KK Crvena Zvezda

I nama takođe kada ali...
tenor.gif

Dobrog si lika odabrao da govori u tvoje ime.
 
Evo Teo demantovao da je pregovarao sa Zvezdom o dolasku kod nas i iz njegove izjave mogu samo da zakljucim da sramotno laze. A dokaz nam je komsijska psihijatrija koja nas je obavestila da je Coki ponudio Teu 1,2 miliona za godinu ugovora. Maltene smo imali dinamiku isplate, datum dolaska, trenutak promocije, sve dobismo provereno iz komsiluka. Dakle Teo, dzaba lazes, mi imamo stare lasice, ljude koje niko ne moze da zezne, koji se razumeju u bas sve sto Zvezda radi, ako oni kazu da smo ti nudili 1,2 miliona godisnje, ko smo mi da u to ne verujemo.

Izvori informacija, uvek pouzdani Tegi, Pantic, Grba, Vuleta i doktori iz dnevne smene u "Lazi Lazarevicu". Cao zdravo...
 
Jeste, sad ce on da isprica javno kako vas je ispalio. A svi su sisali vesla.

Uozbilji se malo.

Kao, nije uspelo pa niceg zapravo nije ni bilo, kako da ne.

Pa ja upravo tvrdim suprotno, umi se covece pa lepo procitaj. Nije morao meni Teo da kaze bilo sta, ja sam slusao vas, napacene narikace i gledao kako ste vec kosu cupali. Od vas smo dobijali informacije dokle se islo za transfer. Da nije bilo vas, ja bih mozda i poverovao u ovo sto Teo prica. Ali vi ste tu da brinete o nama i hvala vam na tome. Gde bi bio kraj KK Prostituciji da tako o sopstvenom klubu brinete.
 
Gledam tegi sinoć celu emisiju posvetio partizanovom koktelu i limarovom obraćanju...nešto vidim u zadnje vreme stalno limara citiraju mediji i daje intervjue te za kurir,te za novosti toliko o medijskoj dominaciji Zvezde i objektivnom novinarstvu tegeltije i njemu sličnih iskompleksiranih grobara....a da ne pričam za onu bruku i sramotu od predsednika saveza pijanice i propalice danilovića koji je svaki dan u medijima a nije se udostoji da se pojavi ni on niti jedan drugi predstavnik saveza na dodeli titule Zvezdi , a zato im nije smetalo da se čitava svita pojavila na dodeli kupa partizanu stvarno bre sramota grobari i vi pričate o nekoj objektivnosti ne mogu da zaboravim bahatost vujočevića koji je ostrašćen zbog podrške koje je imao i kod sudija i svin institucija rugao se Zvezdi i govorio kako će i Zvezda biti jednom prvak za jedno 20 godina kako vas bre nije sramota moraš naš zvezdaš Vlasta u sto godina da nam daje zasluženu titulu kad vaši grobari ne mogu da prelome u mozak da je Zvezda bolja od partizana

Култура и поштовање су нам дефицитарне 1/1
 
Ne znam dal' panteri veruju APR-u (u fudbalu im se nisu svideli kad su se APR brojke usprotivile Terzinom razumu), ali dug je 4,3 milke zakljucno s krajem prosle godine. ILR, za koji ste navijali prethodno, ugasen je sa 4 milke duga. Znaci, Covke magija kupuje i trosi milion preko izdasnih mogucnosti svake sezone.

Samo kupujte, pa dogodine jos jedan klub da aktivirate i nalepite mu petokraku. :whistling:

Појасни ово 'леба ти. Битно је.
 
Da li na ovoj temi moze da se prica o Zvezdi, igracima i svemu, ili mora konstantno ta prepirka sa klovnovima, ili u ovom slucaju jednim....

