Kako se koji znak zavodi?

analiticki 12

Ističe se
Poruka
2.678
Ti kao i svaka Vodolija imas arogantan um i ne mozes da podneses da neko nesto zna bolje od tebe i da egoistican ste znak totalno bez empatije.I tu drustvenu svijest solidatnost koju imate vise to radite iz neke ne humanosti ili zelje da pomognete nekom empatije nego zato sto ste to hladno u svojoj glavi zakljucili to vam je u sklopu neke ideje.Najbolji primjer Vodolije su vam NVO organizacije koje su su simbolici Vodolije

analiticki 12

Ističe se
Poruka
2.678
Jedino sto je dobro za znak Vodolije sto ne patite od materijalnih stvari nemate kompleks na garderobu auta itd kao Lav npr ili Bik ili Vaga ipak je Vodolija cisto intelekutalni znak ljudski al su Vodolije kukavice nemaju petlje da se izbore za ono sto propagiraju i uvijek ostane na prici.Vodoliju najvise boli kada neko nesto zna sto ona ne zna ne voli da ista nauci od drugih ljudi

Mía Colucci

Zainteresovan član
Poruka
272
Buduci da samo nastojis kako ces da se bespotrebno necivilizovano raspravljas, ne vidim razlog zbog kog bih svoj arogantni Merkur u Vodoliji trosila na takav mentalni sklop poput tvog, stoga ovu diskusiju ovde zavrsavam, a ti slobodno nastavi sam sa sobom. :)

analiticki 12

Ističe se
Poruka
2.678
Buduci da samo nastojis kako ces da se bespotrebno necivilizovano raspravljas, ne vidim razlog zbog kog bih svoj arogantni Merkur u Vodoliji trosila na takav mentalni sklop poput tvog, stoga ovu diskusiju ovde zavrsavam, a ti slobodno nastavi sam sa sobom. :)
Nemas sta da odgovoris jel nema sta da se odgovori nemam ja nista protiv Vodolija osim sto ih najmanje cijenim od svih znakova uz Vaga i Blizance.Ma lagano vidi bitan je citav natal sigurno da imas neke druge znakove u natalu koji ti vade tvoj natal glupo je sada gledati osobu kroz samo znak ali govorio sam nacelno o Vodoliji ali sada ne znam gdje ti je Mjesec Mars itd

analiticki 12

Ističe se
Poruka
2.678
Prosto ne verujem sta covek ispisa. :zcepanje:
Da sam ga bar bocnula pa da shvatim zasto se oseca ugrozenim..

I nije da nemam sta da odgovorim, samo me ne mozes isprovocirati i uci u raspravu sa mnom, ma koliko da se trudis..:)
Ti opet na razumijes xaxaxaxaxaxaxax meni je prirodno stanje da sve realno komentarisem bez uljepsavanja ja ne laksam nijednom znaku niti tretiram nijedan znak kao neko smece nikada.Ovo sve sto sam napisao o Vodoliji je realno vidjenje sta god ti mislila ima i drazi biti Vodolija npr drustvene ste znate da povezujete ljude itd imate govornicki dar itd tako da gledam ja i drugu stranu medalje ne idealizujem ja sada ni moj znak znam mu jade al Vodolije zaista gledam nekako jadno kao i sve vazdusne znake ne bi im ostavio ni macku da mi cuvaju totalno ljudi u koje ne mozes da se uzdas.Eto dobre ste za neko kratko druzenje salu neki kratki izlazak i to je to niste ozbiljan znak kao npr Jarac ili Ovan.

Mía Colucci

Zainteresovan član
Poruka
272
Skorpije kao nisu neshvacene,ja vas kapiram odlicno i vjeruj mi svaki moj komentar je prijateljski koliko god surovo zvucao i nemilosrdno
Phahaha tvoji komentari nit zvuce surovo nit zvuce nemilosrdno, samo zvuce glupo. I ego vristi iz tvojih postova.

Cim sam namerno pomenula Vodolije neshvacene, odmah si se nadovezao poput malog deteta ' a jaa, a skorpije kao nisu neshvacene kme kme ':zcepanje:

analiticki 12

Ističe se
Poruka
2.678
Phahaha tvoji komentari nit zvuce surovo nit zvuce nemilosrdno, samo zvuce glupo. I ego vristi iz tvojih postova.

Cim sam namerno pomenula Vodolije neshvacene, odmah si se nadovezao poput malog deteta ' a jaa, a skorpije kao nisu neshvacene kme kme ':zcepanje:
Sad si me kao nadmudrila sto opet potvrdjuje ono malo prije sto sam rekao da Vodolija ne podnosi kada neko nesto zna ma koliko da zna.

Mía Colucci

Zainteresovan član
Poruka
272
Sad si me kao nadmudrila sto opet potvrdjuje ono malo prije sto sam rekao da Vodolija ne podnosi kada neko nesto zna ma koliko da zna.

Pa gresis. Nemam problem s tim kad neko nesto zna, cak naprotiv, upijam znanje i obozavam ljude od kojih imam sta da naucim. Samo sto ti ne spadas u te ljude i to ti je to. Mislim ne znam sta si mi se nakacio da mi nesto dokazujes. :)

analiticki 12

Ističe se
Poruka
2.678
Pa gresis. Nemam problem s tim kad neko nesto zna, cak naprotiv, upijam znanje i obozavam ljude od kojih imam sta da naucim. Samo sto ti ne spadas u te ljude i to ti je to. Mislim ne znam sta si mi se nakacio da mi nesto dokazujes. :)
Pa tebi treba sada neko da ti nahvali tvoj znak da ti klima glavom i sada ti ucis kao od te osobe.Sto lijepo ne kazes nadmena sam mislim da sve najbolje znam a i ono sto ne znam znacu ubrzo itd lakse bi ti tekao ovaj razgovor

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.