kako?

devojka je raskinula samnom pre dva meseca. bili smo zajedno 6god sve je bilo ok i onda odjednom mi je rekla da joj je dosadilo i da zeli da bude sama i slobodna. p[ovremeno se cujemo pricamo o raznim stvarima kao da se nista desilo nije a kad spomenem nesto za nas ona ne zeli o tome da govori. kao jos me voli ali zeli da bude sama. i tako se muxim i patim dva meseca vec. sta da radim kako da se izborim sa tugom i so ovim mukama.najgore je sto zivi blizu mene.vidjam je skoro svakog dana i ona je tako hladna a ponekad vidim da zeli da me poljubi tako kad pricamo ali nesto je koci sta da radim? nikad je nisam prevario niti dao povod da ovako nesto uradi. ali ona kao da vise nije ista osoba ne znam vise gde idem ni sta radim.nista mi nije pomoglo do sad da je zaboravim to jest prebolim. da li ima ovde nekog ko ima slicne muke kao ja

Pretpostavljam da izlazi sa svojim drugaricama i da uziva u nekom drugacijem nacinu zivota od onog koji je vodila do sada.(Ili je nasla nekoga ko joj je trenutno zanimljiviji).
Ne bih da budem brutalno iskrena,ali moram.Ona te ne voli.Ti u svojoj glavi tumacis njene reci ili ponasanje onako kako ti zelis.
Polako,proslo je tek dva meseca.Bice ti tesko,ali jednog dana ces nauciti da zivis s'tim.
 
pa da sinoc me pozvala da se vidimo da razgovaramo sad kaze da ce da razmisli da li vredi da se pomirimo ne znam vise staq da mislim i da radim kao da se podstavim
 
Da li vredi?!!!Cak i da se pomirite,nisam bas sigurna koliko bi to sve trajalo.Kad se jednom prekine,nikada vise ne bude kao pre,
 
samo napred korakom dugim da je bilo dobro trajalo bi ,kao mjedna moja sto me je cekala ,do duse ja sam kriv odselio sam se za boljim sutra dobio sam bolje sutra ali sam izgubio nju tako ljubav i te fore ne piju vodu,,,,samo napred zelim ti mnogo lepih cura...

Eto neka je sa srećom, ko zna, možda je ovo i dobro što se desilo :)
 
Jednostavno dosli ste do nivoa koji se zove - brak ili raskid!

Kontam da ste mladje osobe pa je brak strasna zamisao a raskid nesto kao najidelaniej u tom trenutku, ali ne pravi senzacionalisticki raskid vec raskid ali sa mogucnoscu da sve bude kao pre!

Zasto? Pa zato sto i ona nije sigurna da li to zeli, ali jednostavno OSECA DA MORA NESTO NOVO URADITI! Ovo ti potpisujem!
Tako sto se toga tice postoje i neke sanse da se pomirite!
Reci mi da li ste raskidali do sada za ovih 6 godina nekada, koliko, koliki su razmaci bili, zbog cega?
Da li je bilo svadja, vecih, manjih, zbog cega!
D ali vas opterecuju neki neposredni faktori - novac, finansije, stanovanje, poslovi, pritisak porodica vrsnajcke grupe itd?

Da bi dobio iole konkretan odgovor LJUDI MORAJU BITI STRUCNJACI I MORAJU TI UZETI CELOKUPNU ANAMNEZU A NE OVAKO SVAKO DA IZREKNE NESTO STROGO SUBJEKTIVNO IZ SVOG LICNOG ISKUSTVA STO JE IMAO PRILIKE DA ISKUSI, A NE DA SE BAVI PROUAVANJEM TE PROBLEMETIKE!

Cak mislim da se ne zna cinjenica ni koliko godina imas a koliko ona, STO JE KRUCIJALNO ZA POSTAVLJANJE PREM ATVOM PROBLEMU!
 
jesmo jednom na mwesec dana jer sam ja bijo jako ljubomoran to sam promenio i zatim smo se pomirili. to je bio jedini put za 65god.sto se tice porodice drugara okoline svi su nas prihvatili. slave nedeljni rucak kod njnenih sve nikada nismo imali problem sa time.drustvo je u pocetku prozivalo ali vremenom je i to proslo.znam da me jako voli kao i ja nju i ona to zna. tako kad se vidimo zagrli me jako poljubi me u vrat.ma osecam da joj je stalo samo ne razumem sta ke sada koci da budemo zajedno. nikad me nije prevarila niti ja nju tako da nismo se rastali na neki ruzan nacin nego jednostavno eto tako. jednom mi je rekla kao da je razlog jer smo dugo zajedno.pa sta ako smo dugo zajedno. sta kao trebam na svaka 3meseca da imam drugu devojku i sta onda? sa takov da budem u vezi pa brak pa dete pa razvod posle nekog vremena jer smo dugo zajedno mislim gluposti nista ne razumem
 
devojka je raskinula samnom pre dva meseca. bili smo zajedno 6god sve je bilo ok i onda odjednom mi je rekla da joj je dosadilo i da zeli da bude sama i slobodna. p[ovremeno se cujemo pricamo o raznim stvarima kao da se nista desilo nije a kad spomenem nesto za nas ona ne zeli o tome da govori. kao jos me voli ali zeli da bude sama. i tako se muxim i patim dva meseca vec. sta da radim kako da se izborim sa tugom i so ovim mukama.najgore je sto zivi blizu mene.vidjam je skoro svakog dana i ona je tako hladna a ponekad vidim da zeli da me poljubi tako kad pricamo ali nesto je koci sta da radim? nikad je nisam prevario niti dao povod da ovako nesto uradi. ali ona kao da vise nije ista osoba ne znam vise gde idem ni sta radim.nista mi nije pomoglo do sad da je zaboravim to jest prebolim. da li ima ovde nekog ko ima slicne muke kao ja

Sve ti je rekla. Poštuj to. Ne forsiraj vezu u kojoj nema DOVOLJNO obostranog zadovoljstva. Ne trazi neki poseban razlog u smislu da se nesto desilo ili si nesto rekao ili nisi rekao itd... Jednostavno ta veza za nju vise nije nesto sto je DOVOLJNO ispunjava.
A bol? Treba odbolovati. Nakon nekog vremena ce postati jako podnosljiva. ;)
 
Sve ti je rekla. Poštuj to. Ne forsiraj vezu u kojoj nema DOVOLJNO obostranog zadovoljstva. Ne trazi neki poseban razlog u smislu da se nesto desilo ili si nesto rekao ili nisi rekao itd... Jednostavno ta veza za nju vise nije nesto sto je DOVOLJNO ispunjava.
A bol? Treba odbolovati. Nakon nekog vremena ce postati jako podnosljiva. ;)

nadam se tome.ali za rgada je to jako tesko ne vidim kraj ni blizu
 

Back
Top