KK Crvena Zvezda

E kad vidim grobaru na avataru ovu sliku,dodje mi da se us....!

Pa vi tek dole na Kosaovu ne smete bre da zinete.Odmah dobijete po njušci.Pa si zato sad došao ovde na temi da lečiš svoj kompleks.

Па ус...ри се ко ти брани !
Не знам где ти је и шта ти је то Косаово,али ја волим сваки део моје земље,после завичаја - највише волим Косово и Метохију...
Никакве везе то нема са спортомz:)
И какви комплекси,шалим се мало што се цимаш ?
ајд z:poz:
 
А колико звездаши воле Косово и Метохију ево прочитајте :
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cigani napali maloletnike sa Kosovа

Posle utakmice finala kupa u Nišu gde je Partizan pobedio mutanta iz Železnika, grupa navijača Partizana sa Kosova se uputila kući u kombiju. Većina njih nije imala ni 18 godina. Na putu su napadnuti od veće grupe pristalica Crvene zvezde, koji su na kraju uspeli čak i da zapale kombi. Bilo je i povređenih, a policija traga za napadačima....
 
А колико звездаши воле Косово и Метохију ево прочитајте :
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cigani napali maloletnike sa Kosovа

Posle utakmice finala kupa u Nišu gde je Partizan pobedio mutanta iz Železnika, grupa navijača Partizana sa Kosova se uputila kući u kombiju. Većina njih nije imala ni 18 godina. Na putu su napadnuti od veće grupe pristalica Crvene zvezde, koji su na kraju uspeli čak i da zapale kombi. Bilo je i povređenih, a policija traga za napadačima....

Originalno,zar ne :ok:
"Cigani" u naslovu...to mora da je iz nekih vaših toalet-papir novina.
Koliko sam saznao,napad je bio usmeren na vaše vođe sa Kosova koji su bili u tom kombiju sa kojima su imali neke neraščišćene račune od ranije !
Nije rešenje ovo sa paljenjem kombija ali to oni tamo najbolje znaju.
 
Па ус...ри се ко ти брани !
Не знам где ти је и шта ти је то Косаово,али ја волим сваки део моје земље,после завичаја - највише волим Косово и Метохију...
Никакве везе то нема са спортомz:)
И какви комплекси,шалим се мало што се цимаш ?
ајд z:poz:

Pa ima.Grobar na Kosovu ne sme da zine i da kaže da navija za Partizan.Odmah mu bude razbijena pichka.
Vi ste bre niko i ništa u ovom narodu.
Čak ste i u Beogradu velika manjina,da ne pričamo za celu Srbiju.
I bolje ti je da ćutiš.
 
А колико звездаши воле Косово и Метохију ево прочитајте :
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cigani napali maloletnike sa Kosovа

Posle utakmice finala kupa u Nišu gde je Partizan pobedio mutanta iz Železnika, grupa navijača Partizana sa Kosova se uputila kući u kombiju. Većina njih nije imala ni 18 godina. Na putu su napadnuti od veće grupe pristalica Crvene zvezde, koji su na kraju uspeli čak i da zapale kombi. Bilo je i povređenih, a policija traga za napadačima....

Grobarčići kukaju kao ***** po tradiciji.
 
Pešić preuzeo kormilo Nemačke!


svetislav_pesic_1.jpg


Trener Crvene zvezde DIVA Svetislav Pešić u narednom periodu obavljaće i funkciju selektora reprezentacije Nemačke, soapšteno je na sajtu Crvene zvezde.

Posle neuspeha na Evropskom prvenstvu u Litvaniji, Nemci su silno želeli da na mesto selektora dovedu našeg trofejnog stručnjaka. Pešić je u konsultacijama sa rukovodstvom kluba dobio odobrenje da preuzme selektorsku funkciju pa će Nemce predvoditi u kvalifikacijama za naredni Evrobasket i to se neće odraziti na njegov angažman u Crvenoj zvezdi DIVA sa kojom ima višegodišnji ugovor:

Dugo sam razmišljao, pre svega zbog mojih obaveza u ovom započetom projektu sa Crvenom zvezdom, ali sam nakon razgovora sa rukovodstvom kluba odlučio da prihvatim poziv mojih prijatelja iz nemačkog saveza. Znači, godišnjeg odmora ni ove godine neće biti,

rekao je popularni Kari.

Prvi čovek crveno-belih Nebojša Čović izrazio je svoje zadovoljstvo činejnicom da će trener kluba kojim predsedava biti selektor tako ambiciozne reprezentacije kakva je Nemačka:

Dugo sam razmatrao opciju da našem treneru Pešiću damo saglasnost da preuzme selekciju Nemačke. U konsultacijama sa ljudima iz uprave kluba zajednički smo doneli pozitivnu odluku na to nas je navelo tri razloga. Prvi razlog je da je za Zvezdu čast da njen trener bude selektor reprezentacije Nemačke. Drugi je da je Pešić sam pristao da se odrekne godišnjeg odmora pa se njegov angažman u selekciji Nemačke neće odraziti na rad u Crvenoj zvezdi. Treći razlog je da smo na ovaj način pokušali da odobrovoljimo gospođu Merkel da Srbiji da zeleno svetlo za kandidaturu za ulazak u Evropsku uniju,

duhovito je zaključio Čović.
 
