Kakvi ste, a kakvi želite biti?

volela bih da sam blago vidovita ali uvek za korak vishe od ostalih :evil:
ok ne bih da sanjam bash ubistva ali tako nekako :evil:
jeste malo je glupo ali nema veze :evil:
i volela bih da smislim neku tajnu kombinaciju za posao ali da je nekrivicna ok mozda siva ekonomija ali da je pametna ali sad kad sam vam rekla nishta od toga. :evil:
i vlela bih da umem da sredim sebi komp kao ako crkne da znam da se snadjem
i da ispunim neke planove manje.
:evil:
e i da smrsam tj da mi se metabolizam ubrza i da mi zubi se ne raspadnu bar josh 10'20 godina
 
e volela bih da nadebem neke kuchketine odavde ali ko zna mozda ce i taj dan doci.
ali shta bih onda kad bih to uradila? :(
tako da cu se skoncentrisati na sebe

jao jao sad sam malo glupo se osecacm

da li je bolje pisati ono shto mislis ili biti fin i korektan? evo sad mi se cini prvo a sutra kad se oladi cu misliti drugo

eto mozete otvoriti temu... kad se bolje osecate.. kad ste korektni ili kad ste nekom objasnili kako je budaletina (to pre na forumu uzivo mislim da se ipak ljudi vise kontrolishu ili greshim)
 
Nije striktno ženska tema ali..... gde?! :?
DakleM, već sam bila u ovom tripu, ali sad mi evo došlo zanimljivo da otvorim temu, pa da vas pitam šta mislite o sebi? Nambr van.

..mislim da sam uspela da ne shtrchim..iz gomile..

Drugo pitanje bi bilo (već viđeno na forumu, jasno mi je) - kako biste se opisali?

..zadovoljna..i znatizeljna..

Treće, šta želite da budete/postanete/postignete?
Zapravo, interesuju me vaše lične osobine, ne vaši uspesi/rezultati/ostvarenja..... ostalo što čoveku podiže samopouzdanje. Zanima me samo kakav biste čovek želeli da budete, a kakvim se smatrate. Ili kraće, vaš lični moral.

..volela bih da lakshe prashtam..olakost.. (postoji li to..? :think:
..tachnije, da manje odmeravam razloge, za i protiv,
poshto su obichno suvishe shbbkbb za one o kojima se radi...

I četvrto, kako vas drugi vide?

..pitaj druge..


..tenkjutu..
 
Pa u sustini sada nije lose,mislim da sam sada prilicno mirna i zadovoljna.
A jos uvek ucim,tragam za nekim novim vidicima i menjam se.

A volela bih da stignem do tog stadijuma da ne umem da mrzim , da me ne pogadja ako je neko mutljevinom stekao mnogo , da se naviknem da budem vishe sama i da nadjem inspiraciju u tome ,
definitivno da se naucim strpljenju...i tako ima tu sto sta...

I da , zaboravih kako me drugi vide. Pa kao dobricu , malo povucenu , sad deo na faksu me vidi kao previshe opterecenu radom , a deo van faksa kao lenju.Rekla bih da me tako vide.
 
Poslednja izmena:
..speri shljokice i prichaj.. :roll:

ja bih volela da sam sponozrusa!

:D

ustvari to sam vec negde rekla....zivot moze biti tako jednostavan!!

i jos bih volela da mogu da letim...

volela bih da imam moc da u svakom trenutku znam gde mi je mobilni, daljinski, upaljac..a ne da ih trazim po kuci...

sad bih bas volela da se sudopera nekako isprazni...

imam moc da znam koliko je sati u svako doba, ne znam kako sam je stekla? :D
i vidovita sam malo...pa to ljude plasi...
ne bih volela da znam sta nebitni ljudi misle o meni, jer niposto ne mogu biti u pravu..oni koji su mi bitni misle dobro...i zele mi dobro...

umem da razdvajam bitno od nebitnog...
umem da se posvetim i koncentrisem...
ne umem da se foliram i da se slihtam...(ovo smatram manama)...mada mogu da lazem...ne socno, samo da se izvucem iz neke glupe situacije ili price...

i sta jos?

duge noge, vitak stas, velike sise...kao sto se na slici vidi...eh da zaboravila sam da kazem da sam se bas izmucila na snimanju filma irreversible...

i zakljucak: sjajna po celom telu!:zag:
 
šta mislite o sebi? Nambr van.

