:22).
 
evo 72 arhangela Aton-ovih

72 arhangela bozijih boga atona


1.Vehuaiah
2. Jeliel
3. Sitael
4. Elemiah
5. Mahasiah
6. Lelahel
7. Achaiah
8. Cahetel
9. Aziel
10 Aladiah
11 Lauviah
12 Hahaiah
13 Iezalel
14. Mebahel
15 Hariel
16 Hakamiah
17 Lauviah
18 Caliel
19 Leuviah
20 Pahaliah
21 Nelebael
22 Ieiael
23 Melahel
24 Hahuiah
25 Nith-Haiah
26 Haaiah
27 Jerathel
28 Seeiah
29 Reiiel
30 Ornael
31 Lecabel
32. Vasariah
33 Iehuiah
34 Lehahiah
35 Chevakiah
36 Menadel
37 Aniel
38 Haamiah
39 Rehael
40 Ieiazel
41Hahahel
42 Mikael
43 Veuahiah
44 Ielahiah
45 Sealiah
46 Ariel
47 Asaliah
48 Michael
49 Vehuel
50 Daniel
51 Hahasiah
52 Imamiah
52 Nanael
54 Nithael
55 Mabaiah
56 Poiel
57 Nemmamiah
58 Ieialel
59 Harahel
60 Mizrael
61 Umabel
62 Iah-hel
63 Anianuel
64 Mehiel
65 Damabiah
66 Manakel
67 Itaiel
68 Chabuiah
69 Rochel
70 Iabamiah
71 Haiel
72 Mumiah

16-ti po redu je Helel ben sahar
 
evo 72 arhangela Aton-ovih

72 arhangela bozijih boga atona
To su samo 72 demona koje lažni biblijski bog proglasi andjelcima isto ih je i solomon koristio. Stara je to stvar ali ih rabe i danas.
The Spirits of Solomon are seventy-two Demons or Djinncaptured by the legendary King Solomon, who imprisoned them in a brass vessel and cast it into the sea. The vessel was discovered by Babylonians, who believed it contained a great treasure. When they broke open the vessel, the Demons and their legions were set free, and they returned to their home. One exception was Belial, who entered an image and delivered oracles in exchange for sacrifices and divine honors.

The Lemegeton, or Lesser Key of Solomon, is a grimoire that gives instructions for the evocation of the 72 spirits. They are also known as the Spirits of the Brazen Vessel and the False Monarchy of Demons. Combined, the spirits accomplish “all abominations.”
 
lucifer je grcki prevod,i nije on pali arhangel,on je sam hrist,ali nije i isus,isus hrist to su tri pojma.
zato i rasprave na temu religije traju hiljadu godina jer ljude nesto kopka da reaguju i bune se a pobunom se otvara diskusija.
podjite prvo od sebe,svaka dusa covekova je povezana sa bogom,a da biste svoj um povezali sa dusom,trebate nesto i da znate.
postoje hiljade primera duse covekove.
ovde se samo vrtite oko toga ko je protivnik isusu.
nema ga a nema ni isusa,nikada nije ni postojao,sva isceljenja cudotvorna koja se vezuju za manastire i mirotocenje ikona i tome slicno jer znam da to niko nije objasnio,to je sve posredstvom izis odnosno ihs.
10 godina sam bio monah video sam neke stvari a da sada ne kazem o cemu je rec kom manastiru,da ne dovodim monastvo u propast,bolje je za njih da vernici znaju da isus postoji,oni znaju kao i ja da ne postoji,ali cujte,bitna je kinta,ljudi idu u manastire da pronadju tog duha,on je svuda van crkve,i da daju neku kintu u prilog.
ono sto jevreji cekaju a to je mesija,koji nije nikada dosao.
kada bi ste malo istrazili ove pojmove koje sam pisao,kada bi bili objavljeni svi kumranski spisi,svih 13 evandjelja,imamo ih danas 4 samo,ima 13 kako za koga.
velika se kinta tu vrti i svima je lepo.
sve sto treba covek da radi a to je malo da gleda u izlazece i zalazece sunce radi sebe,prosto preporodice se.
sve sto sunce ogreje i sve sto se u ime atona osvesta sve postaje sveto na zemlji.
ali receno je da neki nece se spasiti jer tako treba,a da ce se mali broj ljudi spasiti.
do 14 veka u istocnoj srbiji stari vlasi nisu ni znali za hrista,znali su za lucifera.
za pokojne kada palite svece,zrtva paljenica sama po sebi je zrtva helelu za dusu a ne za telo.
mnogi od vas pravite gozbe na grobljima,sto je pravi satanizam.
stavite prst na celo i pogledajte malo sebe i pogledajte oko sebe.

treba ce vam i ogledalo.
na starom aramejskom,odnosno sa aramejskog prevoda na hebrejski Azizos je Helel,a na grckom Lucifere
Hajde molim te, mani nas tih sangejzerskih gluposti, u cijelom ovom tvom tekstu, nijedna recenica nije smislena, ,"ja bio monah, oni znaju" u pravoslavnim manastirima nema ezoterijskih znanja, ne proucavaju se misterije. U ove nebuloze ti moze povjerovati samo neko ko nema pojma o pravoslavlju.
 
Evo prikladnije, bez komentara, samo slika.
 

Prilozi

  • FB_IMG_15686666267909899.jpg
    FB_IMG_15686666267909899.jpg
    125,5 KB · Pregleda: 21
A gdje je slika Vajtove ovdje ispod, valjda je i ona zasluzila da se nadje sa ovom dvojicom, ili mislis da ona nije zasluzna😀?
vajtova je bila rugoba, njene slike kaci samo ako oces da uvredis adventiste, jer oni se na njeno bogatstvo, alavost na pare ne vredjaju... a ne vredja ih ni
da su neke rase nastale mešanjem ljudi i životinja, pa su neka afrička plemena u knjigama jednog od najvećih adventističkog pionira Urijaha Smitha proglašena njihovim potomcima.

Isto tako bolje obavešteni adventisti znaju da crnci decenijama nisu smeli ući u restoran generalne konferencije, najvišeg adventističkog tela.




Politika neprimanja crnaca u crkvene bolnice samo je jedan primer adventističke diskriminacije. Crncima se bilo zabranjivalo da se upisuju na adventističke škole i, uprkos njihovom rastućem broju i obrazovanju, uskraćivane su im jednake mogućnosti u opštim crkvenim ustanovama. Te su aktivnosti stavile adventističke crnce pred dilemu. Treba li da ostanu u organizaciji koju su inače smatrali ispravnom? Treba li da napuste crkvu čija je rasna politika, prema njima, nehrišćanska? Mnogi su ostali. Ali neki, kao Džon M. Ragland (John M. Ragland), smatrali su da je rasna diskriminacija neizdrživa, pa su je napustili. Drugi, poput Dž. K. Hamfrija (J. K. Humphrey) isterani su zbog zahtevanja onoga što su smatrali da predstavlja bolji odnos crkve prema crncima.
 

Back
Top