Кандидовање Шешеља

Гласање за Шешеља и радикале

  • Да

  • Не

  • Само за Шешеља


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
3.024
Да ли би гласали за Шешеља на наредним изборима, било да се кандидује за председника, или неку високу функцију у Србији, као и то да радикали опет уђу у скупштину?

Ја гласам ЗА! :)

Било би лепо да прокоментаришете разлог своје одлуке. :)
 
Poslednja izmena:
Да ли би гласали за Шешеља на наредним изборима, било да се кандидује за председника, или неку високу функцију у Србији, као и то да радикали опет уђу у скупштину?

Ја гласам ЗА! :)

Било би лепо да прокоментаришете разлог своје одлуке. :)
Гласао бих за СРС и Шешеља. Волео бих да Двери и СРС буду у Скупштини Србије.

- - - - - - - - - -

Ovaj je bar blagi,ko dijamantov kecap
"Знам да нијеси ни студен ни врућ. О да си студен или врућ! Но, како нијеси ни студен ни врућ, избљуваћу те.''
 
Па како сад, човек је одликован од стране СПЦ највишим, тј, најзначајним орденом који се тиче саме Нације... :)

SPC mi je jak faktor u pm, kao i sve "verske institucije" danas u svetu.
Na to se jos loze oni pustinjaci sto tresu glavom od pod 5x dnevno pa ne znaju ni gde su.
Nema mi nista smesnije od odlikovanja, bez obzira od koga je i za sta.
 
:eek:
ne mogu da verujem
Milsim..polako, daleko su izbori... ;)

Веруј, веруј, стварно, ово је анкета. :lol:

- - - - - - - - - -

SPC mi je jak faktor u pm, kao i sve "verske institucije" danas u svetu.
Na to se jos loze oni pustinjaci sto tresu glavom od pod 5x dnevno pa ne znaju ni gde su.
Nema mi nista smesnije od odlikovanja, bez obzira od koga je i za sta.

Па немој тако, знаш да су у Србији на свим нивоима специфича одликовања, као нигде у свету, легионарска, анђеоска, итд.... :lol:

- - - - - - - - - -

Не бих гласао не излазим на изборе, мада боље Шешељ директно него његови ученици издајници...

Е то Братац! Ја нисам до сада излазио на изборе, али од сад Хочу!
Само да бих гласао за Шешеља и радикале, доста ми је више.... :lol:
 
Mislim da ce sa ovim odlikovanjem preci sadasnjih 17% :lol:

Шалиш се? :lol:

Гарант 77 % ! :lol:

- - - - - - - - - -

Mislim da mu je bolje bilo u zatvoru, bavio se pisanim radom, a sad kako je pusten sa lanca tj. iz kaveza, samo glumi majmuna i blamira se.

Па немој тако, шпијуни и слични су некорисни у затворима... :lol:

Мора да зараде за леба, и оправдају оно што су потрошили... :lol:
 
Seselj je bio i ostao Milosevicev klovn. Pred prve izbore 1990 pljuvao je Milosevica, a posle izbora kada je ovaj pobedio, Seselj je izjavio - Srpski narod i nije imao za koga drugog da glasa ???!!!
Onda prica Milosevic je najveci kriminalac i izdajnik, on ce ga poslati u zatvor, onda udje sa tim lopovom i izdajnikom u vladu....
Seselj prica bajku o Velikoj Srbiji, kao nece to postici ratom ,nego promenice se odnosi u svetu ....i ?
Milosevic nikada nije izlazio na tv-duele nego je slao Seselja da se blamira umesto njega...
 
Наравно да не, зато што је Шешељ идиот, међу тзв. "српским националистима" и "антикомунистима" раних деведесетих изабран од стране Милошевићевог дебеа да спроводи оно чиме Милошевићева СПС није желела да прља руке, а не да буде државник; тј. пажљиво је тада изабран идиот који да живи хиљаду година не може бити државник.
 
Poslednja izmena:
Seselj je bio i ostao Milosevicev klovn. Pred prve izbore 1990 pljuvao je Milosevica, a posle izbora kada je ovaj pobedio, Seselj je izjavio - Srpski narod i nije imao za koga drugog da glasa ???!!!
Onda prica Milosevic je najveci kriminalac i izdajnik, on ce ga poslati u zatvor, onda udje sa tim lopovom i izdajnikom u vladu....
Seselj prica bajku o Velikoj Srbiji, kao nece to postici ratom ,nego promenice se odnosi u svetu ....i ?
Milosevic nikada nije izlazio na tv-duele nego je slao Seselja da se blamira umesto njega...
Сада прича о "интеграцији са Русијом", што је подједанака будалаштина као и "Велика Србија".
Како Србија може бити део Русије? смешно и глупо, но Шешељ рачуна да ће баш он покупити гласове благо речено занесењака везано са Русију и тако прећи цензус (јер је СРС данас Шешељева приватна фирма коју жели оставити у наследство његовима клипанима а без посланичких места нема ни сталног прилива лове за породичну мануфактуру СРС), а не група око дверци / ДСС, Синиша Ковачевић и остали који се залажу за "тесну сарадњу са Русијом".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top