Drugo pitanje bi bilo (već viđeno na forumu, jasno mi je) - kako biste se opisali?

Treće, šta želite da budete/postanete/postignete?

Zapravo, interesuju me vaše lične osobine, ne vaši uspesi/rezultati/ostvarenja..... ostalo što čoveku podiže samopouzdanje. Zanima me samo kakav biste čovek želeli da budete, a kakvim se smatrate. Ili kraće, vaš lični moral.

I četvrto, kako vas drugi vide?

Tenkju.

1 - trebala sam biti puno bolja

2 - unsaie ..... mogla bih da kazem da sam kao neka divlja zalutala zivotinjica... divlja trava, koja nije trebala da bude tu ali se... eto, desila .... te se bavi sobom, skoro sasvim uspjesno ignorirajuci ostatak svijeta, kog svejedno nije dio.... iako ima nepresusnu zelju za pripadanjem in a way.

3 - uchenica sam, u nekom tip licnosti smislu.... tako da bih htjela dozvotno da ucim, bez nekog odredjenog cilja i cisto iz ljubavi ne prema znanju vec samom procesu saznavanja
htjela bih da budem divna osoba kao L :heart: ali nisam, i necu biti
voljela bih da ljudi mogu spoznati ono najgore u meni pri prvom pogledu, tako da znam zbog cega su tu... i da oni znaju zbog cega su tu
jer iz pogresnih razloga je gore nego ne biti uopste, a neizvjesnot je ponekad nepodnosljiva.
htjlela bih da budem jasnija samoj sebi :roll:

4 - ovi strucni su uglavnom bili boljeg misljenja nego sto mislim da zasluzujem, a ovi domaci i njihova misljenja&ponasanje su razlog odlaska kod ovih prvih
al' ne zivim vise tamo :)
ostali ..... cini mi se nestabilno to misljenje, bilo dobro ili ne...

ps: tenk i tebe
 
Nije striktno ženska tema ali..... gde?! :?
DakleM, već sam bila u ovom tripu, ali sad mi evo došlo zanimljivo da otvorim temu, pa da vas pitam šta mislite o sebi? Nambr van.

Drugo pitanje bi bilo (već viđeno na forumu, jasno mi je) - kako biste se opisali?

Treće, šta želite da budete/postanete/postignete?

Zapravo, interesuju me vaše lične osobine, ne vaši uspesi/rezultati/ostvarenja..... ostalo što čoveku podiže samopouzdanje. Zanima me samo kakav biste čovek želeli da budete, a kakvim se smatrate. Ili kraće, vaš lični moral.

I četvrto, kako vas drugi vide?

Tenkju.


nakon ovih mj dana ovdje, vidim da su zene u prirodi jedno a ovdje na forumu ono sto bi htjele biti.
 
takav sam kakva sam..trudim se da budem bolja, uvek, u svakom pogledu, to mi je u prirodi..osim kad se smorim, onda se prepustima lenjosti:)
ali to nikad ne traje dugo
u prinicipu, ne mislim ni da sam dobra ni da sam losa..svaka osobina koja je biitna u mom karakteru nekad je dobra osobina, nekad je bas losa..zavisi..
sve u svemu, prilicno volim sebe..sto je na kraju dana, jedino vazno..
sto se drugih ljudi tice, nekako me zabole bas sta misle:lol:
mislim, bitno mi je, ako su mi oni bitni..ali i tad, to sam sto sam..mrzim kad neko ima potrebu da me koriguje..to me strasno smara..i kad pogresno tumaci moje postupke...
kad moram da objasnjavam sebe, to me smara najvise od svega..
imam periode savrsenog unutrasnjeg mira..i moja jedina stvarna , ozbiljan zelja, je da oni traju duze..nevezano od spoljnjih uticaja..
dakle, ako dozivim da kasnim na posao, pada kisa, zalije me auto koji prolazi, a ja ostanem dobro raspolozena, smatracu da sam uspela:D
 
ja sam borac po prirodi, startovala sam sa prilicno nepovoljne pozicije, onda sam jako puno sam radila na sebi, zasukala rukave i promenila sve sto mi nije odgovaralo i sada uzivam u plodovima visegodisljeg rada... zadovoljna sobom

drugi me vide kao hiperpozitivnu cool osobu kojoj je tesko oduzeti i mrvicu unutrasnjeg mira; oni koji me ne poznaju dovoljno misle da mi je sve to "palo sa neba" i cesto osetim zavist, ali to nije moj problem
 
