Klizi li Evropa u desno?

Амери су иста банда ко и твоји Руси, поготову овај Хилов накот... Само пљачкају Србију, заједно са Вучићем и Путтлером

И са Сијом, а ту је био некад и Ердоган и Меркелова итд...

Та ваша пузајућа робовска међ. политика и међ. економија опустошиће ово мало сиротиње, а ваши олигарси побећи ће са парама на крај света.

Шта кукавица зна о логорашима који изумиру ?
 
Melonijeva desnica je estetskog tipa, ali Ursulina i Makronova uopšte nisu naivne, veoma su ratoborne i agresivne.

Sasvim obrnuto. Melonijeva je mali Mussolini i vec hoce da menja ustav da bi prigrabila veca prava. Melonijeva samo ceka trenutak i krece zurka jer Italijani su takvi lukavi ziherasi. Tako i fudbal igraju.

Ali za razliku od ostalih evropskih desnicara Melonijeva je pametna i igra oprezno i polako.

Za razliku od onih strvina Le Penovih koji su jos 1984 hvalili Hitlera, e a sad im treba 50 godina da dodju na vlast.

Ili Wildersa koji u zemlji gde je 30% trans lezbo a 30% su muslimani on prica protiv pedera i muslimana. E pa decko, zao mi je. Ali matematika ti ne ide u prilog.

Melonijeva se diskretno ogradila od Musolinija kao i Vucic od Seska (ali njeni znaju da u dubini duse...) zatim nije napadala EU i NATO da bi privukla veci broj biraca i jedino se obrusila na ilegalce a to nervira sve Itlijane i zato je pobedila.

Према мом изузетно скромном увиду, интересантан изузетак су Зловенци. Најблаже речено их не волим (започели грађански рат у СФРЈ када је Хрват Анте Марковић послао ЈНА да обезбеди државну границу, починили прве ратне злочине стрељања заробљених војника, изразито анти српски настројени итд), али су своју кућу прилично уредили. Има и тамо нешто корупције и "тајфуна", али је средња класа сачувана. Криминал је на минимуму. Био сам пре неколико година код кумова и пријатеља и видео да је све изузетно чисто, не руши се него обнавља старо и вредно, а ново гради са много укуса, од најмлађих до најстаријих скоро сви се баве неком физичком активношћу, многи посећују културна догађања, укратко прилично удобно место за живљење већине становништва. Многи раде у Аустрији или Италији, али живе у Зловенији. Једини су на Балкану чије се становништво увећава, али строго пазе којом имиграцијом која се веома брзо асимилује.

Slovenija ce uskoro biti mala Bosna zbog uvecavanja ljudstva. Videcemo onda koliko su pametni. Hehehe
 
Још једном, убедљиво најјачи и на овим изборима, на велику жалост сваког поштеног крстиног русовола, и овај пут су из Европске народне партије и социјалдемократа, тј. умерено десни и умерено леви.
Русатше пирују победнички, по ко зна који пут...

Само кад се сетим оне трагикомедије ЦГ , кад су се опијали због Милата, одмах ме хвата сме'иј...

Радују се што ће још више бити изоловани и попљувани од ЕУ...

Само тако нека наставе, има Урсула да и'ј узсурла ректално преко Доде... На општу радост свих гледатеља бруталне...
 
Već par dana želim da otvorim ovakvu temu ali sve izbegavam jer nisam želeo da budem "vesnik nesreće" ali su me rezultati izbora u EU za Evripski parlament naveli da je ipak otvorim. Klizi li Evropa u desno i ako klizi šta je razlog tome? Da li je uzrok tome rat u Ukrajini ili nešto drugo?
ovo zaokruzeno su desnicari

1718015550640.png

na osnovu tih 9 zemalja na osnovu kojih je trenutni odnos...
procentualno nije bas neki sjajan rezultat za desnicu.
na 20% ako se zavrsi bice uspeh.
 
To je proces koji je pokrenut još 70tih, ali se nakon pada Berlinskog zida ubrzao.
to da je zavrsena era neokolonizacije, i da se sada ustremljuju na pljackanje, zapravo unistavanje svoje srednje klase na zapadu, sam citao kod andreja fursova, jako dobra analiza, ti ces, verujem, proveriti:

Fursov: Elita će uskoro početi masovno da oduzima imovinu ljudima


opet svaka pohvala na odabiru vrsnih analiticara srbininfoa, a ovo je andrej fyrsov, jedan od mojih omiljenih https://srbin.info/tag/андреј-фурсов/?lang=lat
 
