KK Partizan (arhiva: 2007/08 - 2014/15)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
druze na tvoju zalost i bilo je lako... s obzirom da ste dobili jednu da bi zaradili koji din vishe...
ovo shto prozivash "jaki ste samo kad pobedjujete" ko si ti da to prichash ... partizan cele sezone ima brdo navijacha na utakmicama..
bolje se osvrni na vas (zvezdine navijache) gledam u areni navijate cela 2 min dok je zvezda vodila koliko se secam 11:0 posle MUK... ne bi se ni pomerili sa mesta.... da vas onaj car nije isprovocirao sa pola terena.... tu morate da se pokazete kako ste jaki...al dobro razumem morate u nechemu da budete jaki..... kad vas 300 treba juri 1....

Šta ti lupaš lebati...jedno posle podne imaš na Krsti i već si najpametniji...ne zna čovek prosto odakle da počne da citira ove tvoje gluposti.
Imaš pdf.Televizija i malo se razonodi sa Pokemonima i Digimonima i kad napuniš 3 posta tamo onda se vrati ovde.
 
kako ti nije zao toliko da seresh.....
1. sudjenje je bilo skroz ok.. uzmu malo nama... malo vama dodje 50-50
2.shto se tiche duleta ti ne pratish ochigledno... duleta svake sezone zove po nekoliko ekipa... pa ga je htela grchka reprezentacija za trenera...
3.pesic je super trener to poshtujem i svi to trebaju da rade... chovek je trener zvezde a navija za partizan :)

--- da se vratim na sudjenje....zali te se u nlb ligi na sudjenje kao svi sude partizanu... zali te se u nashoj... sad samo da dozivite da udjete u evroligu pa ce te i tamo da se zalite kako sudije navijaju za partizan...

Molim te mali nemoj ti da se*es. To sto si partizanovac pa si pristrasan je tvoj problem. Lepo sam napisao da nisam zvezdas, samo sto to nisi procitao. Sledeci put citaj sve postove ;)
Prvo sudjenje je islo partizanu na ruku prve tri cetvrtine, tek u cetvrtoj sudjeni su faulovi kako treba da se sudi. Sam pesic je to rekao i na konferenciji, na fin nacin.

Sto se tice trece utakmice, ko zna kako bi se zavrsilo da je bakicu sviran faul nad tepicem u poslednjem napadu. U cetvrtoj ocigledna dupla stivena markovica kada je partizan stizao razliku nije sudjenja.

Kada sagledate utakmicu ne sa navijacke strane, vec kao gledalac i to neutralni gledlac, videcete okliko je zvezda ostecena u 5. utakmici. Kada to budete mogli videcete da je nasa liga sto se tice sudjenja odavno na samom dnu, kao sto je i fudbal.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Molim te mali nemoj ti da se*es. To sto si partizanovac pa si pristrasan je tvoj problem. Lepo sam napisao da nisam zvezdas, samo sto to nisi procitao. Sledeci put citaj sve postove ;)
Prvo sudjenje je islo partizanu na ruku prve tri cetvrtine, tek u cetvrtoj sudjeni su faulovi kako treba da se sudi. Sam pesic je to rekao i na konferenciji, na fin nacin.

Sto se tice trece utakmice, ko zna kako bi se zavrsilo da je bakicu sviran faul nad tepicem u poslednjem napadu. U cetvrtoj ocigledna dupla stivena markovica kada je partizan stizao razliku nije sudjenja.

Kada sagledate utakmicu ne sa navijacke strane, vec kao gledalac i to neutralni gledlac, videcete okliko je zvezda ostecena u 5. utakmici. Kada to budete mogli videcete da je nasa liga sto se tice sudjenja odavno na samom dnu, kao sto je i fudbal.

daj pricas svasta, sudije nisu odlucile nijednu utakmicu
maltene sve Delije nam cestitase zasluzenu titulu, a ti o sudijama, ko da ti Covic platio

inace, DV puko film i izvredjao nekog iz Vecernjih, pa neki novinari traze da se izvini
ima neka prica da ga je taj novinar vuko za rukav, pa ovom puko film
sto se tice rada i trofeja, veliko HVALA Duletu, al ponasanje mu je...
 
