Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gigule:
Accomir:
gigule:
Accomir:
Ha sad sam upao na neki rodjendan ili mi se to čini. Ej pozdrav svema nesam odavno boravio ovdenake.
Aco!!!! drugaru stari!!!!
pa dođi da se izljubimo ko ljudi bre! cmok cmok cmok...
e kako si? klinja?
e jel sve OK? nadam se da da...
Ej hvala na pozdravima, i tebi srecni praznici. Klinja je malo podbacio, ali sad je dobro. Šta se radi kod tebe?
ma evo krenulo me...otkrih Savremniku da sam skoro kao on...savršena (uuuuu ala se šlihtam...)a onda se pojaviš ti...e pa super bre!
E nisam se nadao da ću noćas naći nekog, baš super što naleteh na vas :D :D :D :D
 
Accomir:
Savremenik:
Nestasna Ameba:
opaaaaa, imamo slavljenika uskoro :D
Pa, neka nam je ziv i zdrav :!: :!: :!:

Hvala hvala. :D
Slavi me cela pravoslavna planeta. Nego... ono oko zdravlja i života je ok, ali... ja bih još nešto.

Uh sad je ovo bilo dvosmisleno. Moja želja neka za sad bude... da mi svi vi budete veseli i fini kao što ste do sad bili. Za ostalo ću se ja već nekako pobrinuti :wink:
Čestitke za rođendan, i moj ćale je rođen na jučerašnji dan. Jer on je dobar momak jer on je dobar momak.......

Hmm. Ovaj... meni je rođendan za još par dana. Nisi pratio prethodne poruke, ali nema veze. Bitno je da si našao put do nas večeras. 8)
 
Savremenik:
Ma čovek se uči dok je živ. :lol:

Glupo mi je da tupim i NISAM na ovim forumima da bih bio negativac ili kriticar ali sve sto mogu da kazem procitavsi dosta stranica na ovoj temi je "Da nije jadno i tuzno, bilo bi smesno" Pretpostavljam da SVI imate neki odgovor, zasto ste apsolventi tolike godine itd itd itd, ali se samo pitam OD CEGA BRE ZIVITE kada vecno studirate? Koliko vas u TIM godinam jos zivi kod mame i tate na grbaci? Koliko vas deli stan ili kucicu gde ne moze da dovede devojku ili momka ni na kafu a kamoli sex zato sto ste na grbaci svojima?
Mislim, nema veze. Svi smo mi krojaci svojih sudbina i zivota. Najlakse je kriviti drustvo, drzavu, vreme u kome zivimo, ozonski omotac, meseceve mene, tsunami na Pacifiku... a najteze je pogledati se u ogledalo i zapitati:" Pa koji k***c ja radim od svog zivota???"
 
slobodane,vidi ovako
mi smo jadni glupi i nemamo pojma
i definitvno nismo tako ispravni kao neki...ti na primer...
ali da li ti je možda propetela bar malecna sumnja dok si pisao svoj post DA OVI LJUDI možda RADE????


I navedi mi jedan post u kome se neko žali na državu boga sudbinu ili nešto pedeseto????!!!!


uzgred, treba da se crta da je sve šala????
 
Slobodan41:
Savremenik:
Ma čovek se uči dok je živ. :lol:

Glupo mi je da tupim i NISAM na ovim forumima da bih bio negativac ili kriticar ali sve sto mogu da kazem procitavsi dosta stranica na ovoj temi je "Da nije jadno i tuzno, bilo bi smesno" Pretpostavljam da SVI imate neki odgovor, zasto ste apsolventi tolike godine itd itd itd, ali se samo pitam OD CEGA BRE ZIVITE kada vecno studirate? Koliko vas u TIM godinam jos zivi kod mame i tate na grbaci? Koliko vas deli stan ili kucicu gde ne moze da dovede devojku ili momka ni na kafu a kamoli sex zato sto ste na grbaci svojima?
Mislim, nema veze. Svi smo mi krojaci svojih sudbina i zivota. Najlakse je kriviti drustvo, drzavu, vreme u kome zivimo, ozonski omotac, meseceve mene, tsunami na Pacifiku... a najteze je pogledati se u ogledalo i zapitati:" Pa koji k***c ja radim od svog zivota???"

