Kič u metalu i rocku

Za tebe su Manowar i kompanija umetnicka genijalnost? :mrgreen:

Manowar Manowar living on the road
When we're in town speakers explode
We don't attract wimps 'cause we're too loud
Just true metal people that's Manowar's crowd

:think:

If you're not into metal, you are not my friend ....

:per:

Nemojte me izvlaciti iz konteksta, nigde nisam rekao da volim Manowar, ali ovde se govori o velikim bendovima kao sto su Gn'R i Kiss, oni i te kako imaju svojih kvaliteta. Na kraju kad se saberu sva misljenja narodnjaci ispadose manji kic od svega... svasta. Naravno, ovde vecina ljudi nema pojma o muzici i komponovanju a prica gluposti..... Ja jako volim muziku i gledam na koji nacin je stvarana i ima li to nekog smisla, a poslednja stvar koju gledam je kako se neko oblaci ili ponasa, gunsi jesu ludaci, ali to nije razlog da se ne slusa njihova muzika, ima tu sto sta da se cuje....
 
Vidim ja da ovde ima mnogo onih koji ne razlikuju kic od umetnicke genijalnosti da tako kazem.... Gomila laika je ovde, vi gledate samo kako se ko oblaci ili ponasa na sceni, a muziki opus.... slabo... Jos recite za kleptona i\ili hendriksa du su kic pa da zavrsimo sa ovim....

jos jedan koji ne kapira.
niko ovde ne prica o kvalitetu muzike,ja recimo obozavam immortal ali su uzasno smesni kako izgledaju
 
Nemojte me izvlaciti iz konteksta, nigde nisam rekao da volim Manowar, ali ovde se govori o velikim bendovima kao sto su Gn'R i Kiss, oni i te kako imaju svojih kvaliteta. Na kraju kad se saberu sva misljenja narodnjaci ispadose manji kic od svega... svasta. Naravno, ovde vecina ljudi nema pojma o muzici i komponovanju a prica gluposti..... Ja jako volim muziku i gledam na koji nacin je stvarana i ima li to nekog smisla, a poslednja stvar koju gledam je kako se neko oblaci ili ponasa, gunsi jesu ludaci, ali to nije razlog da se ne slusa njihova muzika, ima tu sto sta da se cuje....

nisu gansi samo kic po oblacenju, nego i po muzici
 
po muzici se ne bih slozio,iako ih ne slusam imaju stvarno dobrih pesama.
ako cemo vec po tome da gledamo onda bacite pogleda na kojekakve black metal usisivace,koji se trude da izgledaju sto opasnije,a pritom da je muzika katastrofalna.i onda su mi jos smesniji fanovi koji se pale na takvu 'muziku'
 
109021_main.jpg
=D
 
jos jedan koji ne kapira.
niko ovde ne prica o kvalitetu muzike,ja recimo obozavam immortal ali su uzasno smesni kako izgledaju

Ma kapiram, to je opravdano, ali vidim da neki pljuju po bendovima zato sto se smesno oblace, to mi nije jasno, opet kazem da mi je muzika na prvom mestu.
nisu gansi samo kic po oblacenju, nego i po muzici

Neke stvari kao "November Rain" nemogu biti kic......
 

Back
Top