Kako sa muskim Ovnovima :)

ajde bre, dosta je generalizacija!
pogledaj natal, pa reci da li je tipičan ovan, pa onda ožeži!
Uostalom, tipičan Ovan nema veze sa pričama koje pišete...izuzev možda naglašenog ega....ali, sve se to da srediti...vreme sredi.
 
dakle, svashta prochitah ovde...

*ma, velike su maze..
*obozhavaju daljinski...
*vole sex, nasrtljivi na pochetku, kasnije su opushteniji i dozvoljavaju partnerki da initzira taj chin..
*s pochetka jako vole sa partnerkom svuda da idu, kasnije vishe sa svojim drushtvom..
*vole novatz, i straaaashno su nesretjni kad ne mogu dovoljno da zarade...
*jaaaaakoooo vole da su tzenjeni zbog posla koji rade...chak izbegavaju godishnji odmor
*a bogami i jako se povlache kad misle da nisu "usretjili" svoju bolju polovinu (to je pitanje na koje ne znam odgovor: Kako ih ubediti da ljubav i dalje postoji, posebno ako su se zatvorili, zbog velikih problema koje imaju, a o kojima ne zhele da prichaju?)
 
ja mislim da je veza s ovnom vječita borba! Možeš mu pustiti da bude glavnia li on će naći već nešto što mu ne daš i onda će pilati po tom dok mu ne popustiš, kad popustiš nađe već nešto novo...i glavom bi kroz zid, što mu više braniš on više navaljuje...
 
Bu_Rek:
Iz iskustva znam da su strasno posesivni,barem ovaj moj.... Nisam smela nikog drugog ni da pogledam...U stvari to mi je i odgovaralo "moja si i samo moja".( ja sam devica). Kao malo vode na dlanu...Ahhhhhhhhhhhh....

Ne treba ih osvajati,vec ih pustiti da osvajaju,to im dize samopouzdanje...

E mene bas zanima ova kombinacija, moj slucaj, on je ovan ja devica. Ovo mi se desava vec drugi put u zivotu, mislim bas mi drze paznju...zanima me kakav je bio vas poceetak veze, kako ste se uklopili...neki savet...pozdrav
 
schljokica:
E mene bas zanima ova kombinacija, moj slucaj, on je ovan ja devica. Ovo mi se desava vec drugi put u zivotu, mislim bas mi drze paznju...zanima me kakav je bio vas poceetak veze, kako ste se uklopili...neki savet...pozdrav



na pochetku :lol: izuzetno posesivni, ljubomorni, stalno za petama, zivkaju, proveravaju, ponashaju se kao supermeni...

kasnije :-D malo ohlade, ako im (po dobrom obichaju device) zvotzash zbog konstantnog ne poshtovanja tvog vremena i slobode. Ali onda ohlade u svemu. Postaju "mlaki". Inache su tvrdi, ne znaju da komunitziraju, tj. morash im chupati rechi iz usta. Josh ako imaju neki , za njih nereshiv problem, to za devicu postaje horor iz koga bi rado pobegla. Ali, strpljen - spashen. Treba ih pustiti i sa strane posmatrati. Ne uzimati njegovo tjutanje kao neshto loshe. Stalno zuje okolo, najmanje su kutji. Oni ne bezhe od ukutjana vetj od sebe samih....Posebno ako su u potrazi za poslom i parama... :-D :-D :-D
 
E pazite sad ovo, ja sam Djevica Rak, a on je Ovan Bik sa masom planeta u Ovnu. Ono sto ans veze je strast. nekih vecih emocija s moje strane nema, jer se plasim da se prepustim (tipicna Djevica) njemu sasvim odgovara moja toplo-hladno igra i mislim da ga jos vise privlaci, tacnije znam to. Seks je vid manipulacije svakim Ovnom i naravno da mu date slobodu. KAd osjeti da ima slobodu, cak i u vezi, on je spreman da ju zrtvuje i polozi pred vase noge. Eto.
 

Back
Top