Kako se promeniti?

Hellen:
Шта, кад су муж и жена запослени и имају своје пословне преокупације и социјални живот, онда им партнер треба само за секс???? :roll:

Onda se kaže da su malodušni.....

Izvini Hellen, ali baš u vezi teških reči u vezi....Muškarci to ponekad oproste, ali žene teško......E onda to neopraštanje dovede do toga da muškarac vidi neravnopravno tretiranje u opraštanjima , a to dovodi do otudjenja....

Zato ružna izreka sledi:
Ne go.vnaj ako ti u prolivu kasnije neće lepo biti....
 
Hellen:
Е, ******. Моји маторци су се забављали непуну годину а да за то време никада нису преноћили заједно....па су у срећном браку 40 година!

Ја сам са мужем имала 2 године забављања и 3 године заједничког живота пре венчања, па смо се опет развели после укупно 11 година!
Нема правила ни рецепта!

Тачно је да је једно забављати се а друго живети заједно, али по тој твојој логици данас би број успешних бракова био занемарљив, јер је до скоро било незамисливо живети заједно пре брака!

Ако постоји љубав и ВОЉА, свака препрека може бити заједнички савладана!

И друго, ако сте пажљиво читали, девојка није рекла да су контактирали само путем мејла, него да су свако лето проводили заједно тамо...и да су се релативно често виђали и овде.

Ima jedna inteligentna valjevka Mira , koja je dok je još bila devojče rekla , da muškarac mora da se upozna u 4 situacije....E sad to njeno je pokupljeno od majke , ali je definitivno tačno....Ja nažalost nisam bio toliko zainteresovan tada , pa nisam zapamtio sve 4 situacije, imam još broj telefona, ali je potreban i motiv da bi ga okrenuo....

U svakom slučaju moj dodatak je da osobu moraš upoznati i kad je u cajtnotu, tj pod vremenskim i psihološkim pritiskom , jer se tada vidi i ljubav i laža i strpljivost i širina.
 
Наравно да је боље упознати некога ''до даске'', у разним ситуацијама....мада, то у ствари никада није могуће у потпуности! Зашто? Зато што нам живот увек доноси нове и нове ситуације у којима никада раније нисмо били...према томе - може неко да те изненади и после 30 година брака!
 
Tuzni_patak:
Onda se kaže da su malodušni.....

Izvini Hellen, ali baš u vezi teških reči u vezi....Muškarci to ponekad oproste, ali žene teško......E onda to neopraštanje dovede do toga da muškarac vidi neravnopravno tretiranje u opraštanjima , a to dovodi do otudjenja....

Zato ružna izreka sledi:
Ne go.vnaj ako ti u prolivu kasnije neće lepo biti....

Знам, али зар није најлогичнија и најљудскија ствар да, кад попиздиш на мужа, одеш код најбоље другарице и изјадаш се на ''идиота'' са којим живиш?! :lol:
 
Patak okreni tu Miru, da i mi saznamo o cemu je rec.... :lol: Slazem se sa kokicom... :lol: :wink:

E Hellen, bolja ti je bila koka...Ovo sad moram, da citam tvoj nick, svaki put, ne znam ko pise...pre se znalo oma... :lol: :lol: :wink: :razz:
A i nekako delujes suvise ozbiljno sad...zbog tog avatara..ne prilici ti...
 
Hellen, bolja ti je bila koka...Ovo sad moram, da citam tvoj nick, svaki put, ne znam ko pise...pre se znalo oma...
A i nekako delujes suvise ozbiljno sad...zbog tog avatara..ne prilici ti...

Не приличи ми?! :roll: А сви ми увек кажу како иначе звучим увек превише озбиљно и строго, па реко, ајд да и аватар буде у складу! :lol:

Иначе, на аватару је исто једна Хелен! :wink:

(Хелен Келер)
 
Dakle saveti:
Suptilna varijanta: razgovor uz upotebu termina maco,kuco isl.
Anti-katolička varijanta: razvedi se;
Muslimanska varijanta: nek oženi još tri-četiri žene, pa svi zajedno igrajte domine;
Bankrot varijanta: vrati se u Srbiju;
Radikalna varijanta: magnum 357;
Ultra radikalna varijanta: magnum 357 (prvo njega,pa sebe);
Filozofska varijanta: čemu sve to?
 
muvalo:
Evo i ja off topic da prokomentarisem helleninu personu - ja te zamisljam ko dobru ribu a ne kao kip slobode ;)

Nisam mogla da odolim.

e, ne mogu ni ja, koliko god je offtopic.;-)
kada sam ja navela da me podseća na kip slobode, nisam imala na umu fizički izgled, nego njenu ličnost. večiti borac za pravdu i sva u stilu "pucajte, ja i dalje držim čas":lol: bez ikakvih negativnih konotacija. A da je dobra riba, to znam. čula sam iz veoma pouzdanih izvora;-)
 
NE ZNAM STA DA TI KAZEM,..POSLE TOLIKO VREMENA U VEZI ,a sad ste u braku,pa tek sada da shvatis kakav je lik?
Nije mi jasno,..ali mozda samo otvoreno sa njim da razgovaras o svemu,kazes kako se osjecas.//probaj.
 

Back
Top