Karavani - za i protiv

Vaše mišljenje o karavanima

  • Praktični, upotrebljivi

    glasova: 6 60,0%
  • Ne bih to nikad uzeo

    glasova: 4 40,0%

  • Ukupno glasova
    10
Dal si realan kako se to mota u jednosmernim ulicama centra bgd?!?? Kako se uparkirava? Recimo u resavskoj auto viri sa parkinga i tramvaj ne može da prođe gledao svojim očima. I šta se to vozi po centru grada tolikom karavančugom i parkira?!?? Totalni besmisao.

Primetio sam da balkanci totalno gube razum kada je u pitanju količina gvožđa.
Zamisli ne živimo svi u BG.
 
Od siromaha koji jedva skupe za jedan auto do bahatih koji imaju i karavan da se nađe eto. Ne idu te priče zajedno. Karavane preko voze samo majstori, taksisti, grobari i policija pa su posle pola miliona na otpisu i završavaju kod nas, bugara i afrikanaca.

Zato je poplava kod nas, ne možeš normalan auto da vidiš samo karavančuge.

Zašto se izvoze zato što to niko neće da kupi sa pola miliona km nego se izvozi, skida km, menjaju volani šiju sedišta i prodaju naivčinama.
 
Nije ni bitno sta neko od vas voli .. Bitno je ono sta kaze trziste ... Trziste kod mene kaze da je Audija A6 C7 karavana 5x vise nego limuzina .. 5x ih je vise sto znaci da neko uzvozi njih umesto limuzina a uvozi ih jer im je prodaja bolja.. Naravno da se to mora preliti na Srbiju jer je ponuda polovnih karavana daleko veca i mnogo im je lakše naci nesto u karavan verziji nego u limo ..
 
Poslednja izmena:
Jeste. U doba kada su temperature bile manje. A i more bliže. Volio bih da vidim neku facu da sad potegne iz Subotice do Grčke u malom autu bez klime. To jedno. Drugo osoba koja ima recimo dvoje ili troje male djece nužno mora da ima auto sa većim gepekom. Ja lično nisam neki ljubitelj karavana ali relno su praktični.

Ispade mi sad vozimo po armagedonu, viđao sam u Grčkoj i Punta sa BG tablicama, znači nije baš da ti za sve treba karavan. Siguran sam da nisu baš uživali u putu, ali hoću reći da nam je danas svega malo i nikad nije dosta. Ok, nisam zagovornik ni toga da mučiš sam sebe ako ne moraš, ali ovde čim se dobije prvo dete menja se auto jer mora porodični. Kakve su to gluposti?
 
Netačno ja sam sad skoro bez problema vozio u i20 tv 55" na zadnjem sedištu, uspravno.
E vidis ja sam Peugeot 308 karavan stavio TV od 65" a ti to mozes da sanjas.
Nikad nisi imao karavan ali znas da je tu pomereno teziste i da je to opasno za voznju? :hahaha:
Pola evrope vozi karavane a ti ovako odvaljujes.:hahaha:
Parking mesto je napravljeno za najveci auto i ako tu stane limuzina staje i karavan jer su danasnji karavani istih dimenzija kao i limuzine.
Jel to jos nisi skapirao ili zivis u 80-tima kad je karavan zaista i bio duzi?
 
Drugar je isto išao običnim puntom sa troja vrata žena dvoje dece grčka more. Pusti klimu i piči. Nije mi se nešto žalio a ima ga. Ovde je očigledno potreba za što većim automobilom razumem kada ljudi imaju dvoje troje dece ili su taksisti to je ok ali pominjati kofere i trimere kao glavni razlog je skroz bezveze.
 
E vidis ja sam Peugeot 308 karavan stavio TV od 65" a ti to mozes da sanjas.
Nikad nisi imao karavan ali znas da je tu pomereno teziste i da je to opasno za voznju? :hahaha:
Pola evrope vozi karavane a ti ovako odvaljujes.:hahaha:
Parking mesto je napravljeno za najveci auto i ako tu stane limuzina staje i karavan jer su danasnji karavani istih dimenzija kao i limuzine.
Jel to jos nisi skapirao ili zivis u 80-tima kad je karavan zaista i bio duzi?
To onda nisu pravi karavani nego produzeni hechovi.
 
