Kalifornikacija(komedija, drama)

Odgledao sam nekoliko epizoda ove serije.U principu nije losa i sve se uglavnom vrti oko seksa.Glavni lik u ovoj seriji ladno uvek kresne jednu ili dve devojke po epizodi i to odma cim sa njom razmeni 2 recenice samo vidis sledecu scenu kako ga jase i uzdise.To mi je najsmesnije.Samo ga nimfomanke spopadaju a on se uopste ne trudi da ih zavede LOL
 
I setaju je k'o kur.vu od kanala do kanala da mi svakim putem postaje sve besmislenija i zatupljujuca.Al' naravno, Samantini ispadi se ne propustaju, to je jedino i zanimljivo ostalo.To su 4 lika na koje se milione domacica i bezlicnh zena ugledaju, a imaju na sta.Sarlot je po meni uvreda za sve zene.Jedino sto je u njenoj glavi je kako da sto pre ulovi muza, da se uda i rodi decu.To za nju predstavlja ispunjenje snova.Sta nam to govori, da je nesposobna da se snadje kao samostalna i nezavisna zena, vec joj je neophodan oslonac u vidu muskarca da je vodi.:neutral:
 
pa likovi su malo preterani
pogotovo za naše tržište
al nije ni da nema takvih u realnosti
msm keri piše pišljivu kolumnu i od toga živi u kul gajbi na menhetnu i mesečno pazari cipele za 3000 dolara? i ceo život razmišlja o vezama i površnostima i niko joj ne valja. klaična tuka nema pojma šta hoće
samanta je carica jedina koja živi ono što hoće što je i poenta svačijeg života. a ima i pizzu i muda. opet malo žena ima smelosti i volje za takav lajfstajl.
šarlot je stavrno paćenica, prava srpkinja-patrijarhalka koja se.re o bajkama i pobegne kad cuje kako je nekome sperma gorka, hoće da uzme sve - muža familiju idilu - a da ne da ništa.
miranda je totalno bezlična. kao ima karijeru do jaja i tako živi ko svraka. i ona mi je ok, mada je smaračica.
 

Back
Top