Prvo i prvo, ovde ima mnogo ljudi koje će ovaj tvoj tekst da naljuti. Medjutim, kao što se po tebi vidi, logika, lepo ponašanje i "imanje pojma" o komunikaciji se uči samo u osnovnoj školi, ali nažalost po neke, ni na jednom fakultetu. Sad ja mogu da ti kažem za 15-20 njih odavde koliko su poslovno uspešni, lepši, kulturniji i obrazovaniji od tebe.

Drugo, Božić je i ja znam da to na neke ljude može delovati zastrašujuće, no ja tu ne mogu pomoći. U svakom slučaju, ako si hteo da vidiš ko ovde uopšte i ima roditelje, možda... možda si trebao da otvoriš neku temu ovde u poznanstvima.

Treće, kao što se da primetiti, ovde ima mnogih ljudi koji nisu krivi što su tek postali apsolventi. I oni jesu (na tvoju veliku žalost a na njihovu ogromnu sreću) kod mame i tate na grbači.

Četvrto, tvoje nezadovoljstvo ima uzrok ali to ću ostaviti drugima da prosude koji bi tvoj problem sa samim sobom mogao da bude. I naravno, prvenstveno tebi ostavljam da se time pozabaviš, jer život će ti biti mnogo lepši i mirniji. Barem tvoja sredina neće tako šokantno prihvatati tvoje upade u sredini gde borave neki ljudi sa svojim problemima kojima se ti baviš na frigidan i volšebno-tiroidan način.

Peto, mislim da si u pravu kad kažeš da treba završavati fakultet, i? Šta sad? (Ajde bre deco, momci, devojke, dame u godinama i gospodo sa petoro dece - svi na učenje i knjige :lol: ).

Šesto, zaista se iskreno nadam da ćemo te sa nekim pozitivnijim utiskom doživljavati na ovim stranicama gde su svi dobrodošli. U ime svih nas ovde, želim ti MIR BOŽIJI, mnogo ljubavi i blagostanja. Sve ostalo.... nije vredno tvojih niti bilo čijih psovki!

:roll: Šta više reći nego... Pozdrav!
 
gigule:
slobodane,vidi ovako
mi smo jadni glupi i nemamo pojma
i definitvno nismo tako ispravni kao neki...ti na primer...
ali da li ti je možda propetela bar malecna sumnja dok si pisao svoj post DA OVI LJUDI možda RADE????


I navedi mi jedan post u kome se neko žali na državu boga sudbinu ili nešto pedeseto????!!!!


uzgred, treba da se crta da je sve šala????
Na pocetku posta sam se izvinuo i rekao da nisam negativan itd itd. Za moj nacin razmisljanja onaj ko je jos apsolvent nije jos zavrsio a to mi nekako NAMECE zakljucak da ne radi (sta?? Svi sad odjednom se zaposlise sa srednjom a JEDVA mozes da nadjes bilo kakav posao i sa fakultetom???). Sada, mozda si ti i u pravu pa ima i onih koji rade. Mozda ne bi bilo lose da se napravi jos jedna "dobrotvorna organizacija" i da se prijave oni koji su se javljali na ovome postu, dakle koji su vecni apsolventi a rade. Kazem ti opet. Nisam Gargamel ali dosta radim, dosta sam prosao i jos PUNO toga zelim i hocu. Onda mi je jadno kada citam o tome da se neko makar i, kako ti rece, zeza na tu temu. Ako nista drugo ZAUZELI su mesto nekim drugim, boljim i odgovornijim ljudima koji nebi bili vecni...
 
Hmmm. Pa slažem se sa tobom oko dosta stvari i o tome možemo da polemišemo. Medjutim, tvoj upad je bio katastrofalno uvređujuć i ja ne bih ni video tvoju poruku da mi se nisu javili neki ljudi koji su hteli svašta da ti kažu. Uglavnom, ja imam sjajan posao, i to jedino mogu da ti kažem. A do njega sam došao bez pomoći bilo koga. Naravno da mi je CV pun svega i svačega, ali ne pada mi na pamet da ovde iznosim šta sam do sada sve u životu bio i šta sam sve do sada uspeo da uradim na svom obrazovanju i iskustvu. To da li imam roditelje ili ne - to mi se najviše nije svidelo u tvom prvom tekstu. I eto... sad mogu da nastavim dalje ali... kapiram da treba da se razumemo pa onda da probamo ispočetka. :roll:
 
