KAKO SE PRIZIVAJU DUHOVI???

• Začetnik teme ja ja ja ja
  • Datum pokretanja
evo uputstvo: (kako se prizivaju duhovi)

Pribor:jedna manja staklena casa(moze ona za rakiju), 42 parceta papira(dimenzija oko 1x1cm);
Postupak rada:na 30 papirica ispisite sva slova abecede ili azbuke(na svaki po jedno)i poslazite ih u zatvoreni krug na ravnu i glatku povrsinu;na 10 papirica napisite 10 brojeva(od 0 do 9) i poslazite ih u obliku dva polukruga(moze i otvoreni krug) unutar onih slova;na preostala dva papirica napisite "DA" i "NE" i postavite ih jedan pored drugog(da se ne dodiruju) unutar brojeva i slova;u centar stavite gore navedenu casu i zurka moze da pocne...Okrenite casu i stavite kaziprst jedne ruke na dno i zovite nekog duha(morate reci njegovo ime).
Napomena:za ovo je potrebno 3 do 4 osobe; ne odgovaram za posledice jer sam vas upozorila. Ako nesto niste razumeli pitajte me opet.
;)

Evo kako sam ja to radila sa drugaricom.
Uzmi jedan papir i nacrtaj cica glisu sa krilima, izraz lica cica glise mora biti potpuno neutralan.
Na jednom krilu napissi NE a na drugom DA. Onda uzmi crven konac i o njega okaci iglu. Prvo glasno pitaj : Duse jesi li prisutan? Zavrti taj konac sve sa iglom i priblizavaj papiru. Ako igla padne na krilo sa ispisanim DA to je odgovor na tvoje pitanje. Ako padne na NE pokusaj ponovo Al moras da ga pitas pitanja na koje je odgovor da ili ne. I posle spali taj papir kad zavrsis.
Jednom smo se ja i drugarica istripovale da smo dozvale mrtvu pevacicu Almaju.

Ma prizivaj duhove, ali samo bogate. Ja cu da pljackam, a ti ih zamajavaj. :hahaha:
Obavezno se najedi pasulja pred prizivanje.
Ja to uvek uradim . Ipak su to duhovi. Posto nemas ventilator standardni, potreban ti je prirodni, puna zadnjica varenog pasulja, pretvorenog u u TOXIN. Ijaooo oduvaces duha, kao beba zvecku. :hahaha:

Koji ce ti vise, kada ga opljackas . :D
Crvene feferone takodje obavljaju veliki deo posla. Samo posle ne mozes da spavas ni na ledjima ni na stomaku. Ma nikako ne mozes da spavas . :D A ako stojis gore ti je jos .
Dubi na glavi rasirenih nogu .

Evo kako sam ja to radila sa drugaricom.
Uzmi jedan papir i nacrtaj cica glisu sa krilima, izraz lica cica glise mora biti potpuno neutralan.
Na jednom krilu napissi NE a na drugom DA. Onda uzmi crven konac i o njega okaci iglu. Prvo glasno pitaj : Duse jesi li prisutan? Zavrti taj konac sve sa iglom i priblizavaj papiru. Ako igla padne na krilo sa ispisanim DA to je odgovor na tvoje pitanje. Ako padne na NE pokusaj ponovo Al moras da ga pitas pitanja na koje je odgovor da ili ne. I posle spali taj papir kad zavrsis.
Jednom smo se ja i drugarica istripovale da smo dozvale mrtvu pevacicu Almaju.

Jadan Glisa. Ja cu da navijam za Glisu. Glisa, Glisa, Glisa, Glisa....bole su mu zadnjicu iglom.
E ako ja ubodem tebe i drugaricu, onda ce te dirati mog....Glisu. :hahaha: :hahaha:

Nije preporucljivo da se isto radi. Na prizivanje duhova mislim.
Ozbiljno ovoga puta sa moje strane .
Ostavite, neka zive u svome svetu.
Prizivali smo duhove, ne zelim da kazem sta smo radili jos .....bolje je ostaviti sve . Bolje je .

Back