Kardiohirurzi KCS naplacivali redovan rad kao prekovremeni ?

Какве везе капитализам има са овим?

Ово ти је типичан социјализам. Дрпање буџетских (алајбегова слама) пара је типично за социјализам.
Srbi nisu sposobni ni zasta. Apsolutno neupotrebljiv narod. Ovom narodu moze da pomogne apsolutno ispiranje mozga( promena frekfencije na kojoj srbin deluje u apsolutu), tj pravljenje od zivotinje sa Balkana coveka( sto je Djindjic hteo da uradi) i totalitarni rezim( kao za vreme druga starog, ili za vreme Dusana Trboseka).
Ovo je socijalizam? Ti si decko degenerik.
Ovo je cist izvitopereni kapitalazam po modelu juznoamerickih drzava. Svih 500 hiljada pametnih i iole obrazovanih iz ove drzave pobegli 91e godine, ostao je samo sljam da se gusi u govnima. I boga mi dosta dugo se gusi.
Recite sta god hocete za ciganski srpski narod, ali stoka jednostavno odbija da umre, a pokusavali smo da se ubijemo i ratovima i hladnocom i gladju, ali na opstu nesrecu smo besmrtni.
Ovo jeste juznoamericki kapitalisticki model drzavnog sistema koji je ironije radi implementiran u sred Evrope. Nije zvaka za seljaka, bolje da das majmunu napunjenu pusku nego srbinu da das bilo kakav oblik demokratije i izbora.
 
Pobogu, pa "državni lekari" su ojadili državu tako što su aparate i inventar iz d.z. i sa klinika odvlačili u svoje privatne ordinacije.


Државни посао им служи за стаж и џепарац, ем што их никад нема.

Ко хоће да ради приватно, нека да отказ у државној служби, молим лепо.
 
ne
to nije kapitalizam
to je liberalizam po libertarijanskom nacinu razmisljanja

није шија него врат.
разлог што модерне земље имају социјално је то што су се грађани борили против капиталиста и што богате западне државебпљачкају сиромашне земље па имају вишак пара. Али од Регана и Тачер све социјалне инстутције су непријатељи државе, а мале државе као Србија, Хаити, Грчка ускоро неће ни имати пензије.
 
Sada sam pročitala objavu 3.000 + 176 takvih intervencija.

Ako je smatrao da to što ove doce rade nije regularno , imao je
mogućnost podneti anonimnu krivičnu prijavu, ni tada mu ne bi
falila dlaka s galve nije morao čekati da bude postavljen za
direktora KBC . Moram priznati da mi je to problematično , štetu
valja sprečiti , a ne kalkulisati .
Moze biti da ja grešim , ali zdrav razm mi kaze da je ova varijanta
korisnija. :)

У држави Србији, где у полицији, правосуђу....седе криминалци, не постоји анонимна пријава Лики. ;)
Па нико није баш толико наиван од нас.
Све се зна ко шта ради, мисли, прича...

- - - - - - - - - -

Dakle ovo je da ne poverujes. Defitintivno nekima treba jebati mater za sva vremena.A ja se raspisao braneci ih a ono stoka neopevana alava ,ne zaustavlja se i nikad im nije dosta. Mi u stvari gledamo reprizu

link http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/190418/Bajec-Uskoro-prijave-za-lazni-dopunski-rad-u-KCS

Да, да , Бајец и правда. :lol:
И сама се плашим да ће се опет извући уз мало медијске помпе. :(
 

Back
Top