Današnja utakmica je pokazala da na kraju sezone mora da se menja 2/3 ekipe.

Jednostavno kad ti ne umeš da realizuješ kontre 3:1....tu nema šta da se priča...

Da ne ulazimo u neku dublju analizu...

Pitam se samo kako Pešić ima onolike živce...
 
Današnja utakmica je pokazala da na kraju sezone mora da se menja 2/3 ekipe.

Jednostavno kad ti ne umeš da realizuješ kontre 3:1....tu nema šta da se priča...

Da ne ulazimo u neku dublju analizu...

Pitam se samo kako Pešić ima onolike živce...
U ovoj sezoni je cilj opstanak,za kasnije cemo videti..Pesic ce dobiti kintu da dovede koga hoce na leto...
 
Današnja utakmica je pokazala da na kraju sezone mora da se menja 2/3 ekipe.

Jednostavno kad ti ne umeš da realizuješ kontre 3:1....tu nema šta da se priča...

Da ne ulazimo u neku dublju analizu...

Pitam se samo kako Pešić ima onolike živce...

Šta je uradio Nedović?:mrgreen:

Ps. Ortak mi reče da neko sa mojim nikom zove Tegeltiju i sprda se sa njim . Verovatno se lažno predstavlja, a možda mu je i to nadimak ko ce ga znati. Svejedno, ne mešajte me sa dotičnim.
 
I cilj je da pobedjujemo,naravno kao i u svakom sportu,ali prosto nemojte da poraze dozivljavate emotivno,jer mi ne idemo na titulu ili evropu...

Pa jel onda idemo svesno na poraze?

Niko ne očkuje da mi osvojimo sad ne znam ni ja šta u ovoj sezoni.Ali je nedopustivo da ekipa deluje tako nezainteresovano i indolentno.Pa u odbrani nisu odbrnili dva napada.Onakva prosečna ekipa Širokog se sprdala sa njima.Izvodili egzibicije.To je problem.

Mora onde mnogo da se menja.Možda ostanu 4-5 igrača iz ovog tima...plafon!
 
А колико звездаши воле Косово и Метохију ево прочитајте :
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cigani napali maloletnike sa Kosovа

Posle utakmice finala kupa u Nišu gde je Partizan pobedio mutanta iz Železnika, grupa navijača Partizana sa Kosova se uputila kući u kombiju. Većina njih nije imala ni 18 godina. Na putu su napadnuti od veće grupe pristalica Crvene zvezde, koji su na kraju uspeli čak i da zapale kombi. Bilo je i povređenih, a policija traga za napadačima....



DSC00237.jpg
 
...И тако сте наставили серију победа...Додуше није баш серија пораз-победа-пораз...али када то напишу новинари- тако је !
Иначе за ову слику горе...супер је ! Свашта си доказао...Вау !
Мислим глупо је о томе хвалити се ко је шта урадио или помогао нашим србима на Косову и Метохији...
А посебно не бих то делио навијачки...Ако смо срби помозимо како знамо и можемо...
Увек поздрав СВИМ србима који помогну тамо доле !
 
Poslednja izmena:
...И тако сте наставили серију победа...Додуше није баш серија пораз-победа-пораз...али када то напишу новинари- тако је !
Иначе за ову слику горе...супер је ! Свашта си доказао...Вау !
Мислим глупо је о томе хвалити се ко је шта урадио или помогао нашим србима на Косову и Метохији...
А посебно не бих то делио навијачки...Ако смо срби помозимо како знамо и можемо...
Увек поздрав СВИМ србима који помогну тамо доле !
Čovek je samo replicirao na komentar nekog vaše navijača zato što je napisano "A koliko zvezdaši vole Kosovo i Metohiju"
 
...И тако сте наставили серију победа...Додуше није баш серија пораз-победа-пораз...али када то напишу новинари- тако је !
Иначе за ову слику горе...супер је ! Свашта си доказао...Вау !
Мислим глупо је о томе хвалити се ко је шта урадио или помогао нашим србима на Косову и Метохији...
А посебно не бих то делио навијачки...Ако смо срби помозимо како знамо и можемо...
Увек поздрав СВИМ србима који помогну тамо доле !

Vaši ''gomnjari'' su jedne velike pichkice,bile i ostale!
 
Čovek je samo replicirao na komentar nekog vaše navijača zato što je napisano "A koliko zvezdaši vole Kosovo i Metohiju"

Па да види га како је само културан у тим својим репликама !
Ако не воли Србе на Косову и Метохији,мислим смета му ово "КОСОВО ЈЕ СРБИЈА" зашто се хвали
тим гестовима Делија (узгред Хвала Богу што има срба који хоће да помогну србима)...него није овде место за то...
Ја се ето помало шалим,пецкам са вама...Победите Макаби !
 

Back
Top