kako to da bas muskarci imaju fobiju od braka?!

peach:
elem,posmatram ja ljude oko sebe i skontam:sav slobodan muski svet valja pricu "necu nikad/u skorije vreme/bar do 40te da se zenim.opet,sve devojke oko mene mastaju o vencanici(generacija koja se priblizila 30toj),o bebama,toplom domu,bla,bla...
e,sad,je l' moze neko meni da objasni ZASTO SU MUSKARCI TI KOJI IMAJU GARD PREMA BRAKU KAD NJIME DOBIJAJU SAMO JEDNU ZENU VISE KOJA CE IH MAZITI I PAZITI I HRONICNO BRINUTI O NJIMA,A DEVOJKE SE PALE NA BRAK IAKO NJIME IZGLEDA SAMO DOBIJAJU JEDAN RADNI ZADATAK VISE :?: :!: :shock:
e bas zbog ovoga sto je druge boje...bbrrrr...
da se neko "hronicno" brine o meni....uh...
 
chika_doktor:
Evo ja imam dva klinca a nisam ozenjen.Teze je stisnuti mu.. i napraviti dijete.A sam brak kao institucija je otudjenje... :twisted:
Cika doktore, lako je napraviti - treba to posle izdrzavati, vaspitavati, nije to igracka, pa sad hocu sad necu. Ogromna je to obaveza, i velika odricanja ako stvarno zelis biti pravi roditelj tom detetu. Mozda i tu lezi razlog neodlucnosti?
A da li ces pri toe biti i u braku ili ne - stvar dogovora. :wink:
 
Pa koliko sam ja stekao iskustva,nesto se muskarci i ne pitaju mnogo po tom pitanju.Oni se nesto bune,ali po meni uvek bude kako devojke kazu.Ili ne bude nista.Samo mirno polako,strpljivo.Tiha voda breg roni.

A po meni,brak je super.Resis jedno manje pitanje i bacis se na karijeru.I jos te zena podrzava,milina.Mada je ovo samo teorija. Sve
 
Sve ih je strah da ako se ozene pre 35-e propustice mnogo toga u zivotu.A sta je bitnije:bezati od fine zene koju volis i sa kojom bi delio zivot i stvarao porodicu,ili ostati"solo" pa pijanciti svaku noc do ranih jutarnjih sati i menjati zene kao carape ???
Muskarci,prosudite sami...Nije brak zarobljenistvo vec samo drugaciji,mozda jos lepsi nastavak zivota.
 
inspirion:
Pa koliko sam ja stekao iskustva,nesto se muskarci i ne pitaju mnogo po tom pitanju.Oni se nesto bune,ali po meni uvek bude kako devojke kazu.Ili ne bude nista.Samo mirno polako,strpljivo.Tiha voda breg roni.

A po meni,brak je super.Resis jedno manje pitanje i bacis se na karijeru.I jos te zena podrzava,milina.Mada je ovo samo teorija. Sve
:idea: 8)
 
inspirion:
Pa koliko sam ja stekao iskustva,nesto se muskarci i ne pitaju mnogo po tom pitanju.Oni se nesto bune,ali po meni uvek bude kako devojke kazu.Ili ne bude nista.Samo mirno polako,strpljivo.Tiha voda breg roni.

A po meni,brak je super.Resis jedno manje pitanje i bacis se na karijeru.I jos te zena podrzava,milina.Mada je ovo samo teorija. Sve

Lepo čuti, samo još da sprovedeš u praksu i kad ostvariš karijeru da ne zaboraviš da te je ONA podržavala i bila uz tebe.
 
angelblue:
Sve ih je strah da ako se ozene pre 35-e propustice mnogo toga u zivotu.A sta je bitnije:bezati od fine zene koju volis i sa kojom bi delio zivot i stvarao porodicu,ili ostati"solo" pa pijanciti svaku noc do ranih jutarnjih sati i menjati zene kao carape ???
Muskarci,prosudite sami...Nije brak zarobljenistvo vec samo drugaciji,mozda jos lepsi nastavak zivota.

Hajde , licemerko ne pričaj.
Pa sama ti ne želiš u vezu dok sve ne probaš.....

Inače , većina muškaraca ne želi brak sa kozicama koje trče unaokolo trudeći se da izgledaju isto (a na koga da liče pitaj TV) a nijedna ne razvija svoje kvalitete, a još manje zna šta je realno i ostvarivo...
I veruj mi iako su mnogo iskusne u foliražama i manevražama i dalje važi "ko sa decom leže upišan se budi"
U 30-oj verovala ili ne.....
Tako ti je kad se mnogo radi na taktici , a na sebi i svom intelektualnom obrazovanju (ne obrazovanju već intelektualnom obr.) ništa.
Utešno je da se stvara i novi soj muškaraca koji takodje razmaženi lakim dobijanjem "kad je zasvrbi ne bira" takodje ne dodju do odgovornosti pre 40 i tako je to.......
 
klara_m:
inspirion:
Pa koliko sam ja stekao iskustva,nesto se muskarci i ne pitaju mnogo po tom pitanju.Oni se nesto bune,ali po meni uvek bude kako devojke kazu.Ili ne bude nista.Samo mirno polako,strpljivo.Tiha voda breg roni.

A po meni,brak je super.Resis jedno manje pitanje i bacis se na karijeru.I jos te zena podrzava,milina.Mada je ovo samo teorija. Sve

Lepo čuti, samo još da sprovedeš u praksu i kad ostvariš karijeru da ne zaboraviš da te je ONA podržavala i bila uz tebe.

Pa i ja cu nju.Ne bi voleo nikad zenu iz senke.Tj, domacicu.Iskreno.
A zaboravio naravno,nikad ne bi.Ljubav je jedino sto ostavlja dokaz da smo zivi.A to posle kroz porodicu se prenosi.
 
Tommy_V:
inspirion:
A po meni,brak je super.Resis jedno manje pitanje i bacis se na karijeru.I jos te zena podrzava,milina.Mada je ovo samo teorija. Sve

E a sta mislite o tome kao, prvo karijera pa onda brak?! Ili ono bar donekle kao da si dobar u "karijeri" pa onda brak?!

ma to je totalno individualno, ima ljudi koji ne zele karijeru, kojima je brak ono sto zele i to je ok.

mada uopste ne kapiram frku oko braka, ako je dvoje ljudi ok i njihov odnos ono sto oni zele, i ako mogu zajedno da se razvijaju i napreduju i stvaraju nesto u zivotu (stagod to bilo, deca, pare...), papir i dalje ostaje papir i ne moze promeniti niti stvoriti ili osigurati sustinu tog odnosa.
 
Selena:
Ma boje se obaveza,eto zato!!!

Ма не бојимо се обавеза, него онога шта нас чека у глобалу, а не знамо ни сами прецизно шта је то :roll: :)...не желимо да направимо грешку!
Па затим питања...да ли је она права? Да ли ћу моћи да проведем са њом још 50 година? Каква ће бити као мама, какав ћу ја бити, да ли сам спреман на то? ...
Мислиш да знаш неку/некога, а онда после одређеног времена (а то може бити и више година)...трас...непријатно изненађење, па се запиташ кога сам ја то оженио?...ма живот је један велики компромис...све то руши неке твоје принципе и идеале...
 

Back
Top