Камо ћемо на летовање у доба Короне?

Gde cete na odmor ove godine?


  • Ukupno glasova
    22

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Ima do leta vremena.

Mene više interesuje da li će braća Grci i ostali Dalmatinci da se povedu filozofijom daj šta daš i obore cene,...ili daj da oderemo ove što su došli kad je već puklo.

ПОзнајући Далмате, ово друго сигурно.

А Грци...мислим да је и њима драже ово друго.

Остале дестинације, прво.
 
Kako ćemo na letovanje? Što se mene tiče ove godine nikako. I da potraje ovo samo 6 nedelja koliko reče onaj Kon finansijska šteta će biti ogromna, bar meni. A lako je moguće da će biti i duže.
E to je drugo pitanje već. Promet u privredi je dramatično opao i tek će da nas boli, prvo nas privatnike tj naše zaposlene, pa će za par meseci osetiti i budžetlije jer će se osim naših poreza i doprinosa strovaliti i prihodi od akciza i pdv-a zbog manje potrošnje.
S tom razlikom što za ove na budžetu uvek može uzeti neki kredit i kupiti socijalni mir, a nas i naše ko hebe. "Niknuće" novi dok dođe na naplatu taj kredit :lol:

Ali ta deset dana na nekom halkidikiju će se većina snaći...ovde to dođe kao hleb nasušni.
 
E to je drugo pitanje već. Promet u privredi je dramatično opao i tek će da nas boli, prvo nas privatnike tj naše zaposlene, pa će za par meseci osetiti i budžetlije jer će se osim naših poreza i doprinosa strovaliti i prihodi od akciza i pdv-a zbog manje potrošnje.
S tom razlikom što za ove na budžetu uvek može uzeti neki kredit i kupiti socijalni mir, a nas i naše ko hebe. "Niknuće" novi dok dođe na naplatu taj kredit :lol:

Ali ta deset dana na nekom halkidikiju će se većina snaći...ovde to dođe kao hleb nasušni.
Pa bogami meni nije tako nasušni da bih se zbog toga zaduživao. Takođe sam privatnik tako da ono iznad sve važi.
 
E to je drugo pitanje već. Promet u privredi je dramatično opao i tek će da nas boli, prvo nas privatnike tj naše zaposlene, pa će za par meseci osetiti i budžetlije jer će se osim naših poreza i doprinosa strovaliti i prihodi od akciza i pdv-a zbog manje potrošnje.
S tom razlikom što za ove na budžetu uvek može uzeti neki kredit i kupiti socijalni mir, a nas i naše ko hebe. "Niknuće" novi dok dođe na naplatu taj kredit :lol:

Ali ta deset dana na nekom halkidikiju će se većina snaći...ovde to dođe kao hleb nasušni.
Samo da i njihov rast plata ne poravna rast PDV i rast Evra
 

Back
Top