Keshom nedotrajan

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li je zenama tesko kad muz koji je nekad imao kesha, spadne na to da zivi od bedne plate?

Da li taj covek i dalje bude neko i nesto u zeninim ocima, ili se sve rusi, postane im odvratan takav covek, jedva ga trpe...?
 
Sinnke se "uozbiljio", pa je presao na ozbiljne, socijalne teme. Pretpostavljam da im je tesko i da vecina uglavnom pocne da trazi drugog sponzora, ali ako se drzimo onoga "i u dobru, i u zlu", onda se valjda i "krizni period" bez kesa, moze prebroditi.
Ako je zena bila mudra i gurala neke novce u slamaricu/tasnu od soma eura, nije bas sve izgubljeno.
 
Sinnke se "uozbiljio", pa je presao na ozbiljne, socijalne teme. Pretpostavljam da im je tesko i da vecina uglavnom pocne da trazi drugog sponzora, ali ako se drzimo onoga "i u dobru, i u zlu", onda se valjda i "krizni period" bez kesa, moze prebroditi.
Ako je zena bila mudra i gurala neke novce u slamaricu/tasnu od soma eura, nije bas sve izgubljeno.

Pa i ako je gurala, nece to sigurno muzu prijavit, nego ce sama trosit. Znas ono, muzu ce spremit virsle, a ona ce jesti sunku:lol:
 
Sta mislite da li je zenama tesko kad muz koji je nekad imao kesha, spadne na to da zivi od bedne plate?

Da li taj covek i dalje bude neko i nesto u zeninim ocima, ili se sve rusi, postane im odvratan takav covek, jedva ga trpe...?

Pa sad, ako je keš bio njegova dominantna vrlina, ona će sasvim prirodno da ga ostavi i krene u potragu za novim novčanikom!!!!!
 
Sta mislite da li je zenama tesko kad muz koji je nekad imao kesha, spadne na to da zivi od bedne plate?

Da li taj covek i dalje bude neko i nesto u zeninim ocima, ili se sve rusi, postane im odvratan takav covek, jedva ga trpe...?

Ako je zena lijena, ako nije navikla na rad, u njenim ocima muskarac nikada nece imati znacajnu ulogu, jer ona ne zna koliki je njegov trud, i nikada ga nece postovati!

Ako kraj sebe muskarac ima pravu zenu, nikakva prepreka za njih ne moze postojati!
 
Ako je zena lijena, ako nije navikla na rad, u njenim ocima muskarac nikada nece imati znacajnu ulogu, jer ona ne zna koliki je njegov trud, i nikada ga nece postovati!

Ako kraj sebe muskarac ima pravu zenu, nikakva prepreka za njih ne moze postojati!

A koja je to kod nas pa vredna?:roll: Doduse ima onih koje misle da to jesu, ali to je samo iluzija. Cim je nesto malo teze vrlo lako posustaju.
 
Jednog dana na velikoj farmi desilo se da je Konj upao u zivo blato i
nikako da se izvuce. Video je Koku i rekao joj da brzo zove farmera u
pomoc. Koka je otisla po farmera, ali posto ga nije nasla, uze Mercedes,
doveze ga do mocvare, zaveza konopac za branik, baci laso Konju i tako
ga spasi.
Nekoliko dana kasnije, Koka je upala u blato i nikako da se iscupa.
Kad ugleda Konja, rece mu: "Idi brzo po Mercedes, propadoh.
"Konj joj rece: "Nemamo vremena za to, nego cu ja da se propnem preko
bare, a ti se uhvati za moju kitu."
Koka to i uradi i bi spasena.

POUKA: Ako ti je kita k'o u konja, ne treba ti mercedes da pokupis koke!
 
Siromastvo na vrata, a ljubav kroz prozor. Stara istina.

Ma da, ali to je samo kod nas tako. Ko god je od nasih ozenio strankinju, osetio je totalnu ljubav i do kraja zivota su ostali zajedno. Stvarno ja nikad nisam cuo da se neko razveo od neke strankinje kad se ozenio. Mislim na zene sa zapada, ne na ruskinje, cehinje i ostala gamad koja bi tudji kesh preko ******.
 
Jednog dana na velikoj farmi desilo se da je Konj upao u zivo blato i
nikako da se izvuce. Video je Koku i rekao joj da brzo zove farmera u
pomoc. Koka je otisla po farmera, ali posto ga nije nasla, uze Mercedes,
doveze ga do mocvare, zaveza konopac za branik, baci laso Konju i tako
ga spasi.
Nekoliko dana kasnije, Koka je upala u blato i nikako da se iscupa.
Kad ugleda Konja, rece mu: "Idi brzo po Mercedes, propadoh.
"Konj joj rece: "Nemamo vremena za to, nego cu ja da se propnem preko
bare, a ti se uhvati za moju kitu."
Koka to i uradi i bi spasena.

POUKA: Ako ti je kita k'o u konja, ne treba ti mercedes da pokupis koke!

Ja sam govorio o muskarcima koji se muvaju sa zenama koje imaju pi,cu standardnih dimenzija. kobile me ne zanimaju na ovoj temi, bice posle reci o njima.:wink:
 
jeste i ja trazim sponzora ako si brate ruzna ima da platis da budem sa tobom ,ali ne u kiflicama!
ona (pametna i ruznjikava :) da malo :lol: a ja lep..gluuup,naivan,pored nje obrazovane postao bih i ja pametan ,mudar,..blja,blja..:lol: )
Ispada svaka devojka koja je reko bi stvarno da znam da me nece kompromitovati...ispada da samo one mogu visoke pozicije samo one mogu da idu za free mislim na ove koje su se snashle ,a mi smo jelte
sitna gamad. Ona goldie ne vredi ni za mali nokat ovoj samouki i nepopravljivoj atek dechici sa tinejdz..e tamo moze :lol:
 
A ti bi da mi se uvalis, pa sebe izbacujes iz price takvih zena.:lol::wink:

Povrsan si, jako si povrsan, ali rekoh ti to vec! Povrh toga si jako tezak, intrigiras, ali crpis energiju! Suvise generalizujes!

Odrasla sam u drugacijoj sredini od ove, mozda zbog toga imam i neke drugacije sisteme vrijednosti, a ovdje iznosim samo svoje misljenje, bez neke skrivene naamjere, kao sto je uvaljivanje tebi!
 

Back
Top