Drugo pitanje bi bilo (već viđeno na forumu, jasno mi je) - kako biste se opisali?
netolerantna
pravdoljubiva
zenstvena samo likom
dobar prijatelj
los partner
neko ko' voli svoj kofer
Treće, šta želite da budete/postanete/postignete?
hocu da se omamim
Zanima me samo kakav biste čovek želeli da budete
dobar i dovoljno uspesan da ta moja dobrota dopre dalje od kucnog praga
I četvrto, kako vas drugi vide?
dovoljno jaku da ponesem za petoro i istrpim za koliko god treba... sto je tacno

kao preostru na recima... sto nije u potpunosti tacno ako mi se ne da povod
kao bogatiju nego sto jesam iako povod nikad nisam dala
kao nekog ko tacno zna sta zeli od zivota, a ironija je da me tako vide dok nemam ono sto je meni smisao a to je dom s detetom i dok sve sto zelim je da promenim karijeru od one za koju sam skolovana
 
U duši još uvek jedno veliko naivno dete..što mi je po meni mana...a nekima
se to dopada...probala sam puno puta to da promenim kod sebe, da budem
čvršća..da manje verujem, više proveravam, ali ne ide mi to...

Nekad jako nemarna, prema sebi...što je opet mana..a prema svima iz
svoje okoline, čak previše brižna..kažu da znam da preteram u tome...

Osetljiva na tuđi bol i muku....odlično rame za plakanje...

Želela bi da budem mnogo jača,
da umem da kažem dosta..da manje brinem o drugima, a više o sebi,
da sebi konačno budem na prvom mestu....

Da se rešim par kilograma viška...nešto mi ne polazi za rukom,
ne umem da probušim kašiku...aaaa.....baš se trudim....

Svašta nešto još..ali dosta je za sada.....;)
 
Nije striktno ženska tema ali..... gde?! :?
DakleM, već sam bila u ovom tripu, ali sad mi evo došlo zanimljivo da otvorim temu, pa da vas pitam šta mislite o sebi? Nambr van.

Drugo pitanje bi bilo (već viđeno na forumu, jasno mi je) - kako biste se opisali?

Treće, šta želite da budete/postanete/postignete?

Zapravo, interesuju me vaše lične osobine, ne vaši uspesi/rezultati/ostvarenja..... ostalo što čoveku podiže samopouzdanje. Zanima me samo kakav biste čovek želeli da budete, a kakvim se smatrate. Ili kraće, vaš lični moral.

I četvrto, kako vas drugi vide?

Tenkju.

1. Мислим да сам пре свега добра особа, поштена, вредна, породична, срећна, спавалица, маштар, конзервативна(у души) иако се трудим да то не будем...
2. Под 1.
3. Жеља број 1:да будем мама... и да сам ја и моји ближњи здрави... остало ће доћи...
4. У РЛ кажу да сам јако добар друг, умем да саслушам, кажу да сам веома женствена, тиха, романтична, скромна, смерна, мудра...
Овде на Крсти, сви мисле да сам спонзоруша, искомплексирана, глупа, досадна, шупља, клинка... све у свему, ништа добро...

Увек сам желела да будем просечна девојка, никад се нисам истицала, нити скретала пажњу на себе, у друштву сам прилагодљива...
Мислим да јесам просечна девојка, која је у животу до сад имала много среће...
 
Nije striktno ženska tema ali..... gde?! :?
DakleM, već sam bila u ovom tripu, ali sad mi evo došlo zanimljivo da otvorim temu, pa da vas pitam šta mislite o sebi? Nambr van.

Drugo pitanje bi bilo (već viđeno na forumu, jasno mi je) - kako biste se opisali?

