KAKO SE RASHLADJUJETE...

ne....treba da se UMIRIŠ i ne mrdaš. Onda nema odavanja toplote i znojenja :lol: ( e ovo sam juče čula, ali mi je sumnjiva ta ..sa višom medEcinskom,mislim, malo mi na foru - sačuvaćeš preplanuli ten tako što se nećeš kupati :mrgreen: )

Ventilator ispod suknje? :P Ispod stola, pa uperiš? :lol:
 
Juče mi drugar pričao da je video u 29.novembra na ulici golog čoveka i , kao , svi prolaze i niko ništa..možda je pandur : o )))
Ahahaha, ja se razmoodim, ne skidam majicu, ulepim se sav od znoja, na motoru je, ljudi, vrućina, a to se retko dešava Pomaže i jedenje dinje i što više tečnosti.... i tako, kad je meni vruće, vi sigurno umirete ...bodrenje, takođe, pomaže :lol:
Može klima da se kupi za 15 maso dindži u Metrou + 60 orja ugradnja..
 
Ja sad nesto razmisljam, ne znam kako bih prezivela ovu toplotu bez klime, znam kad prokuvam napolju da cu da dodjem kuci i uzivacu i rashladicu se i necu se sva lepiti. Najvise me nervira kad se istusiram, namazem mleko i sednem negde, kad ono za pet minuta, sva se ulepim, klizim od kreme
 
carolina 212:
Ja sad nesto razmisljam, ne znam kako bih prezivela ovu toplotu bez klime, znam kad prokuvam napolju da cu da dodjem kuci i uzivacu i rashladicu se i necu se sva lepiti. Najvise me nervira kad se istusiram, namazem mleko i sednem negde, kad ono za pet minuta, sva se ulepim, klizim od kreme

..meni je neizdrzivo na ovim vrucinama...na visem spratu sam na suncanoj strani (sunce od 12:30 do 18:30)...i kasnije isparavaju betonski zidovi...znaci mislim da cu stvarno slaviti cim mi ugrade klimu...
 
Kinezi su nemilosrdni st se tice klime. Oni pustaju klimu da im bije direktno u glavu i to prilicno jako.
A svaka shusha ovde ima klimu. Kod njih moze da se kupi i za oko 100 dolara...oko 80 evra. I to fina klima za kucu.
A kada nemaju klimu onda prave promaju i tako non stop sede na promaji. I uopste se ne ushinu...ma nista im nije...zato nemaju mozga.Odnela im ga promaja. :D :D
 
Mogu da ti kazem da su u veoma dobrom stanju. Bolji nego nasi u svakom slucaju. Svuda imaju po nekoliko cistacica koje non stop ciste i ribaju.
Jeste da je za Kineze nezamisivo da se kupaju ili tusiaju svaki dan,ali sto se tice javnih WCja :) ...u jednom sam video cak i WC sholju koja ima dasku na kojoj mozes da podesavas tepmeraturu...da ti ne bude hladno guzi kad sednes. :lol:
Ima izuzetaka...ali ono sto sam ja video...vrlo je cisto.
 

Back
Top