Sklapa se dobar tim, deluje da cemo se prosetati kroz srpsku i ABA ligu, to je prioritet, a sto se tice Evrolige, TOP 8 bi bio izuzetan rezultat, ali zasto ne sanjati F4... Najvaznije da se Gist i Braun pokazu kao pojacanja, plus Kuzmic i solidni Dzenkins, i par mladjih igraca poput Simanica i Davidovca, a kad bi nam Covke servirao jos neku poslasticu tipa Jovic, Miler ili Teoo.... Uhh.. Voda na usta krece istog momenta..

Јадранску уопште и не треба да играмо! :ok:
 
Ne vidim da vas iko sprecava da pricate o Zvezdi (mada tvrdite da vas istorija ne zanima), igracima ili bilo cemu, ali vi nikad niste ni bili poznati po tome.

Za najnoviju vasu iteraciju najskupljeg tima u Srbiji, F4 bi morao biti obaveza, koja se svakako ne govori javno (Evropi) iz ciste pristojnosti. Kod nas se islo na F4 sa visestruko jeftinijim timovima. Uz skupo placenog plejmejkera i jos jednog ili dva igraca, ekipa ce brojati mozda i celih 20, kao fudbalski tim. Sva pojacanja ce biti evroligaski igraci dovedeni iz bogatih timova, neki su vec i tu bili, lagano produzeni. Bila bi ogromna sramota da se ne prodje u TOP8...

То Батице! Не морамо вечно да будемо зонска лига фрајера.
 
Gist je kod nas igrao za 270,000 po sezoni, i to su bile vrhunske pare za ono sto smo inace davali za strance. Jedno je kada relativno nepoznat igrac dolazi iz Evrocelindz ekipe sto je Lokomotiva bila tada, a drugo je kad dolazi iskusan, dokazan i proveren EL igrac koji ima odredjeni nivo, i to jos iz vrhunski platezno sposobnih klubova. Mogu reci da je cena od pola milke po sezoni jos i dobra, nadam se da ni to nije fingirano pa da posle bude iznenadjenja kao sa Milkom Bjelicom, kada je izaslo na sunce da je igrao za skoro iste pare.

Човек је у паду форме и зенит каријере му је прошао. Његова играчка историја и клуб за који је наступао пре Пао-а је исто питање за дубоко размишљање.
 
Човек је у паду форме и зенит каријере му је прошао. Његова играчка историја и клуб за који је наступао пре Пао-а је исто питање за дубоко размишљање.
Prosao mu je vrhunac svakako, ali i dalje ima da igra bar 2,3god na EL nivou. I nema teskih povreda, da kucnem u drvo. To sto zalazi u godine bi mu svakako postepeno snizavalo prekomilionsku cenu, ali je covek ipak izabrao da dodje kod Vesne Covic da igra za malo para i njene vruce kiflice.
 
Ja sam čuo da Gist igra za 1,2 miliona jura a Brown za 950 K jura i da je budžet KK CZv nikad manji, 13,9 miliona jura.

Pa, kad uracunas oba istorodna kluba i celu tu infrastrukturu, i igrace koji ce tek doci, nije uopste daleko.

Svakako mnogo blize nego ono sto Nebojsa transparentno ("verujte mi na rec jer sam vam ionako prodao FMP kao Zvezdu") prdi kako ce morati sve plate svih da ugura nekako u tricave cetiri milkice.
 
Vidim jurimo nekog americkog pleja za pola milijarde dolara, cekamo i Stimca pa da okoncamo formiranje ekipe za narednu sezonu. Cini se da ce ove godine ABA liga biti paklena. Cedevita-Olimpija se pojacala prilicno dobro, Moranar takodje, Buducnost ce tek da se pojacava, cak i onaj sitorinjski hrvatski klub sa sedistem u Beogradu doveo je citav sleper stipendista da zaigrad kod njih ove sezone, plus najavljuju neku bombu na mestu centra ako se ne varam (naravno isto samo za kikiriki), pa ce biti zanimljivo kako ce liga izgledati naredne sezone.
 

Back
Top