KK Partizan

Treba da nosim ili trebalo bi da nosim, kada se vec ispravljamo, glagol trebati je u ovom slucaju bezlican.

Meni se bas svidja kad se sjatite na temu svaki put kad izgubimo, vise pisete ovde nego na svojoj temi. Kosarka u Srbiji pocinje i zavrsava se sa Partizanom.

Izgleda de ce sutra Dzikic voditi ekipu.

Edit. Besplatan je ulaz za tribine, bilo bi lepo da ove koji jos mrdaju pozdravi jedno 6k ljudi.

Ne bih pisao na "vašoj" temi da stalno ne izlivate žuč i pominjete Zvezdu, pri tom koristite malo početno slovo kako bi naglasili nešto ili bezobrazno (limenke, FMP, klub iz Železnika...), svaku pobedu omalovažili.
Kada bi se bavili samo klubom za koji navijate, svakako da bi i upisi drugih forumaša bili prikladniji, ovako takvim vašim upisima provokacija je jedina svrha.
Ako ne veruješ, skroluj samo ovu pretposlednju stranu.
 
Мени је ово синоћ личило помало и на :"...ма ко ће сад да иде чак у Шпанију...,није важно иако изгубимо...они су браћа,нема везе -нека иду они..."
А ја не волим да губим ни на тренингу.Ни тим за који навијам не волим кад губи...
Него добро,има оправдање.Стварно смо пружили много тога с обзиром ко и како може да игра...
Уздравље ! Ваљда ћемо победити рвате.И опет претичемо Будућност...
 
Мени је ово синоћ личило помало и на :"...ма ко ће сад да иде чак у Шпанију...,није важно иако изгубимо...они су браћа,нема везе -нека иду они..."

Ispratio sam finis par minuta u kaficu i po igracima nije izgledalo, Novica, Bircevic i ostali, ni ne treba naravno.

Jednostavno, ne moze kad si desetkovan i us.ran po svim osnovama. Ovaj dvomec sa "bracom" mi je od pocetka smrdeo, atmosfera i sve, amaterski odigrana prva utakmica, a onda jos i ova famozna trovanja pred Kup, u vezi kojih ce pojesti vuk magarca, a igraci leze po bolnicama u infuzijama, gube 10kg za par dana, do juce bar po tom osnovu zdravi kao dren, ako ih vec ne muci koleno il nesto.

Sta smo sve progutali od kluba i politicko-mafijaske "konkurencije", progutacemo i ovo...

Neka, samo neka ozdrave za plej-of ABA, to mi je jedina zelja.
 
Kako su otrovani i da li su uopste otrovani to se ne zna. Mozda su samo nahvatali stomacni virus a da nije od hrane. Jos uvek se ceka analiza krvi. To bi trebalo da bude u rekordnom roku a ovde kod nas se ceka po nekoliko dana.
Znaci dok ne stignu rezultati ko ziv ko mrtav. Ne znam, iako je ovo Srbija, malo je mnogo da se cekaju rezultati 7 dana.

Trac koji kruzi kaze da je u pitanje trovanje hranom. Bez obzira sta je u pitanju, klub ne sme da bude tako neodgovoran i da dozvoli da na treningu nema dovoljan broj igraca ni za basket 3 na 3. Partizan je ipak profesionalni klub i vreme je da pocnu tako da se ponasaju.
 
Milutinov ce biti centarska zver sa Jokicem.

drveni-panj-kao-originalan-komad-namjestaja02.jpg
 
Darko je sa 17 bio najbolji mladi centar sveta
to sto je dileja u glavi je druga stvar
Milutinov ako dosegne Kostinu karijeru moze samo da peeeeva
to je taj kalibar-Belgija, Kipar, Malta...
 
Darko je sa 17 bio najbolji mladi centar sveta
to sto je dileja u glavi je druga stvar
Milutinov ako dosegne Kostinu karijeru moze samo da peeeeva
to je taj kalibar-Belgija, Kipar, Malta...

Da si ikad bio sportista znao bi da je talenat bitna stvar, ali da talenat bez truda i znoja ne vredi nista, apsolutno nista.
Tako da: pomenuti PANJ je retard i dileja. kao sto sam kazes, a ovaj drugi ima jos vremena da pokaze ko je i sta je.
Opusti se malo. Vreme ce pokazati. Belgija, Kipar, Malta su jedno...PAO, Fener i sl. su drugo. ;)
 
ali i trud bez talenta ne vredi nista ko i kurcevitost bez pokrica (Fenerova prevara)
Milutinov nema talenta a sumnjam da se i trudi
Kosta je bar imao meku ruku ovaj panj ni to
Lukovic je 89.
proso voz
 
Tesko da bi bez talenta bio gde je. Polako, rekoh...
Da ne vredjamo panjeve - Darko je govedo i balvan. Pojam "panj" je za njega kompliment.
Decko je transfer blama u najavi...ono bude te sramota sto si Srbin kad doticni kaze da je ista rasa. Strasno...
 
kakav je neko lik da li tuce zenu i pljuje navijace je apsolutno nevazno ako ima 20/10 u NBA recimo
Darko je imao potencijal za to i bruka je sto zbog glave nije uspeo a ne to kakva je dileja danas
s druge strane fina deca koja citaju knjige i idu u pozoriste i bas su super likovi a kosarkaski su skart su i dalje skart
to je jedino merilo
 
kakav je neko lik da li tuce zenu i pljuje navijace je apsolutno nevazno ako ima 20/10 u NBA recimo
Darko je imao potencijal za to i bruka je sto zbog glave nije uspeo a ne to kakva je dileja danas
s druge strane fina deca koja citaju knjige i idu u pozoriste i bas su super likovi a kosarkaski su skart su i dalje skart
to je jedino merilo

On je debil u kojem su se mnogi prepoznali....propale karijere, a k*rceviti bili. Sta ces... tuga je to. :lol:
 

Back
Top