Slovenija ce uskoro biti mala Bosna zbog uvecavanja ljudstva. Videcemo onda koliko su pametni. Hehehe
За себе су изузетно паметни. За њих су сви са Балкана, укључујући делимично и Хрвате, "јужњаки" које презиру без неке дискриминације, али их, понављам, веома брзо асимилују. Нема тамо "мањина". "Мy way or highway".
Мој Кум је рођен у Србији где је завршио основну школу, а остало у Зловенији, али је био члан њиховог Парламента и повремено тражи срспке речи када разговара са мном. Асимилилација у првој генерацији. Ни са добрим Бошњама није много другачије. Све то убрзо проговори словеначки и не пада им на памет да "мухамеданишу", без обзира на џамију која је подигнута под притиском и реда ради.
Зловенци ту не праве никакве компромисе.
 
Sasvim obrnuto. Melonijeva je mali Mussolini i vec hoce da menja ustav da bi prigrabila veca prava. Melonijeva samo ceka trenutak i krece zurka jer Italijani su takvi lukavi ziherasi. Tako i fudbal igraju.

Ali za razliku od ostalih evropskih desnicara Melonijeva je pametna i igra oprezno i polako.

Za razliku od onih strvina Le Penovih koji su jos 1984 hvalili Hitlera, e a sad im treba 50 godina da dodju na vlast.

Ili Wildersa koji u zemlji gde je 30% trans lezbo a 30% su muslimani on prica protiv pedera i muslimana. E pa decko, zao mi je. Ali matematika ti ne ide u prilog.

Melonijeva se diskretno ogradila od Musolinija kao i Vucic od Seska (ali njeni znaju da u dubini duse...) zatim nije napadala EU i NATO da bi privukla veci broj biraca i jedino se obrusila na ilegalce a to nervira sve Itlijane i zato je pobedila.
Ma Melonijeva je političarka koja je svojom pojavom stekla veliku pažnju i povezuju je sa desnicom zbog toga što je njen predak ili bio Musolini ili fašista. Koliko vidim njema politika je samo konzervativna ali nema vrze toliko sa desnicom.

Berluskoni je bio desnica i pravi političar populista. Italijanski Donald Tramp ili je pak Donald Tramp američki Silvio Berluskoni. Bog da mu dušu prosti neka počiva u miru (Berluskoni).
 
Па Марбург (Марибор) је био чисто немачки град, једини који је Хитлер посетио за време Другог рата. Колико сада тамо има Немаца? Аутохтони Италијани, становници Истре, су завршили у "фојбама". Срби су "избрисани".
 
Амери су иста банда ко и твоји Руси, поготову овај Хилов накот... Само пљачкају Србију, заједно са Вучићем и Путтлером
ti si oboleo kao i onaj 38imak i jos poneki;
ja te bratski savetujem da odbijes od mrznje, stvari nisu onakve kakvim ih ti vidis, na primer:
putin se poziva na ww1 i pravi analogiju sa prigozinom - kako su napravili puc i revoluciju dok smo se borili u ww1, KOMUNISTI, tako i prigozin sada pravi isto, revoluciju i razara zemlju, nama iza ledja, dok smo na frontu i borimo se! pokojnik je vec, ja sam rekao da nece dugo. IZDAJA JE SMRT!
sta to znaci?
to znaci da osudjuje KOMUNISTE, i to nedvosmisleno! - znaci nemas prava da ga optuzujes za boljsevizam, makar i imao kgb proslost!

na ovo nadovezujem njegovo ranije upucivanje na caristickog filozofa, njegovog omiljenog filozofa koji zbori: trebaju vladati najbolji, misleci elita, PLEMSTVO
https://standard.rs/2015/01/05/vladati-moraju-najbolji/

IVAN ILjIN - pa ako restauira komunisticku sovjetiju, zasto se poziva na ILJINA? slozices se da nema logike, ti si u zabludi, ali ja ovo ne iznosim zbog tebe, negoi da drugi shvate da se radi o ruskom CARSTVU koje vasrksava, i za koje putin radi, ne za komunisticku sovjetiju, vec CARSTVO KOJE CE DA TRAJE HILJADAMA GODINA, sovjetija je sahranjena i nece se vracati.

u tom sveslovenskom carstvu i mi srbi imamo mesto i to znacajno, prestani da se ponasas maloumno, i prikloni nam se.[pozdrav iz usa]

evo da pitamo ukru @Djura Nikolajevic jel ja ovo lazem? on zna da ne lazem! i on ce morati da se prikloni, pa neka je i ukrajinac!
 
