KIS 2010 ili NOD32 ?

Mo meni KIS je bolji zbog vecih mogucnosti odbrane i raznih provjera aplikacija... S druge strane trazenje kljuceva me smorilo.. :) NOD-u sam stavio jednu licencu prije 3 mjeseca i jos radi... To je jedina prednost po mom misljenju...
 
Mo meni KIS je bolji zbog vecih mogucnosti odbrane i raznih provjera aplikacija... S druge strane trazenje kljuceva me smorilo.. :) NOD-u sam stavio jednu licencu prije 3 mjeseca i jos radi... To je jedina prednost po mom misljenju...

Kada se bira AV program na prvom mestu bi trebala da bude zastita a ne aspekt piraterije...

Na osnovu mog iskustva, Kaspersky je potpuniji, sveobuhvatniji i bolji AV program... Naravno, ima on i svoje mane... Nije za slabije racunare osim ako se ne promene odredjena podesavanja...

S druge strane, NOD jeste "losiji" od Kasperskog, ali nije los AV program... Ja ga trenutno koristim i zadovoljan sam njim...
 
Kada se bira AV program na prvom mestu bi trebala da bude zastita a ne aspekt piraterije...

Na osnovu mog iskustva, Kaspersky je potpuniji, sveobuhvatniji i bolji AV program... Naravno, ima on i svoje mane... Nije za slabije racunare osim ako se ne promene odredjena podesavanja...

S druge strane, NOD jeste "losiji" od Kasperskog, ali nije los AV program... Ja ga trenutno koristim i zadovoljan sam njim...

U pravu si, al` kod nas se AV bira na osnovu toga ima li piratska verzija ili lazna licenca...nije niko budala da placa :D

Mnogi ne znaju promjeniti ta podesavanja ili bilo kakva druga i zato misle da Kaspersky previse usporava sistem..

NOD je jednostavniji od Kasp., nema hiljadu provjera svega sto otvoris al` opet i on radi svoj posao..
 
Licno sam testirao sve moguce novije av sisteme i smart sec.Koristim esetav4 jer je jako lagan i veoba brz.Da li je on najbolji?Hm pa verovatno ne.Bitdefender je bolji ali uzasno spor.Viper je najbolji av\ss (po meni) al je skup.
 
Mislim da je Kaspersky IS sveobuhvatniji, mnogo bolje blokira banere itd. Trazenje kljuceva za njega je smor, tu je ESET dosta jednostavniji. Eset mi je manje jede resurse i trenuto ga koristim, ali ipak glas dajem Kasperu. Pa izasao je onaj neki najpriznatiji test prije par sedmica i na njemu 1. Norton, 2. Kasper i 3. ESET. Cak su to javili i na Esetovom sajtu sto znaci da oni priznaju taj rezultat. Mislim da to mozete pogledati na av-comparatives.
 

Back
Top