Kakve su vam ocene???

bleach:
s obzirom na ucenje i trud... uf, fenomelano sam prosla (((: prezadovoljna...
mada, u celini gledano... bedno... :p
vazno da sam ja ok (: 4.54 sam, da kazem i ja kad svi bacate proseke na moj monitor :p
hah (:
isto..potpuno.. (; bash sam se nervirala kasnije, kad sam shvatila kakve cje mi ocjene bit'...ali sam tada sam shvatila da sam stvaarno dobro proshla s obzirom koliko (ni)sam uchila... :p m sjajno... (:
ali...mozhemo mi i bolje.. (8
 
-
DJ_MaRe:
ja se vucem tu oko 8.3-8.5... ne zalim se...
34.gif

mare ti si moj idol. :shock: ja od 14 predmeta 12 slabih ali vucem se sto kaze kad lupim-lupim i mene profe volU
 
winnetou:
=silas=:
mare ti si moj idol. :shock: ja od 14 predmeta 12 slabih ali vucem se sto kaze kad lupim-lupim i mene profe volU

ma daaaaaaj.. kako mozes tako!! znaci, zivot ti propada, a tebe je bas briga.. mislim - mozda te je i briga, ali nesto ne pokazujes bas puno.. :roll:
ma daj sto da se nerviram,kad mogu malo pred kraj zagrejat stolicu i provuci se. ovi moji iz razreda se ubijaja pred kontrolni,a zto samo sebi stete :wink:
 
Bliznakinja:
=silas=:
M.C.:
ma šta ga briga, važno da je živ i zdrav.

jos nesto stresne situcije stete mozgu :D

Па стресне кад не учиш...да учиш не би сваког часа доживљавао нервни слом... :?
Ovi moji iz odeljenja imaju veće stresove od mene baš zato što uče kao nenormalni, jer kad znaš da si učio i učio a profa počne da te podjebava za nešto - dobiješ lošu ocenu iako si učio i mnogo ti je krivo. Posle si(barem ja) nadrkan ceo božji dan. A ovako znaš unapred i cooliraš. To ne znači da ne treba da učiš ali ne i toliko da počneš da plačeš kao kiša nasred časa ako ti neko da 4(moje odeljenje je živi primer).
 
M.C.:
Bliznakinja:
=silas=:
M.C.:
ma šta ga briga, važno da je živ i zdrav.

jos nesto stresne situcije stete mozgu :D

Па стресне кад не учиш...да учиш не би сваког часа доживљавао нервни слом... :?
Ovi moji iz odeljenja imaju veće stresove od mene baš zato što uče kao nenormalni, jer kad znaš da si učio i učio a profa počne da te * za nešto - dobiješ lošu ocenu iako si učio i mnogo ti je krivo. Posle si(barem ja) nadrkan ceo božji dan. A ovako znaš unapred i cooliraš. To ne znači da ne treba da učiš ali ne i toliko da počneš da plačeš kao kiša nasred časa ako ti neko da 4(moje odeljenje je živi primer).

Тога има и код мене у одељењу. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Сваком бих завалила шамарчину кад почне да плаче звог четворке :x :x :x
 
Bliznakinja:
Тога има и код мене у одељењу. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Сваком бих завалила шамарчину кад почне да плаче звог четворке :x :x :x

ah, ja sam jednom zaplakala. zato sto sam trebala da budem vukovac. i, na odgovaranju, ja ne znam ime jednog coveka, nekog ministra, nemam pojma, a moja drugarica ne zna jedno ili dva ceeeela pitanja, i njoj da pet a meni 4, a ja sam sve znala osim tog imena. i jako sam se iznervirala, zato sto sam iz tog predmeta imala jadne ocene.. iznervirala sam se zbog nepravde, a ne zato sto nisam znala.. :roll:
ali to vise ne radim, jer znam da u mojoj skoli nema pravde :roll: samo ponekad :wink:
 
winnetou:
Bliznakinja:
Тога има и код мене у одељењу. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Сваком бих завалила шамарчину кад почне да плаче звог четворке :x :x :x

ah, ja sam jednom zaplakala. zato sto sam trebala da budem vukovac. i, na odgovaranju, ja ne znam ime jednog coveka, nekog ministra, nemam pojma, a moja drugarica ne zna jedno ili dva ceeeela pitanja, i njoj da pet a meni 4, a ja sam sve znala osim tog imena. i jako sam se iznervirala, zato sto sam iz tog predmeta imala jadne ocene.. iznervirala sam se zbog nepravde, a ne zato sto nisam znala.. :roll:
ali to vise ne radim, jer znam da u mojoj skoli nema pravde :roll: samo ponekad :wink:

Добро то је друга ствар.Ја мислим на оне који плачу зато што ће их родитељи "убити" или нешто слично..или ће случајно имати само једну четворку на полугодишти..ЉУДИ ПА ТО ЈЕ СТРАШНО!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Ma zayebi likove koji placu zbog jedne cetvorke,...oni imaju ocito neki problem, bolesno ambiciozni ili sta znam...pazi polugodiste???? pa ko to gleda????!!!
Ali ipak, ti koji ozbiljno kazu da ce ih roditelji ubiti, ja to ipak nekako kontam;mislim nisu oni krivi sto npr.imaju roditelje koji imaju neke cudne tripove pa se za ocene na polugodistu strecaju./
Sve zavisi od roditelja bre... ja znam neke sto imaju puno ali stvarno puno nedovoljnih ocena, al roditelji su im u fazonu-NE NERVIRAJ SE ZBOG OCENE, ovo je tek pocetak, a ima i onih koji jakim vr.dobrim, dobrim samo se*u kao pocetak je najvazniji, IDI UCI
 

Back
Top