Za jedno dete ne mora, a nisi ni video koliko ih je bilo u tom Puntu. Moj rođak je bio baš tim autom, on i devojka, sasvim lepo. Udobnije nego u mnogim Škodama. Još onaj Punto 3, ne Grande.

Ma, brate, Škoda je realno kanta, Octavia je ok osim udobnosti, stvarno ok auto i Superb je kompletno dobar auto, sve ostalo od Škode ne vidim što bi neko kupio, iako i sam vozim Škodu, ne mogu pričati da su najbolji samo zato. Ne mogu da budu premium brend još uvek i to je cela istina.

Hoću reći upravo to, može se i Puntom, koji nije ne znam koji gorostas, a eto i njih u Grčkoj, parkirani iza moje Škode, znači može se.

Nego mi je malo smešno to što stvarno čim počne da se priča o porodici kao veći auto, pa i sa dva deteta. Video tipa prodaje BMW 5 stari, kao zbog porodice, pa druže gde ćeš veće od toga?
 
Nametljivo je kada otvoriš sajt polovniautomobili i prvih 500 oglasa su samo karavani stari 10-20 godina sa 123 iljade km ispoliranih volana zakrpljenih sedišta sa tek urađenim velikim servisom.

Hajde što naš bedan narod nema leba da jede nego nas još nabeđuju kako je to odličan auto, vozila baka (majstor)
 
Ma, brate, Škoda je realno kanta, Octavia je ok osim udobnosti, stvarno ok auto i Superb je kompletno dobar auto, sve ostalo od Škode ne vidim što bi neko kupio, iako i sam vozim Škodu, ne mogu pričati da su najbolji samo zato. Ne mogu da budu premium brend još uvek i to je cela istina.

Hoću reći upravo to, može se i Puntom, koji nije ne znam koji gorostas, a eto i njih u Grčkoj, parkirani iza moje Škode, znači može se.

Nego mi je malo smešno to što stvarno čim počne da se priča o porodici kao veći auto, pa i sa dva deteta. Video tipa prodaje BMW 5 stari, kao zbog porodice, pa druže gde ćeš veće od toga?
Pa ovde kod mene se u grad ide autom 2 detera znaci par kolica ili bicikala ili neke druga pomagala.. probaj to da naturgas u limuzinu
 
Minivan je prava stvar, za ove bedake koji gledaju karavane. U karavan ništa ne možeš da staviš čak ni poveći televizor! Ali zato mini van rastura! I da putuješ i da nakrcaš i nešto da preteraš!

maxresdefault.jpg
 
Jos kad bi mario sveznalic znao sta je minivan bilo bi super.
Ovo je pik ap.
Minivan su modeli poput Zafire ,C-Max,Picasa,S-Max a pik ap su Kangoo,Berlingo,Doblo,Beeper,Qubo.
Za informaciju bas ovaj model kog je mario okacio ne da nema mesta nego je komedija i znam o cemu pisem jer sam ga imao. Gepek putnickog auta ima vecu povrsinu ali samo ga slusajte i gledajte kako pojma o kolima nema.
 
Jos kad bi mario sveznalic znao sta je minivan bilo bi super.
Ovo je pik ap.
Minivan su modeli poput Zafire ,C-Max,Picasa,S-Max a pik ap su Kangoo,Berlingo,Doblo,Beeper,Qubo.
Za informaciju bas ovaj model kog je mario okacio ne da nema mesta nego je komedija i znam o cemu pisem jer sam ga imao. Gepek putnickog auta ima vecu povrsinu ali samo ga slusajte i gledajte kako pojma o kolima nema.
U minivanu ne mogu da se obaraju sedista ?
 
Lupetara gluposti čuj pikap ne zna ni šta je to a ni čemu služi. Klasične švercerske šeme nije ovo nego ono, tamo je ali je vamo.

Taj kubo je fantazija em si visoko pozicioniran za vožnju, ima 5 sedišta a kada we zadnja obore postaje pravo furgonče! Da ne pominjem visinu kabine! Ovo sam gledao kao drugo vozilo u kući neki 1.3 mjt i da kažem dosta dobro izgledaju ima ih sa realnom kilometražom očuvani.
 

Back
Top