Kako sa razgovora preci na sex?

Heheh, pa nemoj tako , Sibirska, nije svakoj Ruskinji kuca javna :wink: . BTW, i ona je iz Sibira, iz Novosibirska, a uz to je i naucni tip (zavrsava PhD iz genetike). Dosta delikatna i tiha, mada sam se lose izrazio kad sam rekao da je stidljiva, nego je vise, onako, nezna. I ocigledno je da je zainteresovana za mene, posto smo vec par puta izasli. E, sad, ja sam je pozvao da gledamo film zajedno :wink: i ona je rekla, kao, veceras ne mogu, ali sledeci put...[/quote]

pa ako je stvarno tako delikatna & tiha & nezna itd, mozda joj treba malo vise od par izlazaka :oops: budi strpljiv ako ti se svidja, daj devojci malo
vremena :wink: :lol:[/quote]

Ma ne, nije stvar u devojci, nego je problem sa mnom :cry: Znam ja sebe, hehe. Osim ako nema nekog izuzetnog seksualnog naboja, meni je vrlo tesko da se prebacim na skakljive teme. Valjda iz straha da ne ispadnem seljak:) Mada znam da devojke mnogo cesce padaju na seljake nego na nas "fine" :) Iskustvo govori iz mene, ne predrasude:)
 
žene vole direktan i oštar pristup,bez puno okolišanja,znači ono čisto muževno;,...

Zene vole direktnost ali kada dodjes do toga da im se pre pokusaja direktnosti svidis. Diretknost je dobra ali da bi je koristio i da bi ti bila od pomoci moras posedovati odredjene kvalitete koje zene zele da ih ima muskarac kojeg izaberu.

Kako sa razgovora preci na sex?

Recimo, pogledom.
 
Kakva su vasa iskustva sa prelazenjem iz faze izlazaka na kafu i pice i price o svemu i svacemu u fazu price o seksu i, naravno, onoga cemu svime tezimo- seksa:)

Kako glatko preci na skakljive teme, bez straha da uvredis partnera? Kako biti "smooth"? Ja sam prilicno smotan po tom pitanju, mada mi ponekad upali pristup sa dozom humora. Doduse, to samo sa nekim devojkama. Ali trenutno izlazim sa jednom dosta suzdrzanom i stidljivom Ruskinjom. Znaci, samo uobicajene price i izlasci u restoran, i imam problem sa nalazenjem pogodnog nacina da predjem na konkretnije stvari.

Dakle, kakva su vasa iskustva i, narocito, dame, objasnite mom muskom mozgu kako vas mozak funkcionise u takvim situacijama.

Ispod Mire tri đavola vire
 
Kakva su vasa iskustva sa prelazenjem iz faze izlazaka na kafu i pice i price o svemu i svacemu u fazu price o seksu i, naravno, onoga cemu svime tezimo- seksa:)

Kako glatko preci na skakljive teme, bez straha da uvredis partnera? Kako biti "smooth"? Ja sam prilicno smotan po tom pitanju, mada mi ponekad upali pristup sa dozom humora. Doduse, to samo sa nekim devojkama. Ali trenutno izlazim sa jednom dosta suzdrzanom i stidljivom Ruskinjom. Znaci, samo uobicajene price i izlasci u restoran, i imam problem sa nalazenjem pogodnog nacina da predjem na konkretnije stvari.

Dakle, kakva su vasa iskustva i, narocito, dame, objasnite mom muskom mozgu kako vas mozak funkcionise u takvim situacijama.

Zenu ces najvise uvrediti ako joj ne trazis sex.
Gle...tema je od pre 15 godina:D
 
žene vole direktan i oštar pristup,bez puno okolišanja,znači ono čisto muževno;,Mala daj čkepi oma, znam da i imaš a kriješ!!!
ima da ovlaži smesta i preda ti robu...


Kako mali Perica zamišlja dominaciju hahaha nisam se skoro ovako nasmejala

- - - - - - - - - -

Eh, a mene zanima kako sa seksa preci na razgovor.

Mene takođe zanima ova oblast.
 

Back
Top