KAKO SE PRIZIVAJU DUHOVI???

  • Začetnik teme ja ja ja ja
  • Datum pokretanja
Stvarno je neverovatno da kada god neko na nekom forumu pokrene ovakvu temu uvek se nadju oni koji neveruju pa se trude da svojim komentarima sto pre zatvore temu i oni koji govore da to netreba raditi jer je opasno.Onim prvima bi porucio da mogu da neveruju to je njihovo pravo.Ali zasto uopste komentarisete kad vas niko nista nije pitao?Niko nije pitao da li verujes ili ne?Pitanje je jasno postavljeno.Onim drugima bi rekao da svi znaju da to nebi trebalo raditi i da moze biti opasno.To je ovde vec receno bezbroj puta pa zasto se vise ponavljati?A zasto ste vi to radili kada ste znali da netreba?
Imam prijatelja koji je pre vise od deset godina po savetima sa one strane uspeo da resi n eke svoje probleme pa cak i zdravstvene za koje lekari nisu imali resenje.Nije to radio sam nego uz pomoc jedne zene koja je na taj nacin pomagala ljudima i do danasnjeg dana se ni njemu a ni toj zeni nista lose nije desilo iako je ona za te usluge dobijala novac.Nije imala odredjenu cenu nego su ljudi sami davali po mogucnostima. Hteo sam ovih dana da odem kod nje i pozvao je telefonom ali mi je rekla da vise neradi jer je u godinama ali je jos uvek i fizicki i psihicki zdrava i nikad joj se nije desilo nista lose sto je to radila.Sve ovo govori da nemora da znaci da ce vam se uvek desiti nesto lose ako to radite vec je vazno da se ne napravi neka greska.
Bas zbog toga sto je to opasno i sto moze doci do nezeljenih posledica ja cu sada postaviti novo pitanje.DA LI MOZDA NEKO ZNA JOS NEKU OSOBU KOJA MOZE DA POMOGNE LJUDIMA NA OVAKAV NACIN KAO STO JE TO RADILA OVA ZENA O KOJOJ SAM PISAO?Netrazim to da biste nekoga reklamirali vec da bi ste i meni i ostalima koji bi i pored svega hteli to da probaju pomogli i spasili eventualnih nezeljenih posledica.
 
Čula sam da se javljaju u :ponoc:,ne znam baš tačno ali znam neke čini,ima svašta i :vudu: .Ima ono kao u krug poredjaš sva slova,cifre i DA i NE na papirićima a u sredini čašica za rakiju i pomeraš čašicu po papirićima kažiprstom tako da sastaviš pitanje i duh će ti pomerati čašu po slovima pa sastavi rečenicu.Možeš i kad je ponoć uzmi malu vanglicu sa vodom preko nje stavi papir i drži sveću iznad i dok kaplje na papir govori koga ćeš prizivati.Evo nekih čini,gde je prazna crta tu izgovorite ime duha,čini izgovoriti 33 puta u ponoć a ispred sebe prevrnutu staru šerpicu:
Livus saces on via se,saces_ on mi
 
Bolje ne pokusavaj!!!
Ja i moja najbolja drugarica smo jedne noci kod mene prizivale duhove iz puke radoznalosti i zabave sa casom i abecedom. Ona je pitala: da li ima nekog ovde?? Nije bilo odgovora. Ja sam zatim rekla: Ovo je sr**e i ne radi!!! U tom trenutku vrata su zaskripala i mi smo mislile da je to samo promaja iako smo se obe pitale dali je to SAMO promaja??? Onda mi je drugarica rekla da se oseca kao da nas neko posmatra, da neko bulji u nas i da nismo same u stanu (a bile smo). Ja sam se na to samo nasmejala a zatim smo se dugo zajedno smejale a svetlo je pocelo da trepce i to je bilo to pobegle smo napolje. Onda smo resile da odemo do "uklete" zgrade na "ukleti" najvisi sprat. Ironicno je to sto je taj sprat 13. a lift ide samo do 12. sprata. Dok smo bile u liftu i pricale o Bloody Mary same sebe plaseci sa dozom zabave. Svetlo u liftu je pocelo da trepce a zatim se sasvim ugasilo a lift je stao izmedju 11. i 12. sprata. Vristale smo kao nikada u zivotu i bile smo preplasene a onda smo se okrenule premo ogledalu. u mrklom mraku se nazirao i odraz 3. osobe. E tad smo tek pocele da vristimo. Zatim se svetlo upalilo i iz ogledala je nestalo jos nesto osim mraka u to sam potpuno sigurna! To mi je bio najstrasniji dogadjaj u zivotu i to vise nikada necu pokusati! Moj ti je savet da to ne radis jer smo ustanovile da se veoma lako prizivaju a veoma se tesko oslobadjas cudnih stvari koje ti se dogadjaju nakon slicnih seansi. Istrcale smo iz zgrade zadihano vicuci: NIKAD VISE! Znam da mi se nije prividjala 3. osoba jer smo je obe videle i isto opisale. Dakle ako prizivas duhove ( a nemoj ) srecno! Moj ti je savet da ni ne pomisljas da radis takve stvari!!! :neutral:
 

Back
Top