Kako se nosite sa vrucinom?

Kako kome i kako gdje :mrgreen:
U mom slucaju izbjegavam s godinama sve vise i vise odlazak na more po ljeti i drzim se planine jer je ovdje bas ugodno. Predsezona i postsezona je za odlazak u toplije krajeve. Po zimi se cesto selim na more da ne moram lopatati snijeg :mrgreen:

Ma nevredi nista kad se zagreje krov.Nema pomoci
Treba ulozit u krovnu izolaciju. Pomaze zimi, ljeti i snizuje troskove grijanja ili hladenja.
 
Skroz dobro tih nekoliko minuta od stana do auta, od auta do kancelarije iitd. :D a u tih nekoliko minuta na nenormalnim temperaturama maštam o planini, šumi, hladovini. Kad imam vremena bježim na planinu, imam sreću da je moj grad okružen planinama krasoticama. Pijem dosta vode, nosim pamučnu laganu odjeću i ok je. Proći će i ovo.
 
Screenshot_20220702-085410~2.png

e ovo su vrućine
 
Pesacim 10-15km pa cedim majicu
Brate imam slican problem , znojim se kao da voda curi sa mene.
Ne smeta mi to sunce i toplota nego to sto se znojim.
Vlaznost vazduha je problem isto pa zato to ...
Inace dobro je da se znojimo , tako telo oslobadja toplotu.

Uzivam bez klime zato sto sam u suterenu gde temperatura ne prelazi 25c..


Ti ko vampir ?‍♂️
Ventilator rules.
 
Моја соба је препуна намештаја и набацаних ствари, плус рад кућишта компијутера, има милион степени у њој !! Неко вече отворим прозор широм, испред њега ставим вентилатор да дува, скинем мајицу и онако у гаћама легнем доле на патос где је хладније. Рек'о: "која готива брате" ! Пустио неку мјузу на ЈТ и онако у опуштености заспим. Кад негде у пола ноћи ме пробуди хладноћа и дрхтавица целог тела. Устанем са патоса, искључим вентилатор и легнем у кревет. Ујутро кад сам устао.....очи ко сарме ! Грло боли, не могу да причам. Ево док ово пишем још увек рипам онај суви кашаљ и не осећам мирис. Сјеббо сам се као да имам 8 година а не 48 !!
 
Brate imam slican problem , znojim se kao da voda curi sa mene.
Ne smeta mi to sunce i toplota nego to sto se znojim.
Vlaznost vazduha je problem isto pa zato to ...
Inace dobro je da se znojimo , tako telo oslobadja toplotu.


Ventilator rules.
Veruj mi ni ventilator ,kod mene je prijatno .
Zadnji put sam koristio ventilator pre 20 godina.
 

Back
Top