Kako znate?

Meni bzv pretpostavljati, posle kad te zadesi i bude ne baš kako si zamišljao umesto da uživaš ono svrbi.

---

A i ko kaže da mora da bude uvek isto.

---

A šta sad jeste pikilo nije kakilo bzv odlučite se
Ja imam bujnu maštu, to je istina, ali zar bih mogla onako dočarati šta za mene znači voljeti da nisam i doživjela?
 
[ 8 July 2022 11:35 ] ⁨Branimir Maksimovic⁩: kako je kada nekoga voliš? da napišem na forumu
[ 8 July 2022 11:36 ] ⁨Naja⁩: Pisi sta hoces
[ 8 July 2022 11:36 ] ⁨Branimir Maksimovic⁩: hoću ti da mi kažeš
[ 8 July 2022 11:38 ] ⁨Branimir Maksimovic⁩: ljub, kaži
[ 8 July 2022 11:39 ] ⁨Naja⁩: Ne znam. Imam posl
[ 8 July 2022 11:39 ] ⁨Branimir Maksimovic⁩: jao
:zaljubljena: blago Naji i tom Branimiru ČP
 
Kako znate da li volite nekog?

Osećanja su možda jaka, možda nisu...
Čula sam u jednom filmu pitanje (žena se razmišljala da li da se udaje ili ne, pa joj majka reče): "Da li želiš da se svako jutro budiš pored njega?"
Šta biste odgovorili?

Podelite neko vaše pitanje koje vam ukazuje na to.. neki kriterijum za ocenu svoje ljubavi.


Pogledajte prilog 1183814
Ne znam
Mislim da nisam sazreo da bih to "znao"
Ipak imam malo iskustva u odnosu na godine

Uvek mi se čini da se dvoje vole ako se privlače i fizički i emocionalno i imaju dobru komunikaciju i zajedničke ciljeve

Ali moraju još pride da "srastu" zajedno
 
Kako znate da li volite nekog?

Osećanja su možda jaka, možda nisu...
Čula sam u jednom filmu pitanje (žena se razmišljala da li da se udaje ili ne, pa joj majka reče): "Da li želiš da se svako jutro budiš pored njega?"
Šta biste odgovorili?

Podelite neko vaše pitanje koje vam ukazuje na to.. neki kriterijum za ocenu svoje ljubavi.


Pogledajte prilog 1183814
Ja da sam tako razmišljao pored koje bih se budio svako jutro imao bih 10 zena do sad. 😂
 
16237F1B-D943-47D0-9354-50CB1659D038.jpeg
 
Možda ne volimo svi jednako :)
apsolutno je sigurno da svi volimo razlicito.

ipak, , za sve ljude postoji neki najmanji zajednicki deo. presek.
zaljubljenost je uvek vezana za hormone-zato se kaze da je ljubav slepa, ali nije, zaljubljenost je slepa. zato sto zaljubljeni vide kroz ruzicaste naocare:))

s druge strane, o ljubavi mozemo govoriti tek kad osobu stvarno upoznamo. kad je vidimo onakvu kakva jeste, a ne onakvu kakvu mi zelimo.
vidimo je, i ipak je volimo. uprkos manama. i onda odlucimo da je ta osoba vredna naseg zivota, vremena, duse, novca, cega god, i istrajemo. postujemo je. podrzavamo. budemo prijatelji.
istrajati i na strasnom mestu postojati:))
to zapravo znaci da se zbog toga sto nekog volis, odrices svesno novih zaljubljivanja.
a zivot prodje, kako god.
neko to ne moze.
neko ne samo da moze, nego mu je to jedino sto zeli. tu zatvorimo krug, u prici o slicnosti i razlicitosti.
i tako..duga prica:))
 

Back
Top