Kakve ste sve fore čule?

Pojma ja nemam sta mu bilo u glavi, znam samo sta je uradio- a nije samo zenu ostavio tako, vec i decu ( mislim da sa tom zenom ima 2 deteta il jedno, nisam sigurna) , pa i stvari i komp :( ...Poznajuci lika povrsno ne znam sta mu je bilo al nisam sigurna da je taj ikome ikada dozvolio da ga smara il sta slicno- pre ce biti da je skontao da je to "najbezbolniji" nacin da je ostavi..Naravno- prica uvek ima dve strane a ja drugu ne znam, pa pisem samo sto znam..

I ne znam da l je iso svaki put na basket- pitacu ga kad ga vidim obavezno, al znam da i nije bio mnogo mlad tada..
 
Jednu od mojih najboljih drugarica,.....Neki nepoznati poceo da je zove na mob i salje poruke,kad ga pitala odakle tebi moj broj decko je rekao ''pa cuo sam kad si uplacivala kredit pa sam zapisivao...'' spooky....

A za mene,pa nije bila fora recima al'....bila neka tri decka i moje drugarice pricale sa dvojicom a ja ovog treceg nisam ni skontala,gledam negde levo i odjednom on dodje do mene,sagne se,podgine me za noge,prebaci preko ramena i tek ce ''sad ce vasha drugarica za nekoliko minuta'' i krene da me nosi...
 
Poslednja izmena:
Neki su bas inventivni, smisle citav zaplet:
on: "je li, s kim si bila u tom-i-tom kaficu tad-i-tad? :evil: (malo siri vremenski period, a kafic u koji sam cesto isla tako da se 99% moglo desiti da sam zaista u tom vrem. periodu sa nekim, bilo kim, bila)
ja: u tom periodu DEFINITIVNO NI SA KIM (zeznuo se u racunu) a u malo sirem jesam jednom, sa drugaricom tom-i-tom... ZASTO?!
t1814.gif

on: drug (neki) mu rekao da me je video sa tamo nekim, satro, i on se jako iznervirao i resio da mi se ne javlja vise... (pa kad me sticajem okolnosti video na moje pitanje za njegovo zdravlje, posto je nestao, poceo spremljenu tragikomediju u 3 cina :dash: )
ja: MOOOOOOOOOOOOOLIIIIIM?!?!??!?
t2427.gif

t2419.gif

pa zatim:
t2403.gif
t2418.gif
t2418.gif
t2418.gif
t2411.gif
t2411.gif
t2411.gif

da pojasnim - mene je u momentu toliko iznervirao njegov idiotluk, bezobrazluk i kukavicluk, da umesto da ko covek kaze sta ima, on jos ima obraza da pokusa da se izvuce tako sto ce "krivicu svaliti na mene"!?!? A i inace je bio u fazonu napad je najbolja odbrana... i jako dobar manipulator... (u kog sam bila beskrajno zaljubljena... :roll: jer sam kasno shvatila u sta sam se upustila, dok sam videla sta i kako vec sam bila preko usiju... :dash:) Te sam, elem, resila, da mu otezam pokusaj sto je vise moguce, i umesto reakcije koju je ocekivao i koja bi bila normalna - "mooooooolim?!?!? Tvoj drug laze! Ako vise verujes njemu nego meni idi pa budi s njim, ZBOGOM!" i olaksala njemu postizanje cilja, ja resim da mu pokazem da mu je suplja fora i da je kukavica - "koji drug?! reci ime! Sta ga stitis?! Dovedi mi ga, da meni u oci kaze kad me je to i sa kim video!" On jadan posle kao, ma verujem ti, objasnicu se ja sa njim, bla, bla... aha, ali juce... Morao je onda da pribegne starom dobrom izgovoru - ti si divna, krasna, savrsena ali ja trenutno ne mogu da ti pruzim normalan zivot i normalnu vezu, ja sam u go... , ne zelim da padam u tvojim ocima i da me vidis u svetlu u kom ne zelim da me ti vidis... Ako (kada) sredim sta imam da sredim (znala sam ja sta je u pitanju) ja cu, svestan da nemam nikakvo pravo na to, pokusati da ti opet pridjem, a imaces svo pravo da me odbijes... Ja sam izgubio svako pravo na tebe onog dana kada si ti pustila prvu suzu zbog mene...
Sto je u sustini i bila istina, samo sto sam ja j.b.ga zaljubljena kao nikad htela da budem deo tog njegovog njesra... u koje naravno nikako nikam pripadala niti mi je to trebalo u zivotu... ali to vidis tek hladne glave... i naravno ono - promenice se on... aha, takodje JUCE... :roll: Godinama je sebi upropascavao zivot, i sebi i roditeljima... i mnogima koji ga znaju... Ako nista - bio mi je skolaaaa, i to kakva! Koju je bolje proci ranije nego kasnije ;)
A meni je pokusavao da se vrati jos izmedju 10 i 160 puta... 1. sam naivno mislila da ce sad sve biti u redu... Svaki naredni, bez preteranog emotivnog uloga, ok - ajde da vidim sta ce ovog puta da se desi, i kako mastovito ce se ovaj put "zavrsiti"... Mislim... :roll::dash::roll: sprdnja... :lol: ne bi se zavrsilo ni dan danas da ga posao nije odveo par 1000km daleko... :roll:
 