Kad smo već kod te teme. Osim što se mnogi od nas sad već privatno druže, neko od nas je uspeo i biznis da sklopi u saradnji sa jednim drugim članom našeg kluba. A kad se on ostvari, onda bi te osobe mogle da nas časte pićem :wink: :lol: Jel... ajde sad. Ako imate srca, javite se da potvrdite "vas" dvoje! :lol:
 
Savremenik:
Slobodan41:
Savremenik:
Ma čovek se uči dok je živ. :lol:

Glupo mi je da tupim i NISAM na ovim forumima da bih bio negativac ili kriticar ali sve sto mogu da kazem procitavsi dosta stranica na ovoj temi je "Da nije jadno i tuzno, bilo bi smesno" Pretpostavljam da SVI imate neki odgovor, zasto ste apsolventi tolike godine itd itd itd, ali se samo pitam OD CEGA BRE ZIVITE kada vecno studirate? Koliko vas u TIM godinam jos zivi kod mame i tate na grbaci? Koliko vas deli stan ili kucicu gde ne moze da dovede devojku ili momka ni na kafu a kamoli sex zato sto ste na grbaci svojima?
Mislim, nema veze. Svi smo mi krojaci svojih sudbina i zivota. Najlakse je kriviti drustvo, drzavu, vreme u kome zivimo, ozonski omotac, meseceve mene, tsunami na Pacifiku... a najteze je pogledati se u ogledalo i zapitati:" Pa koji k***c ja radim od svog zivota???"

Prvo i prvo, ovde ima mnogo ljudi koje će ovaj tvoj tekst da naljuti. Medjutim, kao što se po tebi vidi, logika, lepo ponašanje i "imanje pojma" o komunikaciji se uči samo u osnovnoj školi, ali nažalost po neke, ni na jednom fakultetu. Sad ja mogu da ti kažem za 15-20 njih odavde koliko su poslovno uspešni, lepši, kulturniji i obrazovaniji od tebe.

Drugo, Božić je i ja znam da to na neke ljude može delovati zastrašujuće, no ja tu ne mogu pomoći. U svakom slučaju, ako si hteo da vidiš ko ovde uopšte i ima roditelje, možda... možda si trebao da otvoriš neku temu ovde u poznanstvima.

Treće, kao što se da primetiti, ovde ima mnogih ljudi koji nisu krivi što su tek postali apsolventi. I oni jesu (na tvoju veliku žalost a na njihovu ogromnu sreću) kod mame i tate na grbači.

Četvrto, tvoje nezadovoljstvo ima uzrok ali to ću ostaviti drugima da prosude koji bi tvoj problem sa samim sobom mogao da bude. I naravno, prvenstveno tebi ostavljam da se time pozabaviš, jer život će ti biti mnogo lepši i mirniji. Barem tvoja sredina neće tako šokantno prihvatati tvoje upade u sredini gde borave neki ljudi sa svojim problemima kojima se ti baviš na frigidan i volšebno-tiroidan način.

Peto, mislim da si u pravu kad kažeš da treba završavati fakultet, i? Šta sad? (Ajde bre deco, momci, devojke, dame u godinama i gospodo sa petoro dece - svi na učenje i knjige :lol: ).

Šesto, zaista se iskreno nadam da ćemo te sa nekim pozitivnijim utiskom doživljavati na ovim stranicama gde su svi dobrodošli. U ime svih nas ovde, želim ti MIR BOŽIJI, mnogo ljubavi i blagostanja. Sve ostalo.... nije vredno tvojih niti bilo čijih psovki!

:roll: Šta više reći nego... Pozdrav!
Savremenice:
Prvo, to sto ce ih tekst naljutiti je NJIHOVA stvar. Ja nikoga nisam uvredio licno vec sam izneo GENERALNO misljenje o vecnim apsolventima, zato nije u redu da govoris U TUDJE IME ako se vec busas sa domacim vaspitanjem koga (moram da primetim - NEMAS). Pretpostavljam da su tih 15-20 koje pominjes takodje vecni apsolventi kao i ti, i da se time ponose. Jos jedan zakljucak bez osnove i dokaz onoga sto sam malopre napisao o tebi i tvome obrazovanju i kulturi, iz prostog razloga jer ne znas NISTA o meni (ni dali sam ni koliko uspesan, ni sta imam od skole, ni sta radim...)

