Kako zamisljate sebe sa sedamdeset godina?

Kako zamisljate sebe sa sedamdeset godina?

  • "Pare zene postao sam poznat"

    glasova: 1 11,1%
  • Egzoticna destinacija...odmor...

    glasova: 0 0,0%
  • Gore sam na ☁️

    glasova: 4 44,4%
  • Aruba Jamajka Bahami

    glasova: 0 0,0%
  • Igram sah na Kalemegdanu

    glasova: 0 0,0%
  • Nerviram mladje

    glasova: 3 33,3%
  • Davim pricama o mladosti dosadjujem ne pustam

    glasova: 1 11,1%
  • Starost bolest sta sad...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
Samo sam surovo realna draga moja :zag:
A i ne bih volela neke pozne godine, srećom pa je apsolutno nemoguće kolko zdravo živim :mrgreen:

Razumem i više nego misliš. Neću ovde detaljisati :) no da mi je neko rekao pre 17g živećeš i godinu duže, rekla bih da je lud i da mi se makne s očiju :lol:
No, evo me i vrlo sam živahna... pih. Tako da sam okrenula kontru i lepo se pomirila sa kornjačinim vekom :lol:
 
Imam jos neke sitnice za obaviti u ovom svijetu, ali nakon sto bi to odradio, sve sto bi pozelio je vidjeti Aurore na Juznom polu.
Moze i na Sjevernom, ali tamo ne postoji nesto poput Scott-Amundsen, da mozes prezimiti.
Ne Aurore kako nam pokazuju u YT filmicima, gdje je sve efektirano poput navodnih slika udaljenih galaksija koje snimaju ova govanca od teleskopa koje su ljudi katapultirali u svemir, vec da se nebo stvarno otvori i pokaze kao jednom u 10.000 godina.
Nakon toga, bilo bi OK pozdraviti se.
U snu naravno, uz tesku infarktcinu koja bi trajala tek nekoliko minuta.
 
Imam jos neke sitnice za obaviti u ovom svijetu, ali nakon sto bi to odradio, sve sto bi pozelio je vidjeti Aurore na Juznom polu.
Moze i na Sjevernom, ali tamo ne postoji nesto poput Scott-Amundsen, da mozes prezimiti.
Ne Aurore kako nam pokazuju u YT filmicima, gdje je sve efektirano, vec da se nebo stvarno otvori i pokaze kao jednom u 10.000 godina.
Nakon toga, bilo bi OK pozdraviti se.
U snu naravno, uz tesku infarktcinu koja bi trajala tek nekoliko minuta.
Polakooo, ne možeš prije tetke, mora te ona dočekati i ispričati ti fantastične priče iz Raja :D
 

Back
Top