Kakva stoka i sljam!

JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
hvala vam puno da mi tago probate da pomognete...kod nas je izmesana familija...ima i srba i hrvata i bosanaca..
a ja sam pravoslavne vere a iz hrvatske smo..rodena sam ovdje u njemackoj i super mi je...ali eto pocela je mamina strana nesto da objesi zastave po kuci, da ide na koncerte thompson itd...a ja neznam sta da uradim...mislim mogao bi mi svako reci STA TI JE JEL TE SMETA NASA ZASTAVA??? ili mogli bi me probat ubjedivat da JE MISTER THOMSPON SUPER I DA GA NESLUSAJU ZBOG RUZNIH STVARI ili najgore PA STA TI HOCES TI SI IZ HRVATSKE TREBALA BI I TI DA SE PONOSIS...ali ja sam ZA SRBIJU ijako sam iz HRVATSKE POREKLOM....
Razumete me??
IDENTITYPROBLEM kao sto vidite....nije to bas lako!
Mrzim rat, mrzim svadu, mrzim fasizam!!! Sta da vam jos kazem??

Ako vjesaju zvanicnu zastavu Republike Hrvatske, to ti stvarno ne bi trebao biti problem jer je to na kraju krajeva i tvoja zastava, kao sto je i tvoja zastava ona koja je zvanicna Republike Srbije, ali za sve ostale verzije Hrvatske ili Srpske zastave dizi frku.

Samo isticanje zvanicne zastave nije problem po sebi, vise govori o njima i njihovom mozdanom sklopu.

Druga stvar, povuci jasnu granicu, i istici njihov fasizam tipa to sa Thompsonom, jer je on cist neonacista. Nacionalizam sam po sebi nije problem, problem je nacizam, fasizam, sovinizam... i sl.

Predlazem da nadjes u Njemackoj neku monografiju sa dosta fotografija o nacistickim zlocinima pa ima poklonis pri nekoj novoj godini ili slicnom prazniku cisto da bi pojacala efekat. Ili dok slushaju Thompsona, kao ajde sto ga slusate, ali i da gledamo slike dok ga slusamo, hehehe, e, jesam odvratan.

P.S. Mozes i ti uzeti i Hrvatsku iz Srbijansku zastavu pa ih ukrsti, mislim da bi ih to dodatno iznerviralo. :-D
 
Atreid:
Ako vjesaju zvanicnu zastavu Republike Hrvatske, to ti stvarno ne bi trebao biti problem jer je to na kraju krajeva i tvoja zastava, kao sto je i tvoja zastava ona koja je zvanicna Republike Srbije, ali za sve ostale verzije Hrvatske ili Srpske zastave dizi frku.

Samo isticanje zvanicne zastave nije problem po sebi, vise govori o njima i njihovom mozdanom sklopu.

Druga stvar, povuci jasnu granicu, i istici njihov fasizam tipa to sa Thompsonom, jer je on cist neonacista. Nacionalizam sam po sebi nije problem, problem je nacizam, fasizam, sovinizam... i sl.

Predlazem da nadjes u Njemackoj neku monografiju sa dosta fotografija o nacistickim zlocinima pa ima poklonis pri nekoj novoj godini ili slicnom prazniku cisto da bi pojacala efekat. Ili dok slushaju Thompsona, kao ajde sto ga slusate, ali i da gledamo slike dok ga slusamo, hehehe, e, jesam odvratan.

P.S. Mozes i ti uzeti i Hrvatsku iz Srbijansku zastavu pa ih ukrsti, mislim da bi ih to dodatno iznerviralo. :-D



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vi ste ovde stvarno ludi :razz: :razz: :razz: :razz:
znam sta mislis!!!!
morat cu da nadem neki put...u pravu si zastava ne znaci bas nista...ali kad vidim svoga oca...onu samu ima sliku nase krsne slave na zidu...a eto jedan ujak stavlja i zastave i hymna pise na zidu i deca mu imaju carape sa zastavama i trickot i lopte i igrice i kalendare...neznam...zagorcali su mi hrvatsku...ijako ja dorbro znam da u hrvatsko nisu takvi...
neki dan sam bila na festi hrvatskoj (ali to je bio zadnji put majkemi!!!!) i neki manijak je pricao na bini neku glupu spiku da nisu ladica stavili na haski tribunal i da hrvati trebaju da se drze i da ne mesaju krv...pitaj boga sta nije reko...a ja i tat a sjedili tu pogledali se...dok je ujna vikala EEEE TAKO JE BAS TAKOO...znam da vise necu ici tamo...a i tata nece...ali trebam neku ideju...da me to vise tako ne boli...to je to..ali neznam kako...
 
JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vi ste ovde stvarno ludi :razz: :razz: :razz: :razz:
znam sta mislis!!!!
morat cu da nadem neki put...u pravu si zastava ne znaci bas nista...ali kad vidim svoga oca...onu samu ima sliku nase krsne slave na zidu...a eto jedan ujak stavlja i zastave i hymna pise na zidu i deca mu imaju carape sa zastavama i trickot i lopte i igrice i kalendare...neznam...zagorcali su mi hrvatsku...ijako ja dorbro znam da u hrvatsko nisu takvi...

Problem sa dijasporom jeste sto ostanu zivjeti u onom trenutku u kojem su napustile svoju zemlju, tako ste se tice Srba u dijaspori to jos uvjek imas Cetnika, Ljoticevaca, Nedicevaca, (oni sto su napustili YU poslje drugog svjetskog rata), oni sto su napustili YU u vremenu 60tih, 70tih godina i dalje misle da ovdje Tito zivi i da sa 100 evra (kao nekada sa 100DM) mogu u domovini kupiti sta hoce, a oni koji su napustili YU 90tih i dalje misle da su ovdje Tudjman i Milosevic, medjutim u domovini se dosta toga promjenilo, a oni ostali u nekom svom idealizovanom vremenu.

Moj ti je savjet, drzi se Njemaca, ove nase odje@i sto dalje od sebe. Ne znam koliko imas godina, ali kad budes mogla i imala dovoljno para dodji pa obidji i Srbiju i Hrvatsku, naravno bez njih.

JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
neki dan sam bila na festi hrvatskoj (ali to je bio zadnji put majkemi!!!!) i neki manijak je pricao na bini neku glupu spiku da nisu ladica stavili na haski tribunal i da hrvati trebaju da se drze i da ne mesaju krv...pitaj boga sta nije reko...a ja i tat a sjedili tu pogledali se...dok je ujna vikala EEEE TAKO JE BAS TAKOO...znam da vise necu ici tamo...a i tata nece...ali trebam neku ideju...da me to vise tako ne boli...to je to..ali neznam kako...

Trebala si napustiti taj fest. Taman i ako tvoji nece na odu onda si trebala sat-dva (koliko je to trajalo?) da ih ispred cekas. Time bi pokazala da ne pristajes na taj neonacizam. Ali, sad znas pa kad te drugi put budu zvali reci im direkton: - ja ne idem na neonacisticke feste, a vi kako ocete.
 
Da se u Srbiji nadje neki lik kao taj Thompson imli bi kampanju NVO-a,B92 i raznih udruzenja majki&deda&baba iz drzava okruzenja da kukaju kako to pokazuje da su Srbi svi fashisti...itd.,itd.,...
Chim je u "ljepoj njihovoj"odma se trazi neki "pomirujuci kurs"...kao u smislu"pa svi smo mi pomalo divljaci"....te fore.
Objektivno,nema shta.....
 
Taj tupson je jadna ustasko-profiterska kreatura koju mogu da slusaju samo najgori bolesnici i ludaci.

Medjutim neverovatno je da nemacke vlasti dozvoljavaju ocigledno velicanje nacistickih simbola i porazene idologije iz II sv. rata. Koliko znam takve stvari su zakonom zabranjene u Nemackoj.
 
Tompson- verovatno paradigma hrvatskog kompleksa nize vrednosti koji se zbog cinjenica da su ih Srbi ili oslobodili ili osvojili, kako izvole , 1918. , a i isto tako su ih Srbi branili i od Turaka u Vojnim Krajnama! Znali su Madjari da od hrvatskog junastva nema nista! :)
 
Боже, каква дискусија, мораћу да је архивирам !
Тата слуша Бају Малог Книнџу, а мама Томсона....и то у сре' гастарбајтерија, затим
криза идентитета, па кукасти крст и еугеника с једне стране, с друге крсна слава, штрикане триколор чарапе с оцилима, Тамо далеко и Лијепа наша.... па Октобарфест.... па Цеца после Томсона... диван основ за један роман.
....ма архивирам, дефинитивно !

medium-smiley-133.gif
 
Pa Tompson je njihovo olicenje raspevanog domovinskog rata. Da smo mi pobedili, bio bi to Baja MK, a posto nismo, Baja peva po kafanama i zborovima Krajisnika, a Tompson pravi koncerte i raspaljuje nacisticke strasti svojih veterana. Neka ga, nek peva, sta tu ima. Imace fanove dok zive hrvatski psi rata, a posle ce ga svi zaboraviti. Ratno profiterstvo samo malo drugacijeg tipa. Zar nije magazin imao neku aferu sa antisrpskim i proHDZovskim pesmicama. Pa sad, svako malo, koncert u BG...
Ipak treba pustiti Tompsona da svirka sa svojim drugarima. Bar ga ne gledamo na Pinku.
 