Drugo, ti si postavio temu i to sa Bozicem nema ama bas nikakve veze. Ko je roditelj a ko nije, ko gde zivi... :?: :?: :?:

Trece, ja NISAM pominjao one koji su TEK APSOLVIRALI (ajde molim te procitaj jos nekoliko puta moj post pa kada malo razumes onda se javi. Ocigledno da ima jos dosta infantilnog (Vujakliju u ruke) u tebi pa nisi bas najbolje ukapirao sustinu.

Cetvrto, ja nemem nikakvo nezadovoljstvo. Trebalo bi malo vise prostora da ti napisem sta sam radio, gde sam bio i ziveo i cime se trenutno bavim pa da mi onda pricas o "nezadovoljstvu". Samo sam mislio da tvoja impotentna i pateticna ideja "okupljanja" generalno neuspelih ljudi nije bas najprimernija bas za gore pomenuti Bozic PA MAKAR I U SALI. Sto ne prozoves uspesne, koji su nesto postigli u zivotu da se jave, primera radi. Verovatno jer pripadas toj grupi...

Peto, NARAVNO da sam u pravu kada kazem da treba u roku zavrsiti fakultet.

Sesto, mislim da je moj post mnogo pozitivniji od tvog (ko zeli tako da ga shvati). i da je u duhu nove godine , novog pocetka, mozda i neke motivacije a svakako je u duhu Bozica. Koliko znam ja nikoga nisam ni opsovao ni uvredio. MIR BOZIJI...
 
Savremenik:
Hmmm. Pa slažem se sa tobom oko dosta stvari i o tome možemo da polemišemo. Medjutim, tvoj upad je bio katastrofalno uvređujuć i ja ne bih ni video tvoju poruku da mi se nisu javili neki ljudi koji su hteli svašta da ti kažu. Uglavnom, ja imam sjajan posao, i to jedino mogu da ti kažem. A do njega sam došao bez pomoći bilo koga. Naravno da mi je CV pun svega i svačega, ali ne pada mi na pamet da ovde iznosim šta sam do sada sve u životu bio i šta sam sve do sada uspeo da uradim na svom obrazovanju i iskustvu. To da li imam roditelje ili ne - to mi se najviše nije svidelo u tvom prvom tekstu. I eto... sad mogu da nastavim dalje ali... kapiram da treba da se razumemo pa onda da probamo ispočetka. :roll:

Najvise mi se svidela tvoja poslednja recenica. To nije tako los predlog. Mislim da ima MNOGO neuspelog i loseg kod nas i da bi stvvarno konacno trebali da isticemo POZITIVNO. Dugo sam ziveo napolju i odatle dovukao dosta dobrih stvari. Moze se i ovde puno toga uraditi ali (po mom skromnom misljenju) sa nekim stvarima se ne treba ni zezati vec ih iskoreniti............ Pozdrav
 
Slobodane, uspesnost se ne meri diplomom... pogledaj Karica! :lol:

Bez sprdnje, los ti je pocetak jer kao start uzmas cinjenicu da onaj ko nije diplomirao ne doprinosi i nije vredan! :shock: Da nisi pomenuo duzi zivotni vek mislila bih da si balav po nacinu na koji generalizujes stvari i razmisljas. :? Kreni iz pocetka!

Pomenucu ti samo da kada bi imao firmu zestoko bi zeleo da neki od nas rade za tebe jer su u svom poslu zakon! Ne verujes? I ne moras al' je fakat! 8)

Mi jesmo dobronamerna druzina al' nase srpljenje ima tacku topljenja! Il' nam se pridruzi il' produzi jer si smorio! :wink:
 
3EMYHKA:
Slobodane, uspesnost se ne meri diplomom... pogledaj Karica! :lol:

Bez sprdnje, los ti je pocetak jer kao start uzmas cinjenicu da onaj ko nije diplomirao ne doprinosi i nije vredan! :shock: Da nisi pomenuo duzi zivotni vek mislila bih da si balav po nacinu na koji generalizujes stvari i razmisljas. :? Kreni iz pocetka!

