Kako ti bivsi znaju da nas izlude!

Razmisli ti dobro zashto je on bivshi a ne sadashnji i da li si shvatila da je bivshi, bash bash bivshi i da ne treba da dozvolish da te drzzi na chiviluku kao rezervnu varijantu ako ne nadje nishta drugo...

Batali ti elegantno i njega i njegov face i book.....i nadji sebi dechka....pa che on poslati post samo tebi i nijednom od svojih 81 prijatelja...
 
Zaboravih da spomenem pretpostavku zashto je bash tako postupio.
Verovatno je ponosan i ljut, da mu nije stalo bolelo bi ga uvo da obraca paznju, ovako zna da ako poshalje svim tim osobama shvatice kao zajebanciju, ako poshalje tebi teshko da moze da se shvati neozbiljno. Ne znam kako da ti objasnim taj postupak, ali u svakom sluchaju uopshte nema veze sa tim da njemu nije stalo. Bash suprotno, ali je verovatno ljut na tebe i ne zeli da bude sa tobom. Eto. Mozda ce ti biti lakshe. Ali sve u svemu on je proshao, a ti ne trebash vishe da zavirujesh u njegov profil, ako ni zbog chega drughog onda zbog svojih zivaca.
 
Ili da mene izlude?
Hm... Ima 82 prijatelja na facebook-u (tu sam i ja), juce posalje post (neku glupost, ali nije o tome rec) na 81-og prijatelja. E taj jedan sto je dobio k.... da izbije oci sam ja. Eeeeeeeeej! Jaaaaa!
Uh kakav retard. Koliko me nervira. Pa mrzim ga. Uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
Jos smo kao raskinuli i ostali drugovi, cujemo se i sve super. A on meni tako.
Pu baksuz jedan glupavi. Uh uh uh uh razbicu komp koliko lupam po tastaturi.
Pa sto je morao mene jedinu da izostavi?! Samo mene! Jednu jedinu!

Polako...Udahni duboko...

E sad..Sta vas bivsi treba da uradi (ili je uradio) da vas toliko iznervira ? Ili to ume samo ovaj retard.

E pa ne mogu da se ne smejem..:D Da bi me iznervirao kao sto si se ti iznervirala,trebao bi da mi kao 82. na listi posalje taj glupi post i time mi stavi do znanja da sam kao svi drugi..da budem jasnija...da povredi moju posebnost..ee..tu bi mu ..ee..mater..
 
Ili da mene izlude?
Hm... Ima 82 prijatelja na facebook-u (tu sam i ja), juce posalje post (neku glupost, ali nije o tome rec) na 81-og prijatelja. E taj jedan sto je dobio k.... da izbije oci sam ja. Eeeeeeeeej! Jaaaaa!
Uh kakav retard. Koliko me nervira. Pa mrzim ga. Uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
Jos smo kao raskinuli i ostali drugovi, cujemo se i sve super. A on meni tako.
Pu baksuz jedan glupavi. Uh uh uh uh razbicu komp koliko lupam po tastaturi.
Pa sto je morao mene jedinu da izostavi?! Samo mene! Jednu jedinu!

Polako...Udahni duboko...

E sad..Sta vas bivsi treba da uradi (ili je uradio) da vas toliko iznervira ? Ili to ume samo ovaj retard.

pa sad zavidi od toga koliko ima godina .mislim da pokusava da te iznervira jer je namerno tebe izostavio,a mozda misli da ga ti ne podnosis pa nece da se namece?kako ste raskinuli i koliko ste bili zajedno?
 

Back
Top