love4ever:
Pa Tompson je njihovo olicenje raspevanog domovinskog rata. Da smo mi pobedili, bio bi to Baja MK, a posto nismo, Baja peva po kafanama i zborovima Krajisnika, a Tompson pravi koncerte i raspaljuje nacisticke strasti svojih veterana. Neka ga, nek peva, sta tu ima. Imace fanove dok zive hrvatski psi rata, a posle ce ga svi zaboraviti. Ratno profiterstvo samo malo drugacijeg tipa. Zar nije magazin imao neku aferu sa antisrpskim i proHDZovskim pesmicama. Pa sad, svako malo, koncert u BG...
Ipak treba pustiti Tompsona da svirka sa svojim drugarima. Bar ga ne gledamo na Pinku.
Потпуно погрешно!Баја мали книнџа није имао ни 0,05% популације која је слушала његове глупости,док Томпсон у Хрватској и дан-данас има 15% популације која га слуша!Ово само говори о Хрватима,њиховој култури и ''еуропским'' коренима...Додуше,ми имамо дебиле који нас допингују арапским звуком и разноразним оријенталним смећем.:roll:
 
misoni:
Потпуно погрешно!Баја мали книнџа није имао ни 0,05% популације која је слушала његове глупости,док Томпсон у Хрватској и дан-данас има 15% популације која га слуша!Ово само говори о Хрватима,њиховој култури и ''еуропским'' коренима...Додуше,ми имамо дебиле који нас допингују арапским звуком и разноразним оријенталним смећем.:roll:
Naravno, tog Baju niti ko slusa, niti ga je ikada pustala drzavna TV u udarnom terminu, a pogotovo nikada nije velicao najgoru nacisticku ideologiju iz II sv. rata (niti je to moguce s obzirom da mi za razliku od hrvata nismo imali jedan Jasenovac, koji thupson velica).

Dakle Baja je samo jos jedan razlog ovdasnjem olosu da pravdaju hrvate nekakvom pricom "imamo i mi takve".
Nemamo.
 
Sorab1:
Јучерашње комуњаре су данашње "демократе" и антисрпски фашисти. Томпсон је ваш.
Томпсон је много популаран у геноцидној творевини хрватској. Песме како пали српске куће и коље србе су веома слушане у геноцидној творевини хрватској. Српске двери слушају православне песме. Српски националисти српске националистичке песме о борби против комуњара, муслимана и усташа. У србији антисрпски фашисти се понашају као јучерашње комуњаре и хоће да побију српске националисте. Усташе, "демократе", бисерко, вучо, кандићка, вештице у црном, антисрпски фашисти, све једно те исто зло.

majko mila, ovoliko generalzacija u jednom pasusu ne bi objavila ni administracija Pol Pota
 
Salvantis:
Naravno, tog Baju niti ko slusa, niti ga je ikada pustala drzavna TV u udarnom terminu, a pogotovo nikada nije velicao najgoru nacisticku ideologiju iz II sv. rata (niti je to moguce s obzirom da mi za razliku od hrvata nismo imali jedan Jasenovac, koji thupson velica).

Dakle Baja je samo jos jedan razlog ovdasnjem olosu da pravdaju hrvate nekakvom pricom "imamo i mi takve".
Nemamo.
"Bjezi, bjezi balija tu ti mjesto nije, doce milos s manjace nozem da te brije"
"tjera milos, tjera milos stoku preko save, bjezi mujo, bjezi mujo, ostaces bez glave"
Jel ti poznat repertoar?
 
Trebala si napustiti taj fest. Taman i ako tvoji nece na odu onda si trebala sat-dva (koliko je to trajalo?) da ih ispred cekas. Time bi pokazala da ne pristajes na taj neonacizam. Ali, sad znas pa kad te drugi put budu zvali reci im direkton: - ja ne idem na neonacisticke feste, a vi kako ocete.[/QUOTE]



HVALA TI PUNO ZA ODGOVOR:::TO JE SUPER IDEJA:::SAMO PITANJE..nemogu ja to tako reci, ili??? pa jel to bilo neonasticno ili je bilo povokativno...htjela bi tako nesto reci ali da ne zvuci tako ostro!!!!imas ideju??
 
JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
HVALA TI PUNO ZA ODGOVOR:::TO JE SUPER IDEJA:::SAMO PITANJE..nemogu ja to tako reci, ili??? pa jel to bilo neonasticno ili je bilo povokativno...htjela bi tako nesto reci ali da ne zvuci tako ostro!!!!imas ideju??
Nazovi ti stvari pravim imenom, ako je nacizam onda je naciazam... mozes uzeti i neku knjigu ako nisi dovoljno upoznata sa tim pojmovima, pa ako te napadnu da im mozes izdeklamovati, eto: - nacizam je zato i zato.
 
JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
http://hrvati-frankfurt.de/KoncertThompsona/myalbum.html

Ovo je opet dokaz, da taj covjek nije normalan! Nije da voli svoju zemlju i narod i sve svetce, nego siri nacijonalizam stim ciljom da se druge nacije mrze, jer ko je toliko zamotan u zastave nikad nece biti u stanju da postuje drugo! Nikada!!!

Ja kao MP nikad nebi dozvolijo da se dizu ruke kao sto je Hitler zahtjevo, nikad nebi dozvolila da na MOME KONCERTU budu naslovi kao ANTE GOTVINA HEROJ ili CRNA LEGIA...ili znakovi Ustasa!


Katastrofa je gledati one slike sa tog koncerta. Nemogu verovati da izmedju Hrvata ima toliko ustaša koji obožavaju onoga ustašu Thomsona. Vidi se da mnogi Hrvati su još uvek prave ustaše, koje vole Pavelića i njegovu NDH.
Samo bi me interesovalo dali je na tom koncertu odpevo i onu poznatu Hrvatsku-ustašku pesmu "Jasenovac i gradiška stara". Nemogu smisliti da toliko mladih Hrvata(koji izgledaju kao normalni ljudi) pleše i uživa uz tu genocidnu ustašku pesmu....
 
Hvala Bogu mi Srbi imamo našeg Baju Malog Knindžu. On je pravi pevač i umetnik, pravi patriota i rodoljub.

Evo nekoliko videa sa njegovih koncerta. Da se vidi da i Srbi vole svoje, i najbolje je to da na tim koncertima su najviše mladi Srbi.

 
love4ever:
Pa Tompson je njihovo olicenje raspevanog domovinskog rata. Da smo mi pobedili, bio bi to Baja MK, a posto nismo, Baja peva po kafanama i zborovima Krajisnika, a Tompson pravi koncerte i raspaljuje nacisticke strasti svojih veterana. Neka ga, nek peva, sta tu ima. Imace fanove dok zive hrvatski psi rata, a posle ce ga svi zaboraviti. Ratno profiterstvo samo malo drugacijeg tipa. Zar nije magazin imao neku aferu sa antisrpskim i proHDZovskim pesmicama. Pa sad, svako malo, koncert u BG...
Ipak treba pustiti Tompsona da svirka sa svojim drugarima. Bar ga ne gledamo na Pinku.

Istina je da Srbi vole Baju MK isto kao Hrvati Thomsona. Ali Tohompson i Baja nisu isti.
1) Thomson podržava ustaše-Hrvatske fašiste, dok Baja nema nikakve veze sa fašismom.
2) Thomson peva genocidne Ustaške pesme(Jasenovac i Gradiška stara) dok Baja takve pesme nepeva, Baja slavi Srpstvo i Srpske junake, dok Thompson slavi pokolje i genocid.
 
Enfroz2891.:
Baja chak ni u vreme Slobovizije nije reklamiran na RTS-u,to je glavna razlika.

Mislim da ga nisu reklamirali zbog toga što je imo drugačiju ideologiju nego Sloba. Baja je pevo četničke pesme i podržavao je radikale i Šešelja. Za to ga Slobin RTS nije reklamiro. Dok Thomson je podržavao Franjin režim i HDZ i za to ga je Franjin HRT reklamiro.
Ako bi Baja podržavo Slobu i SPS onda bi ga sigurno Slobin RTS reklamiro.
 
To nije poenta.
Poenta je da ga nije bilo ni tada a ni sada za razliku od ovog Ujke i ideoloshkog mu kolege Skora.
I pazi sad to licemerje sad nam se javljaju neki ovde kao "pomirljivim tonovima" a da se neki takav reklamira na bilo kojoj nashoj televiziji imao bi samo na ovom 4umu zilion tema o tome kako smo :"sami krivi za sve shto nam se deshavalo jer takvi pevaju kod nas...bla,bla,bla...".
 
Naravno, pa tog thupsona je hrt i stvorio na neki nacin, dajuci mu ogroman medijski prostor za divljanje.
Ali nista cudno s obzirom na fasisticku osnovu tudjmanovog rezima sa kojim se milosevic, makar po tom pitanju ne moze porediti ni u shali.
 

Back
Top