Treće, šta želite da budete/postanete/postignete?

Zapravo, interesuju me vaše lične osobine, ne vaši uspesi/rezultati/ostvarenja..... ostalo što čoveku podiže samopouzdanje. Zanima me samo kakav biste čovek želeli da budete, a kakvim se smatrate. Ili kraće, vaš lični moral.

I četvrto, kako vas drugi vide?

Tenkju.

1) Svasta mislim ali se cesto ne shvatam. Onda sednem pa razmislim o sebi, objektivno (ako to uopste postoji), pa se smirim. :D Svakog drugog cu odmah da provalim ali sebi cu cesto da budem u potpunom mraku.

2) Hm. Inspirativna, duhovita, jako brzog mozga (sve cu da ukacim i nista mi nece promaci), pragmaticna, ponekad oportunista a ponekad bih zaginula samo za princip, iskreno se radujem tudjem uspehu (mislim da je ovo retka osobina :neutral:), intuitivna do besvesti, ako se nameracim na nesto/nekoga mogu danima da se time bavim mentalno i nema detalja koji ce mi ostati sakriven ali pritom cutim i smeskam se (ovo je opasna osobina, ko me je potcenio, nije se lepo proveo), nemam dva lica za u kuci i za napolje :D, emotivno umem da budem jako nestabilna i u stanju sam da se raspadnem i sakupim vise puta u toku dana iz sasvim iracionalnih povoda, umem da budem destruktivna i imam jako cudnu osobinu da sebe mogu sistematicno da unistavam ali cu se ziva pojesti sto mi se jedan list na kucnoj biljci malo osusio ili sto sam ubila komarca. :confused:
Osetljiva sam ali nisam slaba.

3) To sam sto jesam, nema vise "da budem:. Mnogo toga zelim da postignem ali ne bih nabrajala.

4) Nisam uvek i svugde ista tako i ljudi ne mogu da me vide na isti nacin. Ono sto me prati je da sam u stanju da sve redom zasmejem do suza i sto svako od mene ocekuje da mu ispricam novu sumanutost koju sam smislila (u sta je spadala i udaja i selidba i neke mnogo bitne stvari u zivotu). Ja prvo uradim pa kazem, ne najavljujem i ne primam savete niti mesanja za meni bitne stvari. Ljudi me cesto posmatraju kao hodajuci cirkus i nekog ko je u stanju da uradi bukvalno sve i na svakom mestu. Na radnom mestu se moram kontrolisati jer sam par puta predavanje pretvorila u haos. Sta sve meni prodje kroz glavu i u vezi cega, to nekad uopste nije da se kaze glasno.
Nepoznati ljudi (razni, tipovi, zene, deca, pogotovo deca) pilje u mene neopisivo, strasno privlacim paznju (a nemam rogove) i trebalo mi je dosta godina da se na to naviknem i da pocnem da uzivam u tome. Ali ne izazivam zavist, samo iskreno interesovanje. Vole me ljudi, sta da ti kazem. :)
Muz mi se navikao i vise ne skace da se bije. :D
 
mnogo sam brza. to je ponekad dobro, a ponekad loše. i mnogo sam naivna.:(
kod mene važi "što na um, to na drum", a to često ne valja...često mi je jezik brži od pameti
volela bih da imam malo više smisla za diplomatiju, da naučim da kažem ne, a da me posle ne grize savest zbog toga.
često na sebe preuzmem previše obaveza, što svojih , što tuđih, i posle se osećam loše i iskorišćeno i bzv, ali ko mi je kriv.
i ćutim dok ne eksplodiram , a kad se to desi, bolje je ne biti u mojoj blizini :besna: to bih volela da promenim, da mogu da kažem drugima šta mi smeta, a ne da odjednom planem kad kap prelije čašu..:confused:
imam baš jaku intuiciju. kad ne poslušam taj "unutrašnji osećaj" ne izađe na dobro :(
otkad znam za sebe, tačno sam znala ko me voli, ko me ne voli i ko glumi da me voli:evil:
prvi utisak o nekome me skoro nikad nije prevario :cool:

i uvek bez sata tačno znam koliko je sati :eek: ovo mi nikad neće biti jasno.
 

Back
Top