Pomenucu ti samo da kada bi imao firmu zestoko bi zeleo da neki od nas rade za tebe jer su u svom poslu zakon! Ne verujes? I ne moras al' je fakat! 8)

Mi jesmo dobronamerna druzina al' nase srpljenje ima tacku topljenja! Il' nam se pridruzi il' produzi jer si smorio! :wink:
Zemunko,
Ja imam dve firme i otvaram trecu ali nisam siguran koga bih zaposlio!!! Zatim, ovo nije PRIVATNA druzina gde je nekome pristup zabranjen ili dozvoljen. To sto si ti deo "copora" (ili se tako osecas) samnom nema nikakve veze. Ja sam samo uljudno odgovorio i dao svoje misljenje o temi koju sam shvatio onako kako sam shvatio. Ako ti nije to jasno, a ocigledno da nije, ti se lepo vrati nekih 112 stranica u nazad, procitaj ponovo pa ako ti nije smorno - odgovori. Kao sto si ti meni dala savet, isto cu ti odgovoriti. Ako ti se ne svidja sta pisem NE ODGOVARAJ. Svi su ovde odrasli (barem se tako predstvljaju) i imaju usta da odgovore. Ne procitah da te je iko pozvao da ga branis ili zastupas. Savremenik je vrlo elokventno odgovorio i tu nema nikakavih problema (govorim u SVOJE IME).
Ta teza koju si spomenula o Karicu je teza onih koji svoje neuspehe opravdavaju izuzecima koji potvrdjuju pravilo (mozda TI ne spadas u tu grupu ali za svaki slucaj - prim. prev). Sto ne uze Miskovica za primer ili najvece CEO-ove (ah ta Vujaklija)i najvece biznismene na svetu (osim Bill Gates-a) pa da vidis koliko njih ima zavrsene skole...........
Ja ne generalizujem stvari. Procitaj NASLOV i nekoliko prvih odgovora pa mi pricaj o generalizovanju. Mozda sam na pocetku malo jace odgovorio ali da imas neka iskustva koja ja imam i da si videla stvari kojih sam se nagledao, da zelis ovom drustvu sto i ja, i da svi gledamo na te stvari sa malo vise ozbiljnosti a sa malo manje "zezanja" verovatno bi svi drugacije razgovarali.
 
divlja-u-srcu:
Savremenik:
divlja-u-srcu:
Savremenik:
divlja-u-srcu:
Dosta bre zayebancije!
Mrssss svi na ucenje! :P

To je tema koja se ovde ne spominje. Ali... pošto si ti meni najdraža pesnikinja, sve ti je dozvoljeno. :)

A jel' ? :?
To nisam znala! :)

Šta nisi znala? Da ti je sve dozvoljeno? :roll:

Ma ovo drugo, bre! :P
E, samo da znate, ja ni ne radim! :P

E, mojne da te sad uvati ovaj naš novi tata, zvani čika Sloba. A što se tiče "onog drugog bre"...
Skupljam tvoje pesmice
kao dete sličice :lol:
 
gigule:
Slobodane ajde ja nešto lepo da te zamolim: ostavi ti nas na miru.

Klub vecitih apsolvenata
Pon, 08. decembar 2003 3:22

Savremenik
Molim sve zainteresovane, koji ispunjavaju ocigledan kriterijum, da pokazu koliko nas u stvari ima!
Uto, 23. decembar 2003 19:34
Zato sto postoje trenutno primarnije stvari u mom zivotu. Barem po mojoj proceni je tako. Ali, planiram da se 2004 bacim na jos tih nekoliko ispita. A sta je sa tobom?
Planiram, planiram... kao sto rekoh, u 2004-oj idem da vidim da li se secam lokacije mog fax-a. I ne sanjas koliko ti je buducnost svetla?!!!

vrstanka
Sub, 13. decembar 2003 14:50
ta sam. Apsolvirala 1995, pa sad racunaj koliko dugo sam apsolvent......
Jos malo i slavim malu maturu...

princeza_78
Čet, 18. decembar 2003 14:29
ZA SAVREMENIKA
Kolega javi se molim te na moj mail, trebaju mi hitno neke informacije. I ja sam 2 godine apsolvent pa je red da se malo raspitam!

AleksaM
Pet, 19. decembar 2003 2:09
Evo i ja dajem svoj potpis!
Vec drugu godinu sam apsolvent na visoj elektro!
Godinu i po vucem dva ispitaa koji su mi ostali da diplomiram!?
Pozdrav!!!

bekalo
Pet, 19. decembar 2003 14:38
Evo i mene definitivno ovde je moje mesto, pod tim nazivom vechiti apslolvent )Engleski jezik i knjizevnost,apsolvirala vec tako davne 2001 god.Mislim da je dovoljan ovaj opis da se uchlanim u klub )

antigona
Sub, 20. decembar 2003 4:55
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Evo prijavljujem se i ja. Apsolvent od daleke 2000."Jos" 2 ispita i diplomski.Ali jako sam lenja da ucim...

