KIS 2010 ili NOD32 ?

Neznam za vas ali ja (moje iskustvo) dajem prednost za KIS iz razloga kažem što sam ranije pre 5 godina koristio Nortona pa reinstalacija sistema pa onda NOD32(pišem o ranijim verzijama) pa opet reinstal sistema i tada KAV ja mislim da je bila verzija 5.00.Od tada nikad nisam više išo na reinstalaciju sistema pa onda kasnije KIS 8 a sada KIS2010 srpska verzija(beta)
Ja glasam za KIS 2010.
 
kaspersky-1.gif
 
Tako mi je rekao provajderov serviser koji mi je namestio kablovski modem. Da NOD32 potpuno blokira neke ulaze-izlaze nisam zapamtio stručnu terminologiju, i ne pušta nijedan virus preko kablovske konekcije. Takođe, u firmi gde sam radio čovek koji održava računarski sistem rekao mi je da je za kablovski internet najbolji NOD32. Tamo smo imali ADSL konekciju i NOD32, pa su kompjuteri bili prepuni virusa.

A ne znam o čemu to vi ostali, izbor antivirusa zavisi od vrste internet konekcije, ne postoji generalno najbolji antivirus.
 
Tako mi je rekao provajderov serviser koji mi je namestio kablovski modem. Da NOD32 potpuno blokira neke ulaze-izlaze nisam zapamtio stručnu terminologiju, i ne pušta nijedan virus preko kablovske konekcije. Takođe, u firmi gde sam radio čovek koji održava računarski sistem rekao mi je da je za kablovski internet najbolji NOD32. Tamo smo imali ADSL konekciju i NOD32, pa su kompjuteri bili prepuni virusa.

A ne znam o čemu to vi ostali, izbor antivirusa zavisi od vrste internet konekcije, ne postoji generalno najbolji antivirus.


a ja imam ADSL i skeniram ga online i nemam virusa,a koristim eset smart security 4,sta kazes na to?
 
Tako mi je rekao provajderov serviser koji mi je namestio kablovski modem. Da NOD32 potpuno blokira neke ulaze-izlaze nisam zapamtio stručnu terminologiju, i ne pušta nijedan virus preko kablovske konekcije. Takođe, u firmi gde sam radio čovek koji održava računarski sistem rekao mi je da je za kablovski internet najbolji NOD32. Tamo smo imali ADSL konekciju i NOD32, pa su kompjuteri bili prepuni virusa.

A ne znam o čemu to vi ostali, izbor antivirusa zavisi od vrste internet konekcije, ne postoji generalno najbolji antivirus.

Nesto si ti tu lose cuo..

izbor antivirusa zavisi od vrste internet konekcije
:hahaha:
 

Back
Top