KK Crvena Zvezda

Kakav retardirani bolesnik treba da budeš pa da celu noć provedeš čekajući da li će neko od nas napisati komentar o utakmici :eek:
Igrali EL,velike i značajne pobede ostvarivali pa mi ni na kraj pameti nije bilo da odmah posle utakmice trčim na forum da komentarišem utakmicu !
Ovi se tradicionalno razmahali za vreme utakmice tako da su više blejili po monitoru i tastaturi nego u ekran (jedino skidam kapu onom Šerloku).
 
:hahaha:
Sada sam video snima baba Milke u suzama.Njen sinčić se dok je vodio Prostituciju nagutao (da sad ne kažem šta) pa baba ne može da zadrži suze čak ni dok Zagorac peva domoljubive pJesme jednoj od trubadurskih frakcija.
 
Kakav retardirani bolesnik treba da budeš pa da celu noć provedeš čekajući da li će neko od nas napisati komentar o utakmici :eek:
Igrali EL,velike i značajne pobede ostvarivali pa mi ni na kraj pameti nije bilo da odmah posle utakmice trčim na forum da komentarišem utakmicu !
Ovi se tradicionalno razmahali za vreme utakmice tako da su više blejili po monitoru i tastaturi nego u ekran (jedino skidam kapu onom Šerloku).
Poštovanje je obostrano :mrgreen:
 
Igrali EL,velike i značajne pobede ostvarivali pa mi ni na kraj pameti nije bilo da odmah posle utakmice trčim na forum da komentarišem utakmicu !

Kaze to posto se neposredno posle prosle utakmice klasicno isprdeo, a sad ga nema. Da nisam prozvao, ne bi se javio verovatno sve do sledece pobede.

Vi morate da naucite pre svega da budete ljudi i u pobedi i u porazu, pa tek onda da budete postovani kao Panterodelije. Ali da, navijas malo za Zvezdu, pa za ILR, pa za FMP, smesi ti se brk na FMP2, i kako da budes dosledan u zivotu? Stanje duha, moralna prostitucija.
 
Kaze to posto se neposredno posle prosle utakmice klasicno isprdeo, a sad ga nema. Da nisam prozvao, ne bi se javio verovatno sve do sledece pobede.

Vi morate da naucite pre svega da budete ljudi i u pobedi i u porazu, pa tek onda da budete postovani kao Panterodelije. Ali da, navijas malo za Zvezdu, pa za ILR, pa za FMP, smesi ti se brk na FMP2, i kako da budes dosledan u zivotu? Stanje duha, moralna prostitucija.

Pa ko ce bolje da propoveda moral od vas. Pa vi ste dali pun smisao izreci "Ko o cemu, kur.va o postenju". Da li smo mi FMP 1, 2 ili 3, to je najmanji problem, ili da kazem nas problem. Ali vi ste nam dali pun legitimitet, jer ko god da vas je unakazio vi ste videli Zvezdu u vasim polupanim mozgovima. U stanju smo da kenj.amo po vama sa sve tri ili cetiri adrese na kojima se nalazimo. Ne biste vi tako mentalno oboleli da vas je neki mali limeni klub iz predgradja gazio, vi se prsli jer smo vas mi, Crvena Zvezda, gazili. Zato se i przite na ovakve pobede.

A da se vratimo onoj staroj dobroj izreci vaseg nekadasnjeg predsednika (onaj koji je prebio sudiju Jurasa onomad, nezadovoljan sudjenjem), kada je govorio o zvanicnoj fuziji sa Igokeom 2007. godine, evo ga njegov originalni citat: "Da naglasim, nas sada treba posmatrati kao jedan klub". Pa ko smo mi da se suprotstavimo nasoj sportskoj legendi kada sa pozicije predsednika kluba izjavi ovako nesto.

Ali ne ciganji, vi ste glupi, pa nije to isto, to je nesto drugo, ne znamo sta ali to nije ono sto mislite da jeste niti ono sto nas predsednik kaze da jeste.

Pa ljudi vi ste san svakog psihijatra.
 
Pusti ti slatkorecivost i pompeznost za medije, kada postoje cinjenice. A cinjenice su da Partizan i Igokea nikad nisu bili jedan klub, u bilo kom smislu i na bilo koji nacin, niti fuzionisani, vec su samo imali sporazum o saradnji. Isto tako je cinjenica i da ste vi na minimum 4 godine bili FMP. Ako niste i dalje nesto drugo. Jer vi imate "mts" u imenu ne kao dodatak, nego ste i registrovani tako.
 