Poslednja izmena:
to da je zavrsena era neokolonizacije, i da se sada ustremljuju na pljackanje, zapravo unistavanje svoje srednje klase na zapadu, sam citao kod andreja fursova, jako dobra analiza, ti ces, verujem, proveriti:

Fursov: Elita će uskoro početi masovno da oduzima imovinu ljudima


opet svaka pohvala na odabiru vrsnih analiticara srbininfoa, a ovo je andrej fyrsov, jedan od mojih omiljenih https://srbin.info/tag/андреј-фурсов/?lang=lat

Једино што неки контра одговор може бити тај, што није јасно шта ће светској суперкласи имовина од средње западне класе, која је либералним инвентивним капитализмом управо тим средњиом класом подигла запад ту где јесте.

Ти мотиви су нејасни, осим ако се не уврсте нематеријални мотиви, јер је суперкласа пребогата и бави се свецким пословима по целој планети.

Дакле, ако су већ енормно богати и не треба им новац, онда је стварање сиромаштва из средње класе социопатски проблем - а то су неки назвали и писали књиге нпр.рат за људске душе.

Постоје моменти када удружене елите удружено ратују против својих народа. Свет најчешће није лепо место.
 
Једино што неки контра одговор може бити тај, што није јасно шта ће светској суперкласи имовина од средње западне класе, која је либералним инвентивним капитализмом управо тим средњиом класом подигла запад ту где јесте.
hebe se finansijskoj oligarhiji da li je istok ili zapad, bitno je da se pare obrcu, ti si pao na testu broj 1. plus sto Zapadne pare ne vrede pisljiva boba, inflacija se zahuktava, a zlato, platina itd to se pika sto ural ima. TO SU PARE, URANIJUM IZ NIGERA, popusio si makrone
danas amerika, sutra rusija, sta to menja kod mamona? nista!
sutnuce ameriku kao istroseni kurton i priklonice se rusiji jer je ona sada svetski policajac i zavodi red od afrike redom do azije i juzne amerike [samo da instalira nuklearno na kubi ili necu da kazem gde]
 
Poslednja izmena:
Само духовна моћ може да створи добровољну владавину у добровољној хијерархији

Зато се Америка толико концентрисала на меку моћ, али то није довољно.

Потребна је духовна моћ, да би се овладало Светом
 
Иљин је ултра монархиста...

Јел знаш колико испадате смешни кад њиме браните републику СССР?
coce, on je omiljeni putinov filozof, cak je rekao svojim podredjenima da im je on ILJIN obavezna lektira, da se ravnaju prema njemu... sad jedino da ti tvrdis da je sve foliraza, ali moras da imas argumente, a ja sam vec argumentovao

sssr ne postoji vise, ti zivis u proslosti, hebe te genetika, a svet ode u buducnost, istina na caristickoj osnovi rusije, a ne na komunsitickoj kako ti mastas, i to samo da bi mrzeo, ljoticvevcu, izdajnice kao aljek sto je, siftar i nato placeniik
 
Poslednja izmena:
coce, on je omiljeni putinov filozof, cak je rekao svojim podredjenima da im je obavezna lektira, da se ravnaju prema njemu... sad jedino da ti tvrdis da je sve foliraza, ali moras da imas argumente, a ja sam vec argumentovao

sssr ne postoji vise, ti zivis u proslosti
Мани Путина лажова... Може онда да промо-хвали ултра монархисте до сутра, кад је на делу бољшевик ...
 
Мани Путина лажова... Може онда да промо-хвали ултра монархисте до сутра, кад је на делу бољшевик ...
ti samo kakofonises zapadnu propagandu, veze to nema sa realnoscu, ljotucevcu - sleduije ti kazna, jer si kvisling zlocinac, znas dostojevskog, zlocin i kazna, e to te ceka

ja sam pokusao da te spasem, ali tebi nema spasa, konopce kao judi izdajniku ti sleduje - kvislinze i nemoj da se pozivas da me znas, ne poznajem te uopste, vi kojima sleduju vesala - ne poznajem vas! kAO NI JUDU KOJI IZDADE HRISTA
 
Poslednja izmena:
Не можеш да владаш, док не овладаш људским душама.

Хијерархија добровољне владавине, а не принудне владавине.
da neces ti da vladas ljudskim dusama?

ajde sad, ne razocaravaj, do sada si imao argumente da potkrepis, sta je ovo sada? dobrovoljci,. prinudovoljci? 'de si to pokupio? :mrgreen: zezas malo?
mi vladamo, vi se pokoravate - tako stoje stvari. svidjalo vam se ili ne.
ajde da te cujem, profesore, da li elita vlada jer je najbolja, ili - jer vlada najgorima, sta kaze iljin? da li si ga citao? on je tema, zar ne? omiljeni putinov filozof.
 
Poslednja izmena:

Back
Top