Zoja
Pon, 22. decembar 2003 12:50
Srpski jezik i knjizevnost. 1999 apsolvirala... Jezivo! Tesko da cu se tamo ikada vratiti!

Okinava
Uto, 23. decembar 2003 14:14 APSOLVENT
Nema šanse da je neko stariji apsolvent od mene.Skoro da sam napunio 15 god na jednom od beogradskih univerziteta.Što je najkomičnije nadam se da ću ga uspešno završiti.Bar se nadam i svake2-3 godine dam po jedan ispit.Ali razlozi su razni zbog čega sam to uradio.Neko može a i nemra da ih shvati i razume. Sa ove vremenske distance žao mi je što taj posao nisam odradio mnogo ranije.Pozdrav svim kolegama .
AleksaM
Pet, 26. decembar 2003 2:04
Propade klub kao i sve sto propada u ovoj nasoj drzavi!?

Sad bih voleo da mi neko kaze sta to nisam dobro i pravilno razumeo. Poslednji post od AlekseM sam citirao jer govori sam za sebe. Covek je sve objasnio u jednoj recenici. Za neupucene (a ocigledno ih je mnogo) to je SIRA POENTA moga javljanja.
Uvek je najlakse sve prebaciti na "zezanje". Savremenice, nisam ja niciji tata. Verovatno sam i veci zajebant od vecine vas ALI sa nekim stvarima se (u zivotu) ne zajebava. Vise od decenije sam proveo radeci u inostranstvu. Vratio sam se nadajuci se da su se neke stvari makar malo promenile, kad ono...zez. Nas unistava nas MENTALITET i NACIN RAZMISLJANJA koji tvoj post i tvoja ideja o klubu (MAKAR I IZ ZEZANJA) jako lepo odslikavaju. To je malo UZA poenta moga javljanja...[/b]
 
Savremenik:
divlja-u-srcu:
Savremenik:
divlja-u-srcu:
Savremenik:
divlja-u-srcu:
Dosta bre zayebancije!
Mrssss svi na ucenje! :P

To je tema koja se ovde ne spominje. Ali... pošto si ti meni najdraža pesnikinja, sve ti je dozvoljeno. :)

A jel' ? :?
To nisam znala! :)

Šta nisi znala? Da ti je sve dozvoljeno? :roll:

Ma ovo drugo, bre! :P
E, samo da znate, ja ni ne radim! :P

E, mojne da te sad uvati ovaj naš novi tata, zvani čika Sloba. A što se tiče "onog drugog bre"...
Skupljam tvoje pesmice
kao dete sličice :lol:

Stvarno? :)
Jooooj, sto je to lepoooo! :D
E, sad pravim svoj sajt (eno linka u mom profilu), pa cu sve da izbacim na jedno mesto, pa neces morati da ih skupljas! :P
Ma ne znam za cika Slobu, al' verujem u poslovicu "ko ume, njemu dvije!" ( tako nekako bese... :? )! :P
 
divlja-u-srcu:
Savremenik:
divlja-u-srcu:
Savremenik:
divlja-u-srcu:
Savremenik:
divlja-u-srcu:
Dosta bre zayebancije!
Mrssss svi na ucenje! :P

To je tema koja se ovde ne spominje. Ali... pošto si ti meni najdraža pesnikinja, sve ti je dozvoljeno. :)

A jel' ? :?
To nisam znala! :)

Šta nisi znala? Da ti je sve dozvoljeno? :roll:

Ma ovo drugo, bre! :P
E, samo da znate, ja ni ne radim! :P

E, mojne da te sad uvati ovaj naš novi tata, zvani čika Sloba. A što se tiče "onog drugog bre"...
Skupljam tvoje pesmice
kao dete sličice :lol:

Stvarno? :)
Jooooj, sto je to lepoooo! :D
E, sad pravim svoj sajt (eno linka u mom profilu), pa cu sve da izbacim na jedno mesto, pa neces morati da ih skupljas! :P
Ma ne znam za cika Slobu, al' verujem u poslovicu "ko ume, njemu dvije!" ( tako nekako bese... :? )! :P

:lol:
To to... samo ti meni budi vesela i radosna. I ne daj da te pregaze godine i nezadovoljstvo... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top