Šta ti lupaš lebati...jedno posle podne imaš na Krsti i već si najpametniji...ne zna čovek prosto odakle da počne da citira ove tvoje gluposti.
Imaš pdf.Televizija i malo se razonodi sa Pokemonima i Digimonima i kad napuniš 3 posta tamo onda se vrati ovde.

ja ne znam shta je glupost... nikada nisam mislio da sam najpametniji al brate lupash stvarno :).....
 
gledao sam Duleta kod Tegija, bio je najgori do sad
kukao kako nemamo para, svi su krivi samo nasa nesposobna uprava nije
rece covek za 10 Zvezdinih titula da su oni to osvojili na Rolan Garosu (valjda se ovako pise, bem li ga?)
to mogu da kazem ja u prepucavanju sa Zvezdasima (kraljevi sljake), on ne bi smeo
izgleda da trpi prevelik pritisak pa brlja
 
gledao sam Duleta kod Tegija, bio je najgori do sad
kukao kako nemamo para, svi su krivi samo nasa nesposobna uprava nije
rece covek za 10 Zvezdinih titula da su oni to osvojili na Rolan Garosu (valjda se ovako pise, bem li ga?)
to mogu da kazem ja u prepucavanju sa Zvezdasima (kraljevi sljake), on ne bi smeo
izgleda da trpi prevelik pritisak pa brlja

meni kaze brat za njega da je mnogo poceo da se kurci sa izjavama

ni meni se to ne svidja sto prica

kao sto kazes mi mozemo da se zezamo ali NE ON!!!
 
gledao sam Duleta kod Tegija, bio je najgori do sad
kukao kako nemamo para, svi su krivi samo nasa nesposobna uprava nije
rece covek za 10 Zvezdinih titula da su oni to osvojili na Rolan Garosu (valjda se ovako pise, bem li ga?)
to mogu da kazem ja u prepucavanju sa Zvezdasima (kraljevi sljake), on ne bi smeo
izgleda da trpi prevelik pritisak pa brlja

Kao trener,kapa dole...ali taj dugačak jezik jednog dana će mu se obiti o glavu.
Prasac je znao da pljuje po Tegeltiji (u suštini većinom i zasluži) i to javno u uključenju telefonom a sada mu je to jedino mesto gde može na najmizerniji način da k.nja po sve u svačemu što ne pripada partizanu...kada je kao selektor imao debakl nije ga bilo nigde i sakrio se u mišju rupu (ni Tegeltija onako jadan nije smeo ništa loše da kaže).
Osvojio si šta si hteo...od čoveka kojeg su hteli da te linčuju tvoji navijači,dočekao si da mnogi razmišljaju da te predlože za sveca.....ovo tvoje konstantno k.njanje ti ne treba :thumbdown:
 
Kao trener,kapa dole...ali taj dugačak jezik jednog dana će mu se obiti o glavu.
Prasac je znao da pljuje po Tegeltiji (u suštini većinom i zasluži) i to javno u uključenju telefonom a sada mu je to jedino mesto gde može na najmizerniji način da k.nja po sve u svačemu što ne pripada partizanu...kada je kao selektor imao debakl nije ga bilo nigde i sakrio se u mišju rupu (ni Tegeltija onako jadan nije smeo ništa loše da kaže).
Osvojio si šta si hteo...od čoveka kojeg su hteli da te linčuju tvoji navijači,dočekao si da mnogi razmišljaju da te predlože za sveca.....ovo tvoje konstantno k.njanje ti ne treba :thumbdown:

dobro, ti ne volis Tegija jer je covek jedan od retkih novinara koji je nas, meni je gotivan, gotivniji od DV
sto se Vujosevica tice, ne bi se slozio sa tobom da je ono na EP2003 bio debakl, bili smo sesti, posle toga nismo dosli ni dotle, tu je vise doslo do raspada u samoj ekipi i to se kasnije nastavilo na ostalim takmicenjima
ova glad za trofejima (osvojio ih je mnogo, Partizan najvise zahvaljujuci njemu dolazi do f8 u EL, za to mu VELIKO HVALA, sjajno selektira ekipu) je postala veliko opteecenje za njega, izjave su sve neotesanije, ono kad smo uzeli titulu je bilo bas neukusno
i pre se svadjajo sa sudijama i novinarima (ovih drugih ima svakakvih), al se bar nije prepucavao sa gledaocima
a ona konstantna kuknjava za pare, nema smisla vise
GRIZZLY, ipak je on javna licnost i bitno je kako se ponasa i sta izjavljuje, aj da se ponadamo da ce preko leta ukapirati da je preterao
Komodo, ti stvarno svasta pises, bas me interesuje ko bi bolje vodio ovu skrpljenu ekipu Partizana?koji je tvoj predlog?
 
4165_1085320969634_1124673864_30213364_8102029_n.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top