Dokle će više da nas maltreriraju grobari da su oni kao najbolji u košarci oduvek smo bili bolji od njih u bivšoj ligi koja je bila najjača u evropi one velike države smo bili bolji i trofejniji svi igrači su hteli da dolaze u Zvezdu i Praja i KIća samo nisu mogli jer smo bili mnogo jaki i na njihovim pozicijama su igrale košarkaške veličine kod nas doduše Praja je ostvario želju i igrao kod nas na zalasku karijere ali Kića nije Zvedu su vodlil najveći intelektualci i dokazani ludi u svojim profesijama sa svojim biografijama Nebojša Popović,Bora Stanković,Radomir Šaper......pozivam i medije koji su dobrano na njihovoj strani i koji su prihvatili njihovu navodnu ugroženost i ulogu žrtve da ne nasedaju na njihove provokacije da su oni oduvek bili najbolji u košarci i da su sada navodno ugroženi i da nije prirodno stanje da Zvezda bude najbolja...prošlo je vreme strahovlade Duleta Vujoševića i ostalih srbomrzaca kada su bili po 10 godina uzastopno prvaci i kad su im sudije svirale sve to im je zaista ružna prošlost treba da se stide toga a ne da se ponose... vidimo sada udruženi trio sa performansima Ostoja limar ,debeli Italijan i Danilović koji je ogrezao u alkoholu i porocima i koga su nelegalno doveli da vodi savez da bi ga malo odvukli od kafane...naravno i tegeltija bukvalno svi mediji su na njihovoj strani
 
:klap:

132112-zvezda-orlean-071112-ras-foto-marko-metlas13.JPG


Ne daj se, opozicijo.
 
Ovo je zvaničnog tviter naloga KLS-a (kasnije uklonjen):

bfxZGX5.png


Čika Limar nakon saopštenja da prelazi (po starom dobrom glodarskom receptu u završnicama takmičenja) u cirkuzante,zaboravio da kaže Daniloviću da ga odjavi sa tviter naloga KLS-a !
Kakva sve g*vna hodaju zemljom Srbijom !

A evo i izvestaja sa druge utakmice, nije uklonjen:

Reci ti meni, jel' to zvanicni KLS nalog morao da se prilagodi objektivnom izvestavanju, ili ste ovu sliku vi malo na RSB-u fotosopirali i predstavili kao nesto sto je bilo, pa obrisano?
 
Ah, znaci sve je to nebitno. Dobro je, znaci neces se opet potresti oko propusta u organizaciji ako vidis one vase buzdovane koji su pusteni sa lanca na parket, sasvim slucajno. I pustiti vapaj, pa otkud to, zar je moguce, taj uzdah francuske sobarice. Ipak ste vi pravi sampioni, samo je steta sto istrazni organi ne rade svoj posao (ne samo ove sezone), da vidimo koliki ste zapravo sampinjoni. Jer na parketu vec vidimo svu tu silu koja razbija protivnike kao od sale.

Ali da, istrazni organi... :mrgreen:

vucic2.jpg


Aj', dosta vam je bilo na ovoj temi. Dodjite nam opet, nadam se da ce biti neta sutra uvece i u Zelezniku. Stvarno ti provajderi nisu normalni sta rade, a placas im...
 
Ah, znaci sve je to nebitno. Dobro je, znaci neces se opet potresti oko propusta u organizaciji ako vidis one vase buzdovane koji su pusteni sa lanca na parket, sasvim slucajno. I pustiti vapaj, pa otkud to, zar je moguce, taj uzdah francuske sobarice. Ipak ste vi pravi sampioni, samo je steta sto istrazni organi ne rade svoj posao (ne samo ove sezone), da vidimo koliki ste zapravo sampinjoni. Jer na parketu vec vidimo svu tu silu koja razbija protivnike kao od sale.

Ali da, istrazni organi... :mrgreen:

Aj', dosta vam je bilo na ovoj temi. Dodjite nam opet, nadam se da ce biti neta sutra uvece i u Zelezniku. Stvarno ti provajderi nisu normalni sta rade, a placas im...

Izvini zbog neta sto nismo brzinski reagovali dok si se ti sunjao sve vreme ovde i pravio zasede. Neki od nas imaju realan zivot, devojke, porodice, posao, drugove, hobije, dakle onaj zivot van interneta, pa ne mozemo da pratimo tvoje virtuelne navijacke aktivnosti. Uvek sam rekao, od svih navijackih frakcija, "grobari tastatura" su najekstremniji.

Izdominirao si ponovo svojom gluposcu, ali to je vec ovde normalno. Od polupanih mozgova sa psihijatrije samo tako nesto moze i da se ocekuje. Zato te ljudi i puste ovde da se olaksas i izlupas, jasno nam je tvoje mentalno stanje. Dakle, sta god moze da ti olaksa tegobe, ja podrzavam.
 
Ah, znaci sve je to nebitno. Dobro je, znaci neces se opet potresti oko propusta u organizaciji ako vidis one vase buzdovane koji su pusteni sa lanca na parket, sasvim slucajno. I pustiti vapaj, pa otkud to, zar je moguce, taj uzdah francuske sobarice. Ipak ste vi pravi sampioni, samo je steta sto istrazni organi ne rade svoj posao (ne samo ove sezone), da vidimo koliki ste zapravo sampinjoni. Jer na parketu vec vidimo svu tu silu koja razbija protivnike kao od sale.

Ako je u tvom , jadnom i nesrećnom životu, najbitnija stvar ova beznačajna kokošija liga onda si ti baš budaletina. No, to smo odavno znali. Nastavi ovde da vrebaš a ja odo na jedno jezerce ...
 
A evo i izvestaja sa druge utakmice, nije uklonjen:

Reci ti meni, jel' to zvanicni KLS nalog morao da se prilagodi objektivnom izvestavanju, ili ste ovu sliku vi malo na RSB-u fotosopirali i predstavili kao nesto sto je bilo, pa obrisano?
Tebi izgleda ova vrućina pravi silne mentalne probleme.
Gde ti vidiš sličnost između onog prvog i ovog koji si postavio?
 
:roll: Panterko, ti si bar kreativan u nalazenju slicnosti izmedju FMP-a i Zvezde, i slicno, a ovde ne moras cak ni mastu upotrebljavati.

Nego, jel' utvrdjeno na kraju ko su momci iz prvih redova, ponovo se pojavljuju u "kriznim" momentima? Pitam cisto jer je bilo ovde jako zabrinutih za te stvari, pa da cujem dokle se stiglo sa time. Ipak ne prilici jednom takvom klubu da na utakmice dovodi i daje VIP mesta nekakvim siledzijama. To mi tako ne ide uz jedan takav evroligaski klub, transparentnog Cokija, i slicno.
 
:roll: Panterko, ti si bar kreativan u nalazenju slicnosti izmedju FMP-a i Zvezde, i slicno, a ovde ne moras cak ni mastu upotrebljavati.

Nego, jel' utvrdjeno na kraju ko su momci iz prvih redova, ponovo se pojavljuju u "kriznim" momentima? Pitam cisto jer je bilo ovde jako zabrinutih za te stvari, pa da cujem dokle se stiglo sa time. Ipak ne prilici jednom takvom klubu da na utakmice dovodi i daje VIP mesta nekakvim siledzijama. To mi tako ne ide uz jedan takav evroligaski klub, transparentnog Cokija, i slicno.
64300372_10156870027098725_8633844014056996864_n.jpg
 
To Zvezdo ljubavi moja najveća....još jedna titula u nizu i druga zvezdica na grbu idemo do 10 titula uzastopno...mogu samo da kažem da su sudije svirale katastrofalno i celo vreme navlačile za grobare ali ne vredii im ništa naša ljubav je nepobediva...
p.s. Narocito mi je drago sto su verovatno bili koraci, posle ovakve pljacke tokom cele utakmice, pored Safeta na koga su se lozili
Ovo im je za Drobnjaka iz auta i prebijanje i gepekovanje sudija mafijo karma je *****
 
Nisu bili verovatno koraci, ne dozvoli da te prevare na tu glodarsku propagandu. To tvrde oni koji pricaju da je Zvezda zapravo FMP a mi svi znamo da to nije istina. Ne daj se prevariti, Krcunijo, jer niko nema Zvezdo to sto imas ti. :mrgreen:
 

Back
Top