KAKO REAGUJETE?

cek, ja ne razumem sta je ona njemu pokusala da oprosti, njegovu verziju ili to sto nije poverovala u to, a on i dalje tvrdio da je to tako bilo? (a nije bilo tako pa da ga j.ebes, izlupeto se covek, al aj.. )

a te poslovne varijante... povraca mi se od njih... misim, imala sam jednog tako debila, zaljubio se u sekretaricu iz partnerske firme i to mi rekao.. ma, mrzi me, a i nije to tema :lol:
 
prvo bih pomislila da je znao da ce se na toj svadbi sresti sa nekom svojom bivsom, i da je hteo da sam vidi na cemu je...bez mene. ne bih se naljutila, ali bih se se svakako pobrinula da se suoci sa posledicama sopstvenih odluka. organizovala bih drugacije svoje slobodno vreme i ostavila bih ga na miru, da sam vidi sta hoce, posto ocigledno ne zna. u medjuvremenu ne bih gubila vreme - potrudila bih se da mi zivot bude zanimljiviji, pocela bih da razmisljam o mogucnosti da se ta veza iscrpela, i sta je u tom trenutku najbolje za mene
 
mojra:
prvo bih pomislila da je znao da ce se na toj svadbi sresti sa nekom svojom bivsom, i da je hteo da sam vidi na cemu je...bez mene. ne bih se naljutila, ali bih se se svakako pobrinula da se suoci sa posledicama sopstvenih odluka. organizovala bih drugacije svoje slobodno vreme i ostavila bih ga na miru, da sam vidi sta hoce, posto ocigledno ne zna. u medjuvremenu ne bih gubila vreme - potrudila bih se da mi zivot bude zanimljiviji, pocela bih da razmisljam o mogucnosti da se ta veza iscrpela, i sta je u tom trenutku najbolje za mene
pametno razmisljas moram se vise druziti sa tobom :-)
 
piskaralo:
pametno razmisljas moram se vise druziti sa tobom :-)


I ja se slazem..
Sa nekima sa pretjodne str se ne slazem, mala laz, velika laz...svejedno laz je i u 99% veza ce se ponoviti.
Moj slucaj..isto duga veza, oprostila jednom nekakve lagarije, 2-gi put nisam!!! Izigrano poverenje, sumnja...sve to lagano ali sigurnoo sahranjuje jednu vezu ovako ili onako.
 
sveznalica:
Samo da razjasnim on nije otiso sa drugom devojkom. Samo ono sto sam napisala, sakrio vencanje i slikao se s nekom. Ona sa tim nije mogla da se pomiri i.........toliko. Ja sam je savetovala drugacije i poslusala me ali srce je drugacije reagovalo ipak. Cinilo mi se da to nije razlog za raskid.
kako znas da nije otisao sa tom devojkom kada nisi znala ni da je on otisao na tu svadbu?
 
Hm, mozda sam ja luda, ali mene bi mnogo vise bolelo sto je precutao (sakrio) da ide ne svadbu. Posle 10 godina on ode na svadbu, bez mene i ne kaze mi!!!! Uzas! Bilo bi mi jako cudno i simtomaticno. A ta koju je grlio na svadbi... dodatno otezava situaciju.
 
mojra:
prvo bih pomislila da je znao da ce se na toj svadbi sresti sa nekom svojom bivsom, i da je hteo da sam vidi na cemu je...bez mene. ne bih se naljutila, ali bih se se svakako pobrinula da se suoci sa posledicama sopstvenih odluka. organizovala bih drugacije svoje slobodno vreme i ostavila bih ga na miru, da sam vidi sta hoce, posto ocigledno ne zna. u medjuvremenu ne bih gubila vreme - potrudila bih se da mi zivot bude zanimljiviji, pocela bih da razmisljam o mogucnosti da se ta veza iscrpela, i sta je u tom trenutku najbolje za mene
mojra.ti si moj idol.molim te reci mi sta si u horoskopu?:)
 
ja retko, a posle se natenane kajem...ali kad se otkacim i zaljubim nemam meru :|. zato se trudim da ostanem u svom uravnotezenom okruzenju u kojem su skoro svi prijatelji vodolije (3 od 4 najboljih)
 
sveznalica:
Vas momak dok mislite da je na fakultetu ili poslu, odlazi na vencanje svoje prijateljice /poslovne saradnice koju ne poznajete. Iz nekog razloga je to sakrio od vas.
Posle nekoliko meseci pronadjete slike sa tog vencanja, npr. u njegovim kolima, i vidite sliku na kojoj je on sa nekom devojkom ( zagrlio je, vidi se ne mnogo prisno), a na sledecoj je drustvo, svi sede za stolom a samo on je zagrlio opet tu istu devojku.
Da li se naljutite? Ostavite ga? Kako reagujete? Da li je ovo za vas uopste nesto strasno ili ne?

Naljutila bih se, ostavila bih ga i.. naravno da bi mi to bilo strashno. :roll:
 
sveznalica:
Vas momak dok mislite da je na fakultetu ili poslu, odlazi na vencanje svoje prijateljice /poslovne saradnice koju ne poznajete. Iz nekog razloga je to sakrio od vas.
Posle nekoliko meseci pronadjete slike sa tog vencanja, npr. u njegovim kolima, i vidite sliku na kojoj je on sa nekom devojkom ( zagrlio je, vidi se ne mnogo prisno), a na sledecoj je drustvo, svi sede za stolom a samo on je zagrlio opet tu istu devojku.
Da li se naljutite? Ostavite ga? Kako reagujete? Da li je ovo za vas uopste nesto strasno ili ne?


Naljutila bih se, ostavila bih ga i.. naravno da bi mi to bilo strashno. :roll:
 

Back
Top