Poslednja izmena:
muvala sam se duuugo s jednim deckom,onda nestao iznenada. onda me slucajno sreo u gradu odvaljenu od alkohola i ispricao mi VEOMA upecatljivu pricu,hmmm gore od toga da je sa mnom hteo samo *.
da bi taj isti tip posle nekoliko godina susrevsi me u jednom klubu pricao kako raskida s devojkom i da zna da se ja vec godinama primam na njega :rotf: znaci ~ komedija! :hahaha:a ja za tih par godina izmenjala dovoljan br tipova da zaboravih da smo ikad nas dvoje bili u prici...:think:
 
Jednu od mojih najboljih drugarica,.....Neki nepoznati poceo da je zove na mob i salje poruke,kad ga pitala odakle tebi moj broj decko je rekao ''pa cuo sam kad si uplacivala kredit pa sam zapisivao...'' spooky....

A za mene,pa nije bila fora recima al'....bila neka tri decka i moje drugarice pricale sa dvojicom a ja ovog treceg nisam ni skontala,gledam negde levo i odjednom on dodje do mene,sagne se,podgine me za noge,prebaci preko ramena i tek ce ''sad ce vasha drugarica za nekoliko minuta'' i krene da me nosi...

i.. de te odneo?
 
jedan od

draga aj de se pomirimo

neću

ajde bre

neću

ih kaka si

džaba ne vredi ti ništa

ja te volim srce

neću

ti si najlepša

šetaj

da li to znači da si mi dala korpu?

da!!!

a jel mogu u nju da stavim yaya?



ovo povodom uskrsa
 
muvala sam se duuugo s jednim deckom,onda nestao iznenada. onda me slucajno sreo u gradu odvaljenu od alkohola i ispricao mi VEOMA upecatljivu pricu,hmmm gore od toga da je sa mnom hteo samo *.
da bi taj isti tip posle nekoliko godina susrevsi me u jednom klubu pricao kako raskida s devojkom i da zna da se ja vec godinama primam na njega :rotf: znaci ~ komedija! :hahaha:a ja za tih par godina izmenjala dovoljan br tipova da zaboravih da smo ikad nas dvoje bili u prici...:think:

e stvano vata covek moze da cuje...sta ti taj sve naprica...:hahaha:
 
:eek:@ da ti nisi ja? ja sam imala normalne raskide tipa ubistvo, pljačke, las vegas, a onda sam pročitala tvoj post i setila se da sam doživela isto. tada sam mislila da je to raskid i da je vrlo glupo s obzirom da je bio stariji od mene i mogao da kaže šta god da mu smeta. rekao je da me je video negde gde ja nikada nisam bila, bila sam sa drugaricom, posle se ispostavilo da me nije on video već njegov neki drug koga je na znam...sve u svemu-teško vređanje inteligencije i priča koja je varirala u zavisnosti od njegovog raspoloženja u periodu našeg kasnijeg druženja --- što me nije sprečilo da mu se taaako gadno osvetim i udarim tamo gde ga najviše boli....više puta..hm...(volela bih da ga sretnem)...nekoliko godina i to samo zato što se on i dalje držao te bolesne priče, a ja nekada bila dobra.
pouka: možeš da radiš šta hoćeš, ali neeemoj da mi vređaš ovo malo inteligencije!
 
:eek:@ da ti nisi ja? ja sam imala normalne raskide tipa ubistvo, pljačke, las vegas, a onda sam pročitala tvoj post i setila se da sam doživela isto. tada sam mislila da je to raskid i da je vrlo glupo s obzirom da je bio stariji od mene i mogao da kaže šta god da mu smeta. rekao je da me je video negde gde ja nikada nisam bila, bila sam sa drugaricom, posle se ispostavilo da me nije on video već njegov neki drug koga je na znam...sve u svemu-teško vređanje inteligencije i priča koja je varirala u zavisnosti od njegovog raspoloženja u periodu našeg kasnijeg druženja --- što me nije sprečilo da mu se taaako gadno osvetim i udarim tamo gde ga najviše boli....više puta..hm...(volela bih da ga sretnem)...nekoliko godina i to samo zato što se on i dalje držao te bolesne priče, a ja nekada bila dobra.
pouka: možeš da radiš šta hoćeš, ali neeemoj da mi vređaš ovo malo inteligencije!

pretpostavljam da se ovo odnosi na moj post :rtfm: :roll: :mrgreen: Moze i ovako, umesto "da ti nisi ja", - da nismo bile sa istim?!?:think: :per::hahaha::rotf: strasno! :thumbdown: :lol:
 
Možda i jesmo bile sa istim! :dash: Bolje je i tako nego da ima još takvih idiota a ovom svetu ;)
Setila sam se svoje drugarice koja je bila u vezi sa nekim momkom koji je delovao normalno. Cvrkutali su na sve strane i nervirali ljude oko sebe sve dok on jednog dana nije poslao svoju majku kod njene majke na posao ...da raskinu. Od pretrpljenog šoka se čak i ona pridružila nađem ubijanju od smeha.:dash:
 
Možda i jesmo bile sa istim! :dash: Bolje je i tako nego da ima još takvih idiota a ovom svetu ;)
Setila sam se svoje drugarice koja je bila u vezi sa nekim momkom koji je delovao normalno. Cvrkutali su na sve strane i nervirali ljude oko sebe sve dok on jednog dana nije poslao svoju majku kod njene majke na posao ...da raskinu. Od pretrpljenog šoka se čak i ona pridružila nađem ubijanju od smeha.:dash:

Luđe nešto :hahaha::hahaha:, u životu nisam čula!!!:rotf:
 
davno, kad nisam imala mobilni, moj tadašnji dečko je raskinuo sa mnom tako što je mom ocu poslao sms u kom kaže da mu je žao, ali da mora da me ostavi.
a jedan drugi, koji je jednostavno prestao da se javlja, posle par meseci se sreli ,a on kaže da su mu oduzeli telefon, pa nije mogao da me zove :hahaha: :rotf:
 
davno, kad nisam imala mobilni, moj tadašnji dečko je raskinuo sa mnom tako što je mom ocu poslao sms u kom kaže da mu je žao, ali da mora da me ostavi.
a jedan drugi, koji je jednostavno prestao da se javlja, posle par meseci se sreli ,a on kaže da su mu oduzeli telefon, pa nije mogao da me zove :hahaha: :rotf:

meni je ovako nesto slozila jedna rodjaka:
"znas ne radi mi fiksni, pa se nisam javljala"
samo sam rekla" boze...(njeno ime) kakv ti je to izgovor u eri mobilnih telefona?"
uostalom, nisam je ni pitala, a niti mi nedostaje....ne znam sta joj bi da tako lupeta...:eek:
 
rekao mi je da sam primila poruku od ...... nikad nisam bila više ponižena nego tad. sa sadšnje tačke gledišta mi je sve to smešno

prvo bi nabrojao sve moje ikad neke ucinjene "greske" prema njemu, rekao kako on to ne moze vise da trpi i sl.. a onda bi poslije sat-dva zvao i molio da se pomirimo, pa zaboga on mene voli,pristajao na sve sto bi ja rekla, bio je izvan sebe,niko ga ne moze izbaciti iz takta kao ja jer on bez mene ne moze da zivi itd... i sve to ne znam ni koloko puta.
a ja prvo zaljubljena u to sto trckara oko mene i sto sam znala da sta god uradim opet ce me moliti da mu se vratim,
drugo kad sam shvatila da je jedan obicni manipulator ostajala sam snjim jer mi je trebao "neko",bila sam do smrti usamljena i jos uvijek povrijedjena iz neke bivse veze, i trece jer nam je sex bio fantastican...
 
"mala, jako si fina, i nema smisla da vise precitkujem da sam malo ozenjen..."
zvucalo je kao fora, ali se doticni ipak iznenadio kada sam mu rekla da je i mala, fina takodje udata ( bila sam student, i nije ni pretpostavljao) ostali smo zajeno posle toga jos par meseci
 

Back
Top