KK Crvena Zvezda

Bili su koraci, vidi se iz aviona, tri i po koraka... Aj grese sudije desava se... Ko je branio klupi partizana da insistira kod sudija da pregledaju snimak makar ih na silu dovukli do stola i kazu pogledaj snimak nemoj sutra da se vadis na slucajnu gresku!!! Imali bi vremena da to isprave na licu mjesta...


Klupa partizana je morala kod sudija i delegata odmah ukazati na gresku...
Dakle ko im je kriv...


Necu da kazem da je namerno priznat kos iz koraka, jer svako pogresi. Tu su kamere delegatski sto... Odes tamo i insistiras na nepravilno postignutom poenu...
Svugde u svetu to ima, greska se odmah ispravlja. Sada je kasno za kmecanje.

Koraci jesu ko kuca, ali niko nam nije kriv vec nasa klupa koja nije rwagovala...
Gol iz auta kos iz koraka.
 
Evo dosao net u Zeleznik sto bi nas drugar Kiper rekao da se oglasimo povodom nove titule. Mom klubu cestitam jubilarnu 20. titulu, da bude samo jedna u dugom nizu novih uspeha.

Poslednji kos smo dali iz greske u koracima, odnosno trokorakom Berona. Voleo bih da nije tako, jer i da smo izgubili sinocni mec ponovo mislim da bismo dobili majstoricu. Ovako ce komsiluk dodatno da cupa kosu, baca kletve i fatve i da proklinje svoju sudbinu.

Mislim, nije da cu sada nesto plakati jer nakon svega sto se desavalo u 13 godina njihove dominacije (izmedju ostalog Drobnjakova trojka iz auta) i to u vreme dok je domaca liga vodila ka EL, zaista nemam nesto sazaljenja. Karma je kucka i ponovo radi to je sve sto imam da kazem, ali mi je zao sto se nad nasim uspehom baca senka.

Sama serija je bila prilicno dobra jer svaka utakmica je zavrsavana na jednu loptu. Nama svaka cast jer smo psihicki bili dovoljno snazni da opravdamo ulogu favorita. Moze se cestitati i njima. Za razliku od navijaca koji su odlepili sa mozgom, dobar deo njihovih igraca u celoj seriji je bio prilicno sportski nastrojen. Na parketu borba, posle toga sportski do kraja. Zelim im da jos dugo godina budu drugi.

Od stranaca koje bih voleo da zadrzimo to su definitivno Beron, Perperoglu, Odzo i Kej/SI Rivers. Ovaj poslednji mislim da moze bolje od onoga sto je prikazao kod nas, ali nije imao priliku da od pocetka sezone prodje sve ovo sa ekipom. Nadam se da ce se naci mesto i za Covica juniora. Decko ima skromne mogucnosti ali ima i mu.da kada je trebalo da se i sutne i asistira i sve.

Uglavnom, ciganji, srecna nam nova titula i nastavak dominacije. Zasluzeno imajuci u vidu kako smo igrali citave sezone. Cestitke i Tomicu i ja sam sumnjao u njega, ali drzao je pod kontrolom ove najvaznije meceve, delovao je hladnokrvan i tako se ponasala i ekipa.

Sporcki pozdrav do sledece sezone.

PS/nakon Beronovog kosa ja nisam ni sekunde tripovao da su koraci vec sam na usporenom snimku gledao sat, mislio sam da slucajno nije isteklo vreme. Tek kada su komentatori pomenuli korake tada sam video. Izveo ih je nekako neprimetno, ili su ne znam ni sam, da u tih kljucnih nekoliko sekundi posle kosa niko nista nije ni registrovao.
 
Hvala Bogu da se i ova beznačajna i kokošrska liga okončala. Za nas je potpuno nebitna a za manijake preko puta pitanje života ili smrti.
Jel se Novica još busa po prsima a dzgoljava Vanjica klima glavom?
Što se nas tiče, očajna i bezidejna igra, mada potpuno razumem igrače koje je jako teško motivisati da igraju protiv nekakvih Tamiša, Pazara i napaljenih psihopata. Beron je produžio ugovor, Regland nas je napustio, Tomić je da se zadrže brat Stratos i Lazić, oko Riversa razmišlja(ja bih i njega zadržao), Fajea takođe. Treba nam petica(Kuzmić), krila(Simonović i Dangubić) i plej(Marković). Ako je to moguće... Ostaju sigurno Davidovac, Simanić, Ristić, Odzo, Dobrić. Vraća se i Nikola Jovanović iz Italije a bolji je sigurno od Ristića. Videćemo.
 
Nije te sramota da tako nesto napises. Ne cudi, radovali ste se golu iz auta.


Kazes 13 god dominacije partizana? Pa sta ? Podseticu te da je u tom periodu partizan dva put igrao fajnal for eurolige, poslednji put 2010 u poslednjoj sekundi mu je ispalo finale jer je olimpijakos u kojem je tad igrao teodosic izborio produzetak!!!

Vi u euroligi necete biti nikada ni blizu! Sluzite za tamburanje i kos razliku...
Partizan je u tim godinama imao beselog bogdano ica velickovica mekejleba lovrenja i mnoge jos dok ste vi imali debile...
Fajnal forove nije dobio namestanjem bagro lazljiva!!!
Nabrojacu ti petorku DANILOVIC PASPALJ DJORDJEVIC DIVAC REBRACA ,PRVACI SVETA!!! RAZBILI I DRIM TIM...

danas danilovic pred saveza a sale vodi a tim sa uspjehom... Zasto ? Pa jer nema kod od vas!!!
Ko ? Nebojsa ilic jel de? On saletu paspalju i danilovicu moze samo vodu da nosi...

E toliko o proslosti kosarke i o vama u proslosti!!!!


Danas partizan ima MNOGO LOSIJU EKIPU I ZATO GUBI.... DA ZVEZDU VODI TRINKIJERI RAZBIO BI PARTIZAN SA MINIMUM 20 RAZLIKE SVAKI PUT...


vas vode vasi debili a i sutra cete imati debile jer kad vam odu stranci ko vam ostaje dq jednog dana bude trener? Covic i debil lazic koji bi nogu nekom na kvarno polomio samo da pobjedi...pa oni ne mogu u reprezentaciju ni dq budu ekonomi!!!

Dakle, zvanicno saopstenje KLS je HRESKA SUDIJE KOJA JE DIREKTNO UTICALA NA KONACNI ISHOD !!! Kazna sudiji tri utakmice....


SMESNO!!!


ZEMLJO SRBIJO!!!!
 
Danas partizan ima MNOGO LOSIJU EKIPU I ZATO GUBI.... DA ZVEZDU VODI TRINKIJERI RAZBIO BI PARTIZAN SA MINIMUM 20 RAZLIKE SVAKI PUT...

Pa nema potrebe da se svaki put razbija protivnik sa 20+. Dobili ste po njušci , kada je bilo najpotrebnije , u polufinalu Aba lige. Imali smo 40+ na 5 minuta pre kraja ali je tada Tomić povukao ručnu , na Čovićev mig. Ipak, nije Tomić onaj vaš pshopata koji je danas otišao u Kluž. Mada, je trebalo tada gurati do 50+ ...
 
Još kad bi ovi koji komentarišu znali pravila košarkaške igre, gde bi nam bio kraj.
Ali eto, kao što je keramičar šef BIA, kao što diplome dobijaju s net-a, tako ovde košarku komentarišu oni koji ne znaju da sudija NE SME da gleda snimak da bi utvrdio da li su koracxi ili nisu, već sme da gleda smao da vidi da li je isteklo vreme.
Pre nekoliko meseci Realu Barselona ote Kup Kralja,na drastičnu sudijsku grešku.
I u toj Španiji gde godinama ginulo zbog separatizma, gde Katalonija malo malo pa hoće da se otcepi, niko ne podiže te sudijske greške na nivo zavere,a ovde to rade.
I to zarad čega?
Zarad titule koja ne donosi ništa nikome.
Koraci su bili,Skonokini je udaren na kraju finala 2002. faul u napadu zbog kojeg su hteli da napuste finale1995. Litvanci nije bio,Drobnjak je dao koš iz auta........Pa šta?Sudijske greške,kakvih ima u svakom sportu.
 
Bitno da ti znas.


Eno odluke kls....

Eno se citav svjet smeje beronu koji ragbijem doneo titulu
Bitno je da ti NE ZNAŠ ni da brojiš, a kamoli o pravilima košarkaške igre.
Košarkaški savez NE MOŽE da poništi utakmicu zbog toga što sudija nešto nije svirao.
Da su to uradili ne samo da bi im se smejao ceo svet,nego bi bili kažnjeni i od FIBA.
Ali tebi to objašnjavati i nema nikakvog smisla,jer kao što je već utvrdjeno, sem što ne znaš da brojiš ne znaš ni košarkaška pravila.
 
Mislim da je odnos medija prema našem košarkaškom klubu blago je reći katastrofalan...zaista ne mogu da verujem da je tako nešto moguće....pravi se huškačka i negativna kampanja prema našem predsedniku i klubu...non-stop se oglašavaju neki kvazi stručnjaci kako je tobože glavni problem naše košarke gospodin Čović i da je u zavadi sa svima a on je u stvari samo u zavadi sa ostrašćenim grobarima koji umesto da gledaju u svoje dvorište i analiziraju svoje propuste bave se stalno zvezdom i rade negativnu kampanju protiv nas po principu hiljadu puta ponovljena laž postaje istina...mogu da zamislim kako će reagovati tegeltija u svojoj večerašnjoj emisiji govoreći o zvezdi,čoviću,fmp-u o svetskoj nepravdi prema glodarima i pitaj boga o čemu još a najmanje će govoriti o partizanu kao što nije ni govorio o njemu i kad je osvajao 13 titula za redom sa bože sačuvaj kakvim sudijskim krađama i gepekovanjima sudija i pritiscima....kompleksi su čudo ali molim tegija i ostale grobarske novinare da ne govore više istu priču o zvezdi,fmp-u,čoviću,uppr-u i ko zna čemu još jer je to već viđeno toliko puta već su postali providni sa tim huškanjem..uvek ista priča od njih....zašto ne pričaju da je jušerašnje suđenje bilo katastrofalno na štetu zvezde koliko samo faula nepostojećih su nam svirali a nisu svirali za nas šta je radio novica i ostali ništa im nisu svirali...da je partizan povedio to bi bila najveća krađa...moramo da radimo na tome da budemo prisutniji u medijima jer ovo sada je jako loše...definitvno preovlađuju grobari što se tiče košarke....koja bruka da niko iz saveza nije došao danlović verovatno bio u kafani mrtav pijan a o ostalima da ne govorim...sigurno su sa vujoševićem gledali utakmicu pa su završili svi zajedno na infuziji....
 
Nije te sramota da tako nesto napises. Ne cudi, radovali ste se golu iz auta.


Kazes 13 god dominacije partizana? Pa sta ? Podseticu te da je u tom periodu partizan dva put igrao fajnal for eurolige, poslednji put 2010 u poslednjoj sekundi mu je ispalo finale jer je olimpijakos u kojem je tad igrao teodosic izborio produzetak!!!

Vi u euroligi necete biti nikada ni blizu! Sluzite za tamburanje i kos razliku...
Partizan je u tim godinama imao beselog bogdano ica velickovica mekejleba lovrenja i mnoge jos dok ste vi imali debile...
Fajnal forove nije dobio namestanjem bagro lazljiva!!!
Nabrojacu ti petorku DANILOVIC PASPALJ DJORDJEVIC DIVAC REBRACA ,PRVACI SVETA!!! RAZBILI I DRIM TIM...

danas danilovic pred saveza a sale vodi a tim sa uspjehom... Zasto ? Pa jer nema kod od vas!!!
Ko ? Nebojsa ilic jel de? On saletu paspalju i danilovicu moze samo vodu da nosi...

E toliko o proslosti kosarke i o vama u proslosti!!!!


Danas partizan ima MNOGO LOSIJU EKIPU I ZATO GUBI.... DA ZVEZDU VODI TRINKIJERI RAZBIO BI PARTIZAN SA MINIMUM 20 RAZLIKE SVAKI PUT...


vas vode vasi debili a i sutra cete imati debile jer kad vam odu stranci ko vam ostaje dq jednog dana bude trener? Covic i debil lazic koji bi nogu nekom na kvarno polomio samo da pobjedi...pa oni ne mogu u reprezentaciju ni dq budu ekonomi!!!

Dakle, zvanicno saopstenje KLS je HRESKA SUDIJE KOJA JE DIREKTNO UTICALA NA KONACNI ISHOD !!! Kazna sudiji tri utakmice....


SMESNO!!!


ZEMLJO SRBIJO!!!!

Smiri se, popi celu terapiju pa se oglasi. Znam da nije lak period za vas, eto gledate ciganje kako ponovo se.ru po vama sa svih adresa sa kojih su prijavljeni. Ponovo idete u pacovske rupe, bacate kletve, fatve, spremate se za internet dzihad. Ali to ne znaci da morate da gubite glavu u svakoj objavi.

U periodu od 13 godina dominacije Partizan je jednom igrao F4 ne 2 puta. Pre toga je bilo 1998. godine, kada smo mi igrali finale Kupa Koraca koje je bilon internacionalno takmicenje. Te iste godine mi smo postali sampioni, poslednji put pre onog mracnog perioda. Ali vi niste odmah preuzeli dominaciju. Buducnost je imala tada ako se ne varam 3 vezane titule, pa tek onda vi uzimate dominaciju.

O tome ko je kanta za punjenje, pa prvih vasih 6-7 godina u Evroligi vi ste bili protivnik kojeg je svako sanjao. Izivljavali su se na vama svi, nije vas je.bao samo ko nije hteo. Imali ste briljantne ucinke od 2/14 u pobedama i slicne bravure. Pa da li se secas nesrecnice da su tih godina sa vasih tribina isli povici "Dule odlazi". Ali tesili ste se jer ste u domacem prvenstvu "dominirali". Trojke iz auta, prebijanje sudija, davanje telefona sudija navijacima da im prete, uletanje u svlacionice da se sudijama preti, ako na terenu ne ide dobro zapocne se tuca. Makijavelijanske metode da se na taj nacin preboli silovanje koje ste prezivljavali u EL. dakle imali ste 13 vezanih godina u EL, gde ste u poslednjih 5 bili nesto sto lici na ekipu.

I vi nama pricate o tome da smo mi neka kanta za nabijanje. Naravno vi biste do voleli. U danasnjem formatu ne moze da ti dodje neka indijanska ekipa, sa kakvima ste vi nekada bili u grupi, nema zalutalih u EL. U dva ucesca ovog novog formata nadali ste se da cemo biti ponizeni, pa su vam mozgovi dodatno izgoreli kada vidite da i nismo tako losi.

Dakle spremajte bajalice i kleteve jer to je jedino sto vam je ostalo da prebolite i ovo dugo toplo leto. Sporcki pozdrav psihijatriji u komsiluku.
 
Могао би клуб да се огласи и мало стане у заштиту свог грба и ових момака који су најбољи у региону и Србији.
Зашто се сада провлаче приче да ништа није у реду у кошарци у Србији? Сада ништа не ваља а до пре 5 година је све било како треба? Не сме да се ћути, поготову на разноразне текстове где се ниподаштава титула Звезди јер ето "КЛС је готова, коначно, срамно и катастрофално финале" бла бла.
То није први пут да се ствара таква атмосфера.
 
Mora Vesna da ispece vise bureka i to je to. Nisu dosta selektivni cutolozi, kvazi-opozicionari i Zurnal koji velicaju "vrcavost" u sibicarenju Berona, mora se ucutkati sve to.

A tek sta pisu po stranim medijima, strasno... Slovenci, ti becki konjusari, koriste izraze poput "namerna kradja".
 
Ma nema potrebe bilo ko da ih stiti. Zvezda ima milione navijaca koji se raduju tituli i ne treba da se bilo ko osvrce sta pojedinci pisu ili govore. Pas laje vetar nosi, pamti se da smo sampioni i da smo se jos jednom ispi.sali po faci hrvatskoj anomaliji sa sedistem u Beogradu. Sto bi se reklo hvala i dovidjenja.
 
Vi dokazano ne pamtite nista, al' tu sam ja da vas podsetim ko ste i sta ste, i na koji nacin osvajate i pravite cuda, pa vi stancujte sa tom armijom botova. :mrgreen:

Druga zvezdica, a? sa koliko titula pripisanim od izvornog FMP-a za koji ste navijali donedavno (ili jos uvek navijate) ? Sram vas bilo.
 
Mora Vesna da ispece vise bureka i to je to. Nisu dosta selektivni cutolozi, kvazi-opozicionari i Zurnal koji velicaju "vrcavost" u sibicarenju Berona, mora se ucutkati sve to.

A tek sta pisu po stranim medijima, strasno... Slovenci, ti becki konjusari, koriste izraze poput "namerna kradja".

Mama Vesna pozdravlja psihijatriju

569593
 

Prilozi

  • covicvesna.jpg
    covicvesna.jpg
    115,5 KB · Pregleda: 3
Vi dokazano ne pamtite nista, al' tu sam ja da vas podsetim ko ste i sta ste, i na koji nacin osvajate i pravite cuda, pa vi stancujte sa tom armijom botova. :mrgreen:

Druga zvezdica, a? sa koliko titula pripisanim od izvornog FMP-a za koji ste navijali donedavno (ili jos uvek navijate) ? Sram vas bilo.

Hvala sto si u svom mizernom postojanju nasao vremena da budes i hronicar Zvezdinih uspeha. Uspeo si u zivotu. Molim te svakog dana da nas podsecas mi u tome uzivamo, a tebi i ono malo mozga truli i propada.

Argentinci su te 1986 protiv ogavnih engleza imali Maradonu i Bozju ruku. Mi smo 2019. godine protiv beogradskih hrvata imali Bozju nogu. Bez milosti prema bolesti.

569597
 
:mrgreen: Ojoj. Podseti me na ono laprdanje od Cokija sinoc, kako je grom u krov Pionira bio bozji znak koji je na strani pravednika. :hahaha:

Bile su po mrezama one stranice poput GTR, Krcunije i slicno, gde su vas parodirali, i koje jako mrzite jer su daleko inteligentniji i smisleniji od ovih vasih fora sa malih odmora u skoli (slika gore). Mogu reci da vas sve manje i manje parodiraju, vi ste prosto takvi. Nakaradni razrogaceni frankestajni, njuske i djuke bizoni, covici i mali i matori, vuciceve bljutave usnetine, sve nesto drecavo crveno i pink... a posvuda bez stida i blama, megalomani koji misle da su veliki klub a zapravo odavno nisu nesto bitni (Zvezda), a sada je to jos manje bitan klub (FMP) koji pokusava biti veliki.

A zapravo je poput Vesne na onim slikama, lose odevena matorka sa dotrajalom frizurom u suknjici koja se nesto guzi i misli da je riba, dok je jedini u nju za celi zivot nesto stavio isti takav omaleni coronja pun kompleksa, koji se obogatio kriminalom i prevarom, i koji prolazi jer je bio dovoljno ljigav i beskrupulozan jer se odavno povezao sa najuzasnijim strukturama koje decenijama pustose ovu zemlju. Jbg.
 
:mrgreen: Ojoj. Podseti me na ono laprdanje od Cokija sinoc, kako je grom u krov Pionira bio bozji znak koji je na strani pravednika. :hahaha:

Bile su po mrezama one stranice poput GTR, Krcunije i slicno, gde su vas parodirali, i koje jako mrzite jer su daleko inteligentniji i smisleniji od ovih vasih fora sa malih odmora u skoli (slika gore). Mogu reci da vas sve manje i manje parodiraju, vi ste prosto takvi. Nakaradni razrogaceni frankestajni, njuske i djuke bizoni, covici i mali i matori, vuciceve bljutave usnetine, sve nesto drecavo crveno i pink... a posvuda bez stida i blama, megalomani koji misle da su veliki klub a zapravo odavno nisu nesto bitni (Zvezda), a sada je to jos manje bitan klub (FMP) koji pokusava biti veliki.

A zapravo je poput Vesne na onim slikama, lose odevena matorka sa dotrajalom frizurom u suknjici koja se nesto guzi i misli da je riba, dok je jedini u nju za celi zivot nesto stavio isti takav omaleni coronja pun kompleksa, koji se obogatio kriminalom i prevarom, i koji prolazi jer je bio dovoljno ljigav i beskrupulozan jer se odavno povezao sa najuzasnijim strukturama koje decenijama pustose ovu zemlju. Jbg.

Zbog ovog coveka psihijatri imaju pune ruke posla da zbrinu sve nezne poremecene grobarske